O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

SEM co to jest I jak użyć kampanie SEM do promocji biznesu online

SEM co to jest? Skrót „SEM” można rozwinac jako „search engine marketing”. Oznacza zastosowanie reklamy w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Ale na tą chwilę może również dotyczyć zastosowanie płatnej reklamy w popularnych serwisach społecznościowych, jak FB, Instagram, LinkedIn, YouTube itp.

Poznajmy bliżej SEM i zobaczmy, jak moglibyśmy wykorzystać ten marketing do skutecznej promocji naszego biznesu online. Zapraszam do oglądania i skorzystania z materiałów dostępnych w opisie do tego filmu!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Chcesz dowiedzieć się znacznie więcej? Masz do wyboru książkę „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO” bądź kurs online „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW„. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *