O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Darmowe zdjęcia stockowe do użytku komercyjnego na stronę i bloga

Zdjęcia stockowe to zdjęcia, ilustracje i fotografie zebrane w serwisach / bankach zdjęć. Są one udostępnione innym nie tylko do przeglądania, ale również do użytku własnego, także komercyjnego. Takie zdjęcia można więc pobierać, później przerabiać, a następnie wykorzystywać na swoją stronę www, bloga, do Social Media czy innych zastosowań.

Najlepsze są serwisy ze zdjęciami stockowymi, które oferują nam używanie takich zdjęć na podstawie licencji CCO. Oznacza to, że gdy używamy takich zdjęć, to nie musimy na zdjęciu bądź w jego pobliżu ukazywać autora. Można dowolnie modyfikować takie zdjęcia w programach graficznym. I także używać do użytku komercyjnego, na przykład w celu promocji swojego biznesu w Internecie.

Poniżej przygotowałem 2 materiały(wideo i audio), w których to dzielę się moimi najlepszymi serwisami ze zdjęciami stockowymi.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Tutaj przedstawiam 3 popularne serwisy i ukazuję, jak dokładnie staram się z nich korzystać podczas prowadzenia swojego biznesu online.

Mam nadzieję, że te serwisy ze zdjęciami stockowymi na stronę i bloga Ci się spodobały. A jeśli masz jeszcze inne ciekawe propozycje, to oczywiście daj znać w komentarzu!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *