Program do tworzenia filmów i ich edycji – nagrywanie ekranu i twarzy

Program do tworzenia filmów i ich edycji - nagrywanie ekranu i twarzy

Program do tworzenia filmów, które następnie publikujesz w Social Media(np. na kanale YouTube) czy we własnym kursie online. Poznaj mój najlepszy program do tworzenia filmów, który wykorzystuję i zobacz, jak korzystam z niego na co dzień. Zapraszam!

Tworzeniem filmów na swój kanał YouTube i do kursów online zajmuje się już od 2016 roku, więc posiadam w tej kwestii już kilkuletnie doświadczenie. Na samym kanale YouTube opublikowałem ponad 200 filmów. Natomiast w moich wielu kursach online zostało przygotowanych ponad 500 różnych materiałów filmowych(a niedługo jeszcze więcej, ponieważ moje kursy są regularnie aktualizowane).

Program Screencast-o-matic to dla mnie nr 1 na całym świecie. Ceniony jest przez większość blogerów i twórców kursów online.

Program do tworzenia filmów – Screencast-o-matic

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Czy zarabiam polecając Ci ten program Screencast-o-matic?

TAK. Choć nie polecam tego programu z tego względu. Po prostu, po kilku latach testowania różnych programów do tworzenia filmów, przekonałem się, że ten jest najlepszy. I dlatego chciałbym, aby posłużył on także innym.

Do polecanego przeze mnie programu do tworzenia filmów pozostawiam link afiliacyjny, jeśli więc zdecydujesz się na jego wykorzystanie w wersji płatnej(co polecam, bo kosztuje to 18$ za cały rok, a czasami jeszcze mniej), to otrzymam za to pewne profity(z góry dzięki). Jakie? Otóż, gdy w danym roku 5 osób zarejestruje się z mojego linku i zakupi subskrypcję tego programu, to nie będę musiał ja wykupywać subksrypcji na kolejny rok, będzie za darmo i zazwyczaj tak jest. Tak więc sam możesz wtedy dołączyć do takiego programu partnerskiego.

Choć pamiętaj, że także z wersji darmowej możesz korzystać i dopiero po jakimś czasie(nawet po kilku miesiącach) zdecydować się na wykupienie wersji płatnej. Także wtedy będzie dla mnie liczona prowizja!

W filmie wspomniany jest program Screencast-o-matic do tworzenia i produkcji filmów oraz ich edycji. Dzięki niemu bez problemu szybko stworzysz filmy na kanał YouTube, do Social Media, do kursów online i wielu innych zastosować. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1