Egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA 2020 – odpowiedzi i wyjaśnienia

Egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA 2020 – odpowiedzi i wyjaśnienia

Matematyka to przedmiot, który warto rozumieć. Dlaczego? Otóż liczenie, wzory, procenty i wiele innych kwestii z matematyki mają rzeczywiste zastosowanie w życiu. Dodatkowo znajomość matematyki pomaga nam myśleć na wyższym poziomie. Zobacz więc, jaki jest poziom matematyki w szkole podstawowej. Przygotowałem 4 materiały wideo, w których wyjaśniam, jak poprawnie rozwiązać wszystkie zadania w Arkuszu do Egzaminu 8 klasisty z roku 2020.

Pobierz arkusz ósmoklasisty z roku 2020 i rozwiązuj te zadania razem ze mną. Możesz pobrać także kartę rozwiązań i zasady oceniania. Wszystkie te materiały pochodzą ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Może dzięki temu przypomnisz sobie pewne wzory, funkcje i wyliczenia. Zapraszam!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Czy udało Ci się bez problemu rozwiązać wszystkie zadania z egzaminu ósmoklasisty z 2020 roku? Mam nadzieję, że tak. A jeśli Ci w tym choć trochę pomogłem, to cieszę się bardzo. Pamiętaj, że matematyki warto uczyć się w każdym wieku, więc nawet jeśli już nie chodzisz do szkoły podstawowej, a jesteś nawet znacznie starszy, to gratulacje, że uczysz się dalej, tak trzymać.

Najlepszą ofertę wszystkich kursów online otrzymasz w zakładce “sklep“.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1