O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA 2020 – odpowiedzi i wyjaśnienia

Matematyka to przedmiot, który warto rozumieć. Dlaczego? Otóż liczenie, wzory, procenty i wiele innych kwestii z matematyki mają rzeczywiste zastosowanie w życiu. Dodatkowo znajomość matematyki pomaga nam myśleć na wyższym poziomie. Zobacz więc, jaki jest poziom matematyki w szkole podstawowej. Przygotowałem 4 materiały wideo, w których wyjaśniam, jak poprawnie rozwiązać wszystkie zadania w Arkuszu do Egzaminu 8 klasisty z roku 2020.

Pobierz arkusz ósmoklasisty z roku 2020 i rozwiązuj te zadania razem ze mną. Możesz pobrać także kartę rozwiązań i zasady oceniania. Wszystkie te materiały pochodzą ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Może dzięki temu przypomnisz sobie pewne wzory, funkcje i wyliczenia. Zapraszam!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Czy udało Ci się bez problemu rozwiązać wszystkie zadania z egzaminu ósmoklasisty z 2020 roku? Mam nadzieję, że tak. A jeśli Ci w tym choć trochę pomogłem, to cieszę się bardzo. Pamiętaj, że matematyki warto uczyć się w każdym wieku, więc nawet jeśli już nie chodzisz do szkoły podstawowej, a jesteś nawet znacznie starszy, to gratulacje, że uczysz się dalej, tak trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *