Grafiki pracy online – jak stworzyć dobry system w swojej firmie?

Grafiki pracy online - jak stworzyć dobry system w swojej firmie

Grafiki pracy online są coraz częściej stosowaną formą planowania harmonogramów pracy, urlopów i nie tylko. W różnych branżach możemy spotkać się z zastosowaniem rozwiązań dotyczących planowania. W małych firmach zazwyczaj odbywa się to na papierze czy też w Excelu. Jednak w większych i średnich firmach ten sposób może z czasem okazać się czasochłonny i powodować problemy związane z systematycznym i kontrolowanym planowaniem grafiku pracy i urlopu. Sposób prezentacji oraz prowadzenia planowania online jest rozwiązaniem zyskującym na popularności. Program posiada najpotrzebniejsze opcje i funkcjonalności pozwalające w zupełności prowadzić nowoczesny i przyjazny grafik online. Jest to dobry sposób na stworzenie dobrego systemu w firmie.

Grafik pracy online

Prezentacja oraz sposób prowadzenia grafiki pracy online pozwala na lepsze zarządzanie bazą danych, w której znajdują się: harmonogram pracy, urlopów oraz różnych dodatkowych notatek. Jak przygotować grafiki online dla pracowników? Program jest bardzo intuicyjny co pozwala na proste definiowanie tablic z zaplanowanymi grafikami dla poszczególnych pracowników w danej firmie. Jest to na tyle istotne, że każdy z pracowników może przeglądać zdefiniowany dla niego grafik. Otrzymuje on również powiadomienia na e-mail oraz telefon komórkowy. Aplikacja umożliwia wprowadzenia zadań dla zdefiniowanych osób. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ daje możliwość rozplanowania konkretnych obowiązków w firmie.

Pracownicy mają bezpośredni dostęp do systemu i widzą bieżące statusy swoich prac czy też grafików. Mogą oni edytować oraz nanosić uaktualnienia związane z grafikami pracy czy też rejestrowaniem czasu. Dana osoba zajmująca się tworzeniem szablonów pracy, urlopów może kopiować je i przydzielać innym pracownikom, bez ponownego ich tworzenia. Pozwala to zaoszczędzić czas.

Zalety z wdrożenie grafiku pracy online

Grafik pracy oraz grafik urlopów pozwala tworzyć tablice harmonogramów podczas pracy zdalnej, w siedzibie firmy czy też na wyjeździe służbowym. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z serwerem chmurowym. Wystarczy tylko dostęp do Internetu oraz dane logowania i możemy przystąpić do pracy z oprogramowaniem. System pozwala przeglądać dane bezpośrednio z komputera, tabletu lub smartfona. Program umożliwia wychwytywanie błędów podczas wprowadzania grafików, a także dba o poprawność danych by były one zgodne z przepisami. Aplikacja ma funkcję eksportu danych do popularnych formatów. W ten sposób mamy możliwość zintegrowania grafiku online z innymi systemami za pomocą wczytywania plików pomiędzy różnymi oprogramowaniami.

System jest przydatny dla usług księgowo-kadrowych. Udostępnia godziny pracy, urlopów pracowników. Usługa posiada opcję, która dodaje stanowisko pracy czy też notatkę do grafiku. Oprogramowanie jest bardzo szybko wdrażane w firmie, przedsiębiorstwie. Polega to jedynie na zapoznaniu pracownika z podstawowymi funkcjonalnościami systemu. Sam program działa w chmurze internetowej. Dzięki temu mamy od razu możliwość pracy w gotowym systemie bez zbędnego i długiego wdrażania systemu.

Grafik pracy online jest bezpiecznym i bezawaryjnym systemem. Ma także opcję monitorującą spóźnienia czy też wcześniejsze wyjścia pracownika z pracy. Oprogramowanie zintegrowane z modułem rejestracji czasu pracy powiązane z systemami księgowymi daje jedno wspólne narzędzia działające w sieci internetowej. W związku z tym mamy wszystko synchronizowane w całość i pod ręką. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1