Genially – interaktywne prezentacje – dla nauczycieli i biznesu online

Genially – interaktywne prezentacje – dla nauczycieli i biznesu online

Genially to wyjątkowa platforma przygotowana dla nauczycieli, aby jakość ich nauczania zdalnego była znacznie wyższa. Dzięki temu prowadzone lekcje okażą się znacznie ciekawsze dla dzieci i pozytywnie wpłyną na ich dalszy rozwój. Za pomocą Genially udaje się zorganizować wszystkie lekcje, a zarazem przygotować niezbędne interaktywne materiały(prezentacje, quizy, escape roomy, puzzle, inne gry itp.). Dodatkowo Genially może okazać się przydatne dla osób, które prowadzą pewien biznes online i chcą uzyskać dostęp do ciekawych interaktywnych prezentacji, zdjęć, szablonów itp. Poznaj więc możliwości tej platformy poniżej!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Jakie interaktywne elementy stworzysz w Genially:

  • prezentacje(dla uczniów i biznesu)
  • quizy, puzzle i inne gry
  • materiały do prowadzenia lekcji i szkoleń online
  • escape roomy
  • materiały na blog i kanały social media

Jeśli chcesz poznać platformę Genially znacznie lepiej, dołącz do kursu online “Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry“. Tam możesz liczyć na wyjątkowe materiały wideo, wiele przydatnych narzędzi, wsparcie moje i pozostałych uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1