Genially dla nauczycieli – nowe interaktywne elementy + kurs online

Genially dla nauczycieli - nowe interaktywne elementy + kurs online

Nauczyciele stoją przed ogromnym wyzwaniem, by wywalczyć skupienie dzieci podczas lekcji. Aby dzięki temu więcej zapamiętywały i uzyskiwały lepsze oceny. Bardzo pomocna w tym zakresie okazuje się platforma Genially. Korzysta z niej miliony nauczycieli na całym świecie (także dziesiątki tysięcy w Polsce). Za pomocą tej platformy można za darmo tworzyć interaktywne materiały na lekcje (te organizowane zdalnie, jak i w szkole czy w innym miejscu, także podczas nauczania indywidualnego). W Genially można tworzyć interaktywne lekcje, plan lekcji, różne materiały edukacyjne, prezentacje, escape roomy, gry, ćwiczenia, egzaminy, testy it. Poznaj pewne możliwości tej platformy w poniższym materiał wideo, a przede wszystkim kolejne interaktywne elementy. Miłego oglądania.

Film o nowościach w Genially z kanału #jaksierozwijac:

Kurs o Genially

Genially to platformy, dzięki której nauczyciele mogą sprawić, by ich lekcje były znacznie ciekawsze. Jeśli i Ty chcesz osiągnąć taki rezultat, to weź pod uwagę kurs o Genially, który przygotowałem. Dzięki niemu od podstaw poznasz możliwości Genially, od założenia konta. A następnie dowiesz się, jak od A do Z tworzyć w Genially różne projekty i materiały edukacyjne. Otrzymasz także wiele prezentów, wsparcie prowadzące, a zarazem dostęp do prywatnej grupy wsparcia na Facebooku. To wszystko może sprawić, że wyciśniesz z Genially jak najwięcej (z jej planu darmowego, choć poznasz także możliwości planu premium).

Genially to nie jedynie świetne narzędzie dla nauczycieli wysilających się w szkole czy przedszkolu. To idealne rozwiązanie dla nauczycieli zdalnych, korepetytorów, szkoleniowców, twórców kursów online itd. Pomyśl więc czy i dla Ciebie Genially okaże się dobrym rozwiązaniem i gwarancją dalszego rozwoju.

Dołącz do kursu “Genially dla nauczyciela – prezentacje, escape roomy i gry“. Korzysta z niego już wiele zadowolonych nauczycieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1