Genially – prezentacje wideo jako storytelling + kurs online

Genially - prezentacje wideo jako storytelling + kurs online

Storytelling to inaczej historia opisana za pomocą grafiki (wideo prezentacje, giphy, emotikony, bitmoji, infografiki, interaktywne zdjęcia, komiks, interaktywne prezentacje itp.). Przydaje się to podczas uczenia drugich, jak i w momencie, gdy chcemy coś innym sprzedać. A co ważne, budowanie takich materiałów do tworzenia storytellingu, okazuje się bardzo proste. We wszystkim pomaga darmowa platforma Genially. Przekonaj się w poniższym materiale wideo, jak właśnie tam możesz tworzyć różne rzeczy, by następnie realizować pewien storytelling (by innych lepiej uczyć bądź by lepiej sprzedawać).

Storytelling stosuje się w:

  • raportach i danych (zamiast sztywne i nieciekawe informacje z excela, o wiele lepiej opowiedzieć to przez przyjemną historię graficzną, oczywiście uwzględniająca najważniejsze informacje).
  • marketingu (za pomocą storytellingu skutecznie zachęcamy odbiorców do akcji, działania. Wcześniej warto stworzyć personę czyli idealnego klienta, aby później wiedzieć, jakie elementy graficzne należy do niego dopasować, np. jakiego bohatera, miejsce, hobby itp.
  • learningu i kursów online (pomaga tworzyć jeszcze lepsze materiały, dzięki którym uczniowie chętniej korzystają z lekcji i znacznie więcej z nich zapamiętują).

Chcesz lepiej poznać możliwości platformy Genially? W takim razie dołącz do kursu online “Genially – twórz interaktywne prezentacje, grafiki, gry, escape roomy“. Korzysta z niego już spora ilość nauczycieli, którzy znacznie podnieśli swój poziom nauczania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1