Jak planować i publikować posty w social media oraz maile? Coschedule!

Jak planować i publikować posty w social media oraz maile Coschedule!

Planowanie postów we wszystkich kanałach social media(fanpage, grupy na facebooku, twitter, instagram, linkedin itp.), a zarazem przygotowanie wszystkich maili do naszej listy mailingowej nie jest takie proste. Może czasem generować sporo czasu i wysiłku. Jeśli chcesz zyskać na czasie i ułatwić sobie prowadzenie biznesu, to musisz poznać narzedzie Coschedule.

Coschedule to kalendarz do automatycznego planowania i publikowania postów we wszystkich social media oraz w kampanii mail marketingowych.

Aby lepiej się z nim zapoznać, zwróć uwagę na poniższy materiał wideo z mojego kanału na YouTube jaksierozwijac:

Tutaj masz link do rejestracji konta w Coschedule. Logując się za jego pomocą, otrzymamy minimalną prowizję, a Ty i tak skorzystasz z jego wszelkich możliwości. Obie strony wygrywają 🙂

Jak planujemy posty w social media aktualnie?

Stosujemy do tego planner postów na Facebooku. Dzięki niemu planujemy posty na naszym Instagramie i stronie FB (fanpage). Dodatkowo wykorzystujemy narzędzie Buffer, dzięki któremu planujemy w planie darmowym posty do Profilu Google, Pinterest i Twittera. A dodatkowo mamy włączoną naszą stronę firmową na LinkedIn i tam planujemy bezpośrednio wszelkie posty.

W momencie planowania mamy więc włączone planner na FB, Buffer i LinkedIn. To pozwala nam planować 1 post do wszelkich social media i dodatkowo, w pełni za darmo.

Opcja planowania postów jest także dostępna w Canva i wydaje się być atrakcyjna. Natomiast na tą chwilę z niej nie korzystamy. Dlaczego? Otóż nie można tworząc 1 post od razu zlecić publikację do wielu social media. Trzeba tworzyć osobny projekt do każdej publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1