O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak planować i publikować posty w social media oraz maile Coschedule!

Planowanie postów we wszystkich kanałach social media(fanpage, grupy na facebooku, twitter, instagram, linkedin itp.), a zarazem przygotowanie wszystkich maili do naszej listy mailingowej nie jest takie proste. Może czasem generować sporo czasu i wysiłku. Jeśli chcesz zyskać na czasie i ułatwić sobie prowadzenie biznesu, to musisz poznać narzedzie Coschedule.

Coschedule to kalendarz do automatycznego planowania i publikowania postów we wszystkich social media oraz w kampanii mail marketingowych.

Aby lepiej się z nim zapoznać, zwróć uwagę na poniższy materiał wideo z mojego kanału na YouTube jaksierozwijac:

Tutaj masz mój link do rejestracji konta w Coschedule. Logując się za jego pomocą, otrzymam minimalną prowizję(to link afiliacyjny), a Ty i tak skorzystasz z jego wszelkich możliwości. Obie strony wygrywają!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *