Jak stworzyć Fanpage na FB w 1 minutę gdy posiadasz konto Facebook?

Jak stworzyć Fanpage na FB w 1 minutę

Fanpage to świetna strona FB, która może przyczynić się do promocji Ciebie i Twojego biznesu. Jak taki Fanpage stworzyć krok po kroku? I jak później z niego korzystać? Zapoznaj się z tymi filmami poniżej z kanału #JakSieRozwijac. Własnie w nich wyjaśniam, jak stworzyć Fanpage krok po kroku, po zalogowaniu się do serwisu Facebook. Musisz więc posiadać tam już swoje konto.

Ja swoj pierwszy Fanpage o muzyce i grze na girze stworzyłem gdzieś w 2010 roku i przetrwał do dziś. W tym czasie udało się stworzyć kilkadziesiąt innych Fanpage, dla siebie i innych. I ta wiedza nie poszła w las!

1. Jak stworzyć Fanpage na Facebooku / stronę FB?:

2. Jak promować stronę / Fanpage / posty na FB czyli Facebooku?

O taką promocję swojego Fanpage Jak Się Rozwijać PL staram się dbać w każdym miesiącu. Właśnie to sprawia, że uzyskuje on coraz większą ilość obserwujących. Pamiętam, jak kiedyś było ich kilkudziesięciu, następnie kilkuset, a teraz już blisko 10 tysięcy. A cel na przyszłość to 100 tysięcy, więc mam jeszcze sporo pracy do zrealizowania. Natomiast nie poddaje się, lecz codziennie wszystko planuje. To sprawia, że ten mój biznes rozkręca się coraz bardziej i tak samo może być w Twoim przypadku.

Dodatkowo pomaga mi w takiej promocji reklama Facebook ads. A sposoby na promocję Fanpage również w artykule „Jak promować stronę na FB?„, dzięki któremu dowiesz się również, jak publikować swoje posty, aby przyciągały, a nie odstraszały!

Wiesz już, jak stworzyć Fanpage na FB w kilka chwil i zapewne udało Ci się to zrobić. Gratuluję! Dbaj jednak o jego dobre prowadzenie i dalsze promowanie. Dopiero wtedy zgromadzisz społeczność, która pozostanie z Tobą na długie lata. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *