Program do obróbki zdjęć online - zmiana rozmiaru do Social Media

Program do obróbki zdjęć online - zmiana rozmiaru do Social Media

Posiadasz różne kanały Social Media, aby promować swoje strony www, bloga, sklep czy konkretne usługi? Może przy tym dzielisz się pewnymi zdjęciami? W takim razie musisz pamiętać, że każdy kanał Social Media posiada inne wymagania dotyczące wymiarów zdjęć. Nie możesz więc na Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest i Twitter stosować zdjęć o tym samym rozmiarze. Zapewne nie chce Ci się po kolei przygotowywać 1 zdjęcia do każdego kanału Social Media w darmowym programie CANVA.

Oczywiście masz tam opcję wykupienia planu Premium i dzięki temu zawsze z przygotowanego projektu możesz pobrać rozmiary zdjęć do różnych kanałów Social Media. Jeśli jednak szukasz innego rozwiązania, darmowego i szybkiego, to z pomocą przychodzi Ci program do obróbki zdjęć online Landscape. Jak z niego korzystać w pełni dowiadujesz się w filmie poniżej.

Zdjęcia do Social Media możesz stosować gdy:

  • tworzysz nowy artykuł lub podstronę i do niej ustalasz odpowiednie zdjęcie(obrazek wyróżniający). Następnie chcesz posługiwać się linkiem do takiego artykułu/podstrony w swoich kanałach Social Media. Nie warto do postu zastosować zdjęcie automatycznie pobrane przez link, ponieważ często nie będzie ono w pełni widoczne. Wtedy osobno dodajesz link, zgodnie z wymiarami, które określa dany kanał Social Media. Gdy obrazek wyróżniający udało się utworzyć w Canva, to później pobieramy go i wrzucamy do Landscape. W jakim celu? Po to, aby uzyskać je w wymiarach do zdjęć do Facebooka, Instagrama, LinkedIn, Pinterest i Twittera. Tak to wygląda u mnie, gdy przez program do zarządzania kanałami Social Media - Later - planuje poszczególne posty. Tam dodaje do poszczególnych mediów społecznościowe zdjęcia o właściwych wymiarach. Wtedy są zawsze dobrze widoczne w tych Social Media.
  • tworzysz indywidualne posty ukazujące zdjęcia, zdjęcia z tekstem, prezentacje. Wykorzystujesz do tego możliwości Instagrama i innych Social Media. I również wtedy zawsze posługujesz się zdjęciami o odpowiednich wymiarach do danego mediów społecznościowego.

Poznałeś darmowy program do obróbki zdjęć online, który może sprawić, że Twoje posty w Social Media będą cieszyć się jeszcze większym poparciem. Powodzenia w jego zastosowaniu! Poznaj także moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Korzysta z nich już tysiące zadowolonych studentów, którzy mogą liczyć na moje indywidualne wsparcie. Dołącz do nich. Serdecznie Zapraszam!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *