Jak stworzyć stronę internetową za darmo? WIX krok po kroku!

Jak stworzyć stronę internetową za darmo? WIX krok po kroku!

Zależy Ci na tym, by szybko i bez specjalistycznej wiedzy, programowania, stworzyć stronę internetową, bloga czy sklep online?! Okazuje się to możliwe i to nawet za darmo! W tym wszystkim pomagają specjalne kreatory stron online, których jest wiele w Internecie. Natomiast ja chciałem zwrócić Ci uwagę na ten najpopularniejszy i dobrze oceniany, czyli WIX. To właśnie poniżej w filmie możesz dowiedzieć się, jak dzięki niemu w prosty sposób stworzyć stronę www nawet w 1 godzinę.

A wskazówki bardziej dokładne w tym temacie, od A do Z, otrzymasz w moim nowym kursie "Stwórz stronę www / bloga / sklep online w 1 godzinę".

Oczywiście później, po utworzeniu strony www, należy ponieść koszt zakupienia domeny i hostingu w WIX. Ale te koszty są minimalne, ponieważ wynoszą np. w najczęściej wybieranym planie hostingowym - ok. 50 zł za miesiąc(wtedy za domenę na 1 rok nie musisz płacić, otrzymujesz ją za free). Możesz to sprawdzić tutaj. Dodatkowo masz możliwość zakupienia domeny u innej firmy, a następnie przeniesienia jej do WIX czy poprzez właściwe skonfigurowanie.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

"Jak stworzyć stronę internetową w 1 godzinę za darmo? WIX"

Kiedy stworzyć stronę internetową WIX?

Kreator stron WIX to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli stronę firmową, bloga czy sklep chcesz stworzyć jeszcze szybciej i prościej, niż w technologii WordPress.

W kreatorze WIX możesz jeszcze korzystać z wielu aplikacji, programów, dzięki którym stworzysz nowoczesną stronę. A dostosowanie strony pod względem SEO również okazuje się tam bardzo proste. Otrzymujesz nawet za darmo specjalny poradnik od WIX, jak to zrobić. To wszystko ukazuje Ci w powyższym filmie!

Chcesz krok po kroku nauczyć się stworzyć i skutecznie zoptymalizować pod SEO swoją stronę www / bloga / sklep w kreatorze stron WIX?! Serdecznie zapraszam do mojego nowego kursu online "Jak stworzyć stronę www w 1 godzinę?, z którego korzysta już blisko 100 zadowolonych uczestników.

Miłego oglądania i powodzenia w stworzeniu pierwszej strony internetowej WIX. A gdyby były pytania, daj znać w komentarzu! Dodatkowo mogą Cię zainteresować moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, z których korzysta już tysiące zadowolonych Klientów. Zapraszam!

Dodaj komentarz :)