Jak stworzyć stronę internetową za darmo? WIX krok po kroku!

Jak stworzyć stronę internetową za darmo? WIX krok po kroku!

Zależy Ci na tym, by szybko i bez specjalistycznej wiedzy, programowania, stworzyć stronę internetową, bloga czy sklep online?! Okazuje się to możliwe i to nawet za darmo! W tym wszystkim pomagają specjalne kreatory stron online, których jest wiele w Internecie. Natomiast ja chciałem zwrócić Ci uwagę na najpopularniejszych i dobrze oceniany, czyli WIX. To właśnie poniżej w filmie możesz dowiedzieć się, jak dzięki niemu stworzyć stronę internetową za Darmo.

Oczywiście później, po utworzeniu strony www, należy ponieść koszt zakupienia domeny i hostingu w WIX. Ale te koszty są minimalne, ponieważ wynoszą np. w najczęściej wybieranym planie hostingowym - ok. 50 zł za miesiąc(wtedy za domenę na 1 rok nie musisz płacić, otrzymujesz ją za free). Możesz to sprawdzić tutaj.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

"Jak stworzyć stronę internetową w 1 godzinę za darmo? WIX"

Kiedy stworzyć stronę internetową WIX?

Kreator stron WIX to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli stronę firmową, bloga czy sklep chcesz stworzyć jeszcze szybciej i prościej, niż w technologii WordPress.

Także w kreatorze WIX możesz korzystać z wielu aplikacji, programów, dzięki którym tworzysz nowoczesną stronę. A dostosowanie strony pod względem SEO również nie okazuje się tam bardzo proste. Otrzymujesz nawet za darmo specjalny poradnik od WIX, jak to zrobić. To wszystko ukazuję Ci w tym filmie!

Miłego oglądania i powodzenia w stworzeniu pierwszej strony internetowej WIX. A gdyby były pytania, daj znać w komentarzu 🙂

Głosuj

Dodaj komentarz :)