Jak stworzyć stronę internetową za darmo? Kreator WIX i Getresponse!

Jak stworzyć stronę internetową za darmo Kreator WIX i Getresponse!

Zależy Ci na tym, by szybko i bez specjalistycznej wiedzy, programowania, stworzyć stronę internetową, bloga czy sklep online?! Okazuje się to możliwe i to nawet za darmo! W tym wszystkim pomagają specjalne kreatory stron online, których jest wiele w Internecie. Natomiast ja chciałem zwrócić Ci uwagę na te najleppsze, z których sam czasami korzystam.

Te najlepsze kreatory stron WWW to aktualnie WIX oraz GetResponse. Poniżej dowiesz się, jak dzięki nim w prosty sposób stworzyć stronę WWW nawet w 15 minut czy 1 godzinę(np. stronę firmową, wizytówkową, landing page, blog oraz sklep online). Miłego czytania i oglądania!

Tworzenie stron WWW w kreatorze WIX

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Kiedy stworzyć stronę internetową WIX?

Kreator stron WIX to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli stronę firmową, bloga czy sklep chcesz stworzyć jeszcze szybciej i prościej, niż w technologii WordPress. Jeśli z WordPressem sobie poradzisz, to zapraszam do kursu “Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga“.

W kreatorze WIX możesz jeszcze korzystać z wielu aplikacji, programów, dzięki którym stworzysz nowoczesną stronę. A dostosowanie strony pod względem SEO również okazuje się tam bardzo proste. Otrzymujesz nawet za darmo specjalny poradnik od WIX, jak to zrobić. To wszystko ukazuje Ci w powyższym filmie!

Miłego oglądania i powodzenia w stworzeniu pierwszej strony internetowej WIX. A jeśli chcesz więcej i krok po kroku dowiedzieć się, jak taką stronę www stworzyć w serwisie WIX, to zapraszam do mojego kursu online “Jak stworzyć stronę WIX – www, bloga, sklep w 1h“.

Tworzenie stron WWW w kreatorze Getresponse

GetResopnse szczególnie jest znane jako narzędzie do email marketingu. Dzięki niemu jesteś w stanie gromadzić różne bazy mailowe i wysyłać do nich wiadomości. Ale od dłuższego czasu GetResponse to także inne narzędzia, które ma ułatwić różne działania w Internecie. Jednym z nich jest darmowy kreator stron WWW GetResponse.

Możesz w nim stworzyć wymarzoną stronę WWW w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Nie potrzebujesz programistycznej wiedzy, nie musisz na to poświęcać wielu godzin.

Website Builder PL

A co z domeną? W kreatorze GetResponse możesz wybrać jedną z darmowych domen, podłączyć własną domenę, kupić nową domenę bezpośrednio w GetResponse, a dodatkowo możesz tam zadbać o bezpieczeństwo swojej strony WWW poprzez certyfikat SSL.

I na początek możesz zdecydować się na plan GetResponse Free, który jest idealny dla firm, które rozpoczynają przygodę z działalnością w Internecie. Dzięki niemu za darmo otrzymasz: narzędzie do email marketingu, kreator stron + 5GB przepustowości, podłączenie domeny, landing pages, formularze zapisu i kontaktowe.

W kreatorze GetResponse znajdują się gotowe szablony zaprojektowane dla wielu popularnych branż(restauracje, promocja marki, nieruchomości, portfolio, dla freelancerów, strony dla NGO, strony dla szkół, strony dla afiliantów, strony dla żłobków itp.). Dzięki temu szybko stworzysz własną witrynę. Są to szablony stron, które pięknie prezentują się na każdym urządzeniu. Zobacz poniżej, jakie to proste.

W kreatorze stron GetResponse swoją witrynę stworzysz w mniej niż 15 minut. Przejdź tam, załóż konto w 1 minutę, a następnie stwórz stronę WWW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1