Jak stworzyć stronę internetową za darmo? WIX krok po kroku!

Jak stworzyć stronę internetową za darmo WIX krok po kroku!

Zależy Ci na tym, by szybko i bez specjalistycznej wiedzy, programowania, stworzyć stronę internetową, bloga czy sklep online?! Okazuje się to możliwe i to nawet za darmo! W tym wszystkim pomagają specjalne kreatory stron online, których jest wiele w Internecie. Natomiast ja chciałem zwrócić Ci uwagę na ten najpopularniejszy i dobrze oceniany, czyli WIX. To właśnie poniżej w filmie możesz dowiedzieć się, jak dzięki niemu w prosty sposób stworzyć stronę www nawet w 1 godzinę.

Oczywiście później, po utworzeniu strony www, należy ponieść koszt zakupienia domeny i hostingu w WIX. Ale te koszty są minimalne, ponieważ wynoszą np. w najczęściej wybieranym planie hostingowym – ok. 50 zł za miesiąc(wtedy za domenę na 1 rok nie musisz płacić, otrzymujesz ją za free). Możesz to sprawdzić tutaj. Dodatkowo masz możliwość zakupienia domeny u innej firmy, a następnie przeniesienia jej do WIX czy poprzez jej właściwe skonfigurowanie.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Kiedy stworzyć stronę internetową WIX?

Kreator stron WIX to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli stronę firmową, bloga czy sklep chcesz stworzyć jeszcze szybciej i prościej, niż w technologii WordPress. Jeśli z WordPressem sobie poradzisz, to zapraszam do kursu „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga„.

W kreatorze WIX możesz jeszcze korzystać z wielu aplikacji, programów, dzięki którym stworzysz nowoczesną stronę. A dostosowanie strony pod względem SEO również okazuje się tam bardzo proste. Otrzymujesz nawet za darmo specjalny poradnik od WIX, jak to zrobić. To wszystko ukazuje Ci w powyższym filmie!

Miłego oglądania i powodzenia w stworzeniu pierwszej strony internetowej WIX. A jeśli chcesz więcej i krok po kroku dowiedzieć się, jak taką stronę www stworzyć w serwisie WIX, to zapraszam do mojego kursu online „Jak stworzyć stronę WIX – www, bloga, sklep w 1h„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *