Najlepsze kursy online – darmowe i płatne – TOP lista!

Najlepsze kursy online - darmowe i płatne

Aktualnie uczymy się na różne sposoby. Chodzimy do szkoły, przechodzimy pewne szkolenia stacjonarne. Ale czynimy to również coraz częściej samodzielnie. W jaki sposób? Na przykład czytając książki, słuchając audiobooki, podcasty, ale także przechodząc różne kursy online. W tym celu dobrze, abyś poznał najlepsze kursy online – darmowe i płatne – które mogą przydać Ci się teraz bądź w niedalekiej przyszłości. A może też okażą się one przydatne Twojej bliskiej osobie, więc możesz i jej dać o nich znać 🙂

A. Najlepsze kursy online – darmowe

Zapewne na początek chciałbyś wziąć udział w pewnych darmowych kursach online. I przy okazji zaznaczę, że nie muszą być one niskiej jakości.

Wiele ciekawych

Wiele darmowych materiałów wideo, w tym także moje pewne kursy online (bądź wybrane lekcje, które z nich pochodzą), otrzymasz na kanale YouTube #jaksierozwijac. Zajrzyj tam do sekcji wideo oraz playlisty, a dzięki temu łatwiej będzie Ci skorzystać z tych darmowych materiałów. A poza tym zasubskrybuj i korzystaj z wszelkich dostępnych materiałów.

Poza tym zbudowaliśmy platformę z kursami online Jak Się Rozwijać i właśnie tam gromadzimy także darmowe kursy online. Możesz się dzięki nim rozwinąć, a następnie zdecydować na pewne płatne kursy, które są tam dostępne. Jak do nich dołączyć?

B. Najlepsze kursy online – płatne

Za pewne kursy online warto zapłacić. Są one często przygotowane jeszcze lepiej. Świadczą to także pozytywne opinie setki lub tysięcy uczestników, którzy już z nich skorzystali. Jeśli więc poświęcisz na te szkolenia od kilkudziesięciu do kilkuset zł, to potraktujmy to jako dobrą inwestycję w nasz rozwój. Na podstawie takich kursów bardzo często zdobędziesz poważne umiejętności zawodowe.

Będziesz z nich praktycznie korzystać w budowaniu swojego biznesu czy poszerzając swoje portfolio i zdobędziesz większe szanse na zatrudnienie w pewnej firmie. Zobacz te wyszukane przeze mnie najlepsze płatne kursy online o różnorodnej tematyce. I powodzenia w ich ukończeniu.

1. Pozycjonowanie / SEO / WordPress / Marketing:

 • Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW – kurs od podstaw do eksperta, w prosty i ciekawy sposób, uczy pozycjonowania stron firmowych, blogów i sklepów internetowych.
 • Ogarnij WordPressa i worzenie stron WWW – kurs o tworzeniu stron www w technologii WordPress. Nauczy Cię tworzyć własnego bloga i stronę firmową od podstaw. A zarazem wyszkoli Cię w dalszym tworzeniu stron WordPress dla siebie bądź swoich klientów.
 • Tworzenie stron WWW w technologii WIX – tłumaczę, jak szybko stworzyć swoją stronę firmową, bloga czy sklep w najpopularniejszym kreatorze stron WIX + wskazówki, jak dalej promować swoją stronę i dostosować ją pod zasady SEO.
 • Facebook Ads Marketing czyli reklamy na FB
 • Google Ads Marketing czyli reklamy sponsorowane od podstaw
 • itp.

2. Praca zdalna, biznes online, freelancing:

 • Zostań freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online – kurs o freelancingu czyli pracy zdalnej i biznesie online. Pomaga krok po kroku zarabiać przez Internet jako freelancer i rozwijać się jako Przedsiębiorca w biznesie online.
 • Jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów – kurs o copywritingu w Polsce i za granicą. Tłumaczę w nim, jak można zacząć pracować jako copywriter i coraz bardziej rozwijać się w tym kierunku.
 • YouTube Marketing – jak zarabiać na kanale YouTube? – kurs od podstaw uczy tworzenia profesjonalnego i popularnego kanału YouTube oraz jak na nim zarabiać.
 • Jak sprzedawać produkty i zarabiać na Amazon KDP? – w kursie ukazuję możliwości zarabiania dzięki Amazon KDP, który ułatwia w wystawianiu swoich produktów elektronicznych i drukowanych(książki, ebooki, zeszyty, plannery, kalendarze itp.). Wszystko krok po kroku!
 • Promuj biznes lokalny w Mapach Google skutecznie!
 • Podstawy obsługi komputera i Internetu
 • Kurs graficzne: Canva 1, Canva 2, Photoshop, Adobe Lightroom, Gimp
 • Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry
 • Wideokonferencje i szkolenia online ZOOM, Skype i Google Meet
 • itp.

10 Comments

 1. Domin

  Tak naprawdę w internecie każdy może znaleźć coś dla siebie trzeba tylko dobrze poszukać. Ja długo szukałam do czasu, aż u mnie sprawdziła się Nauka Angielskiego METODĄ DZIECKA, naturalna metoda która przygotowała mnie do rozmowy. Długo się dręczyłam gramatyką, tabelkami odmianami i to było powodem mojej blokady.

  1. Jak Się Rozwijać

   Super Dominika. Zgadzam się. Warto szukać i dalej się rozwijać. A nauka angielskiego to kierunek, który na pewno warto obrać. Sami się dalej uczymy angielskiego i najwięcej uczymy się w praktyce, także wyjeżdżając za granicę. Stosujemy ten język obcy także w pracy, w rozmowach i dzięki temu znacznie więcej pozostaje w głowie 🙂

 2. BHPNawigator

  Bardzo dobre zestawienie – fajnie, że podałeś kursy zróżnicowane tematycznie. Te o zdrowiu wydają się całkiem ciekawe!

  1. Jak Się Rozwijać

   Cieszymy się bardzo i polecamy przejść. I zachęcamy by uwzględnić także nasze kursy online 🙂

 3. Szymon Owedyk - JakSieRozwijac.pl

  Zgadza się Jakub. Choć w tym zestawieniu, jak wspomniałem, postarałeś się zebrać kursy z dużą ilością uczestników, wysoką opinią od nich i materiałami, które trwają zazwyczaj powyżej kilku godzin. Dodatkowo wiele tych kursów sam sprawdziłem i dlatego polecam dalej 🙂

 4. Jakub

  To też jest ważna uwaga 🙂 Te darmowe nie zawsze są pełnowartościowym produktami i często powielają tylko wiedzę dostępną w sieci już za darmo. Warto na to uważać 😉

 5. Jakub

  Z tego co zauważyłem to one są cyklicznie przecenianie także może za jakiś czas znowu będzie za darmo 🙂

  1. Jak Się Rozwijać

   Dokładnie Jakub, warto to śledzić – szczególnie te kursy, na których nam zależy. Choć innym razem warto zapłacić za kurs, który szczególni się nam przyda i dlatego w tym zestawieniu także płatne kursy. I również nasze kursy, do których zapraszamy 🙂

 6. Ewa

  Bardzo pomocne zestawienie…super….dzięki……..niestety Golden Lies: Be Creative and Get ANYTHING you want in life! jest płatny 🙁

  1. Jak Się Rozwijać

   Cieszymy się Ewa, że pomogliśmy. I dzięki za info w sprawie nieaktualnego już darmowego kursu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1