O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak stworzyć stronę WordPress z popularnym i darmowym motywem Astra

W tym poradniku wideo razem ze mną możesz krok po kroku przejść przez etap zakupu hostingu i domeny w CyberFolks, gdzie z moim kodem rabatowym:74916045 otrzymasz promocję -10%. Następnie przejdziemy do Panelu Klienta, dodamy domenę do hostingu i zainstalujemy WordPressa. Dalej zalogujemy się do panelu administracyjnego WordPress i zobaczysz, jak swoją stronę WWW krok po roku przygotować. Wszystko z wykorzystaniem darmowego i nowoczesnego motywu Astra. Stwórz stronę WordPress razem ze mną!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Moje większe wsparcie, wszelkie informacje o WordPressie, otrzymasz w kursie online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW” i/lub w mojej książce o WordPress. Dodatowo może Ci pomóc mój kolejny kurs „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW” i/lub książka na temat SEO.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *