Strona statyczna i wtyczka Elementor w WordPress to dobry wybór

Strona statyczna i wtyczka Elementor w WordPress to dobry wybór

Tworzenie strony WWW za pomocą technologii WordPress to najczęściej wybierane rozwiązanie. Ale nie tylko wysoki popyt ma tutaj znaczenie. Technologia CMS WordPress nabiera coraz większego rozmachu, korzysta z nowej technologii. I dlatego łatwiej i już bezpieczniej tworzyć strony internetowe w taki sposób. Korzystnie, gdy tworzą taką stronę WordPress na stronie głównej pojawi się tak zwana strona statyczna. I my poprzez WordPressa będziemy mieli duży wpływ na to, jak będzie się ta strona główna wyświetlać, co się na niej pojawi, a co nie.

Pomaga w tym wszystkim super motyw(ostatnio wyjaśniałem jak może to wyglądać poprzez motyw Astra) i wtyczka Elementor. Zobacz w poniższym materiale, jakie korzyści to przynosi!

Moje większe wsparcie, wszelkie informacje o WordPressie, otrzymasz w kursie online “Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW“. Dodatkowo może Ci pomóc mój kolejny kurs “Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW“.

A jeśli chcesz zakupić hosting / domenę w atrakcyjnej cenie i przeznaczony do stworzenia strony WordPress, to polecam zakup hostingu i domeny w CyberFolks, gdzie z moim kodem rabatowym:74916045 otrzymasz promocję -10%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1