O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak zmienić lub usunąć datę urodzenia na Facebooku

Data urodzenia na Facebooku jest ustawiona na Twoim koncie. Ty jednak możesz decydować o tym, czy jest ona dokładna i kto ją widzi. Zobacz więc, jak zmienić datę urodzenia na Facebooku prosto i bardzo szybko.

Spraw, by data urodzenia na Facebooku była taka, jaką Ty chcesz.

ps. Pamiętaj, że gdy dokonujesz zmian w dacie urodzenia na Facebooku(zmieniasz/usuwasz), to Twoi znajomi mogą nie otrzymać informacji o Twoich urodzinach co roku, by złożyć Ci życzenia.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Udało Ci się zmienić lub usunąć datę urodzenia na Facebooku? Zapewne tak, jeśli Ci na tym zależało. Jeszcze więcej o Facebooku i przeróżnych ustawieniach, które się tam pojawiają, dowiesz się w zakładce „Social Media„, do której zapraszam.

Pamiętaj, że mogą Cię zainteresować także moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Dzięki nim pomagam już tysiącom zadowolonym Klientom rozwijać się w wielu kierunkach. Tobie również chętnie pomogę. Serdecznie Zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *