Integracja WordPress z YouTube – przycisk, filmy, playlista i galeria

Integracja WordPress z YouTube - przycisk, filmy, playlista i galeria

YouTube to najpopularniejszy kanał społecznościowy skupiony na filmach wideo. I coraz częściej filmy z YouTube chcemy umieszczać na stronie WordPress. Jeśli i Ty do tego dążysz, to zobacz, jak wygląda integracja YouTube z WordPress. Pozwoli to skutecznie promować swój kanał YouTube także na stronie www i odwrotnie. Tym bardziej warto spróbować!

Umieść przycisk, filmy, playlistę i galerię YouTube na stronie WordPress.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Udało Ci się zintegrować swój kanał YouTube ze stroną WordPress? A może pojawiły się pewne problemy. Daj znać w komentarzu, a chętnie pomogę. Dodatkowo zobacz, jak skutecznie „Jak promować się na YouTube?„. A jeśli jeszcze nie ma Cię na Instagramie, to koniecznie zajrzyj do „Jak wypromować się na Instagramie?„. Naprawdę warto!

Chcesz jeszcze lepiej poznać możliwości kanału YouTube?! W takim razie dołącz do studentów mojego kursu „YouTube Marketing – Jak zarabiać na kanale Youtube krok po kroku?„. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *