Integracja WordPress z YouTube - przycisk, filmy, playlista i galeria

Integracja WordPress z YouTube - przycisk, filmy, playlista i galeria

YouTube to najpopularniejszy kanał społecznościowy skupiony na filmach wideo. I coraz częściej filmy z YouTube chcemy umieszczać na stronie WordPress. Jeśli i Ty do tego dążysz, to zobacz, jak wygląda integracja YouTube z WordPress. Pozwoli to skutecznie promować swój kanał YouTube także na stronie www i odwrotnie. Tym bardziej warto spróbować!

Umieść przycisk, filmy, playlistę i galerię YouTube na stronie WordPress.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Udało Ci się zintegrować swój kanał YouTube ze stroną WordPress? A może pojawiły się pewne problemy. Daj znać w komentarzu, a chętnie pomogę. Dodatkowo zobacz, jak skutecznie "Jak promować się na YouTube?". A jeśli jeszcze nie ma Cię na Instagramie, to koniecznie zajrzyj do "Jak wypromować się na Instagramie?". Naprawdę warto!

Chcesz jeszcze lepiej poznać możliwości kanału YouTube?! W takim razie dołącz do studentów mojego kursu "YouTube Marketing - Jak zarabiać na kanale Youtube krok po kroku?". Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *