Kreator stron WWW GetResponse – za darmo, prosto i szybko!

Kreator stron WWW GetResponse - za darmo, prosto i szybko!

GetResponse przygotował darmowy kreator stron WWW. Dzięki niemu przygotowanie wielu wyjątkowych stron typu Landing Page okazuje się bardzo proste. Już w 15 minut jesteś w stanie stworzyć stronę WWW, a następnie korzystać w niej w różnych kampaniach reklamowych czy do wielu innych zastosowań. Zobacz w poniższym materiale, jak wygląda ten kreator stron GetResopnse i jak możesz z niego korzystać.

Jeśli jeszcze nie posiadasz darmowego konta w GetRespopnse, to zachęcam, aby założyć.

W GetResponse znajdują się gotowe szablony zaprojektowane dla wielu popularnych branż(restauracje, promocja marki, nieruchomości, portfolio, dla freelancerów, strony dla NGO, strony dla szkół, strony dla afiliantów, strony dla żłobków itp.). Dzięki temu szybko stworzysz własną witrynę. Są to szablony stron, które pięknie prezentują się na każdym urządzeniu.

A co z domeną? W kreatorze GetResponse możesz wybrać jedną z darmowych domen, podłączyć własną domenę, kupić nową domenę bezpośrednio w GetResponse, a dodatkowo możesz tam zadbać o bezpieczeństwo swojej strony WWW poprzez certyfikat SSL.

I na początek możesz zdecydować się na plan GetResponse Free, który jest idealny dla firm, które rozpoczynają przygodę z działalnością w Internecie. Dzięki niemu za darmo otrzymasz: narzędzie do email marketingu, kreator stron + 5GB przepustowości, podłączenie domeny, landing pages, formularze zapisu i kontaktowe.

W kreatorze stron GetResponse swoją witrynę stworzysz w mniej niż 15 minut. Przejdź tam, załóż konto w 1 minutę, a następnie stwórz stronę WWW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1