WordPress co to jest? CMS i tworzenie stron www

WordPress co to jest? CMS i tworzenie stron www

WordPress to system zarządzania treścią na stronie internetowej. Przygotowany dla osób, które chcą w bardzo prosty sposób zarządzać swoją stroną firmową, blogiem czy sklepem internetowym. Poznaj więc bliżej możliwości, które daje WordPress.

WordPress nie tylko umożliwia tworzyć strony www, ale dobrze nimi zarządzać i skutecznie je pozycjonować!

Jeśli chcesz lepiej poznać system zarządzania treścią WordPress CMS, panel administracyjny WordPress, to zapoznaj się z poniższym filmem. Później w skrócie ukazuję, jak możesz szybko stworzyć swoją stronę WordPress i przedstawiam zalety tego rozwiązania. To świetne szkolenie dla osób początkujących i nie tylko.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Posiadasz stronę www wykonaną w technologii WordPress?! Jeśli tak, to daj znać w komentarzu, chętnie tam zajrzę 🙂

Jeszcze więcej materiałów o WordPress i tworzeniu stron odnajdziesz na moim blogu w zakładce "WordPress" oraz na kanale #JakSierozwijac w playliście "WordPress i tworzenie stron www". Także i tam Cię zapraszam!

I pamiętaj, że jeszcze więcej na temat WordPressa i tworzenia stron www od A-Z oraz z moim wsparciem, dowiesz się kursie online "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www". Mogą Cię zainteresować także inne moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej, Biznesie online czy YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *