Optymalizacja zdjęć i obrazów WordPress wtyczką WP Smush

Optymalizacja zdjęć i obrazów WordPress wtyczką WP Smush

Optymalizacja zdjęć/obrazów na stronie WordPress przyczynia się do przyspieszenia ładowania strony. W efekcie jest szybciej dostępna dla użytkowników. Gdyby zbyt długo mieli oni czekać na załadowanie się Twojej strony WordPress, to na pewno by z niej zrezygnowali. Gdy więc stosujesz na swojej stronie www pewne obrazy, zdjęcia i inne multimedia, to istota, by zadbać o ich zoptymalizowanie. Jak możesz to uczynić samodzielnie, za pomocą jednej prostej wtyczki WordPress?

Optymalizacja zdjęć WordPress odbywa się za pomocą wtyczki WP Smush. Zobacz, jak wygląda jej instalacja i zastosowanie.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Czy także Ciebie optymalizacja zdjęć WordPress przebiegła pomyślnie?! Mam taką nadzieję. Aby jeszcze bardziej przyśpieszyć swoją stronę www, to skorzystaj z poradnika „Jak zwiększyć szybkość ładowanie strony WordPress?„.

A jeśli chcesz jeszcze bardziej poznać WordPress i jak dzięki niemu tworzyć i prowadzić strony www(strony firmowe, blogi) to zapraszam do mojego kursu „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„. W nim możesz liczyć na moje indywidualne wsparcie. Przekonało się do niego już setki zadowolonych Klientów, których opinie możesz poznać.

Mogą Cię zainteresować także inne moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *