O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak ustawić panel boczny WordPress - Sidebar

WordPress Sidebar” to inaczej „panel boczny” na stronie WordPress, najczęściej stosowany w przypadku bloga. To w tej bocznej kolumnie udaje się zaprezentować ważne informacje dla czytelników, jak dane o autorze bloga, kategorie tematyczne, archiwum, polecane produkty i usługi czy nawet pewne reklamy(np. Adsense).

Jak ustawić Sidebar w WordPress krok po kroku. I przy tym co zrobić, aby do tego panelu bocznego móc wykorzystać jeszcze inne opcje. Zobacz poniżej!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Wiesz, już jak ustawić Sidebar na swojej stronie WordPress. Wykorzystaj to, jeśli przez panel boczny zamierzasz ułatwić internautom poruszanie się po Twojej stronie www. Może przyda się na blogu bądź na stronie firmowej. Ale czy tylko? Okazuje się, że nie.

Jak wykorzystać panel boczny WordPress – Sidebar?

Sidebar pojawia się także w sklepach internetowych(najczęściej po lewej stronie) ukazując poszczególne produkty i ich kategorie oraz inne informacje.

Jeszcze więcej wskazówek na temat WordPress i jak za jego pomocą tworzyć stronę www lub bloga otrzymasz w moim kursie online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„, w którym możesz liczyć na profesjonalne materiały wideo i PDF oraz moje indywidualne wsparcie. Dodatkowo mogą Cię zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Tworzeniu stron www, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *