Jak ustawić panel boczny WordPress – Sidebar?

Jak ustawić panel boczny WordPress - Sidebar

WordPress Sidebar” to inaczej “panel boczny” na stronie WordPress, najczęściej stosowany w przypadku bloga. To w tej bocznej kolumnie udaje się zaprezentować ważne informacje dla czytelników, jak dane o autorze bloga, kategorie tematyczne, archiwum, polecane produkty i usługi czy nawet pewne reklamy(np. Adsense).

Jak ustawić Sidebar w WordPress krok po kroku. I przy tym co zrobić, aby do tego panelu bocznego móc wykorzystać jeszcze inne opcje. Zobacz poniżej!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Wiesz, już jak ustawić Sidebar na swojej stronie WordPress. Wykorzystaj to, jeśli przez panel boczny zamierzasz ułatwić internautom poruszanie się po Twojej stronie www. Może przyda się na blogu bądź na stronie firmowej. Ale czy tylko? Okazuje się, że nie.

Jak wykorzystać panel boczny WordPress – Sidebar?

Sidebar pojawia się także w sklepach internetowych(najczęściej po lewej stronie) ukazując poszczególne produkty i ich kategorie oraz inne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1