Usuwanie tła ze zdjęcia online – za DARMO i Automatyczne!

Usuwanie tła ze zdjęcia online - za DARMO i Automatyczne!

Chcesz czasami szybko i automatycznie usunąć tło ze zdjęcia za pomocą pewnego programu online? Okazuje się, że takie narzędzie istnieje i usuwa tło ze zdjęcia w przeciągu 5 sekund. Dzięki temu omija Cię żmudna praca związana z samodzielnym usuwaniem tła ze zdjęć w jakimś programie graficznym typu Photoshop czy innym.

Na początek takie usuwanie tła ze zdjęcia online dotyczyło jedynie zdjęć portretowych. Natomiast niedawno nastąpiła aktualizacja. I dzięki temu możemy za pomocą tego narzędzia online Romove usuwać również tło ze zdjęć produktowych, które na przykład przygotowujemy do sklepu internetowego czy na naszą stronę www. To kolejne udogodnienie.

Zobacz film z kanału #JakSieRozwijac prezentujący możliwości programu online Remove do automatycznego usuwania tła ze zdjęcia:

Jak wykorzystuję automatyczny i darmowy program do usuwania tła ze zdjęcia online REMOVE?

Już zdjęcie na tym blogu w panelu bocznym ukazujące mnie, moją ukochaną żonę Agatkę i naszego pieska Lucky, zostało przygotowane w tym programie do usuwania tła ze zdjęcia. Tak więc przydaje się on również przy blogowaniu i prowadzeniu kanałów Social Media(np. YouTube – do miniaturek filmów; Instagram – do ulepszania zdjęć na posty Direct, Feed czy Stories; Facebook – do zdjęć w postach; LinkedIn).

Dodatkowo w przypadku Social Media, gdy odpowiednie zdjęcia są już przygotowane bez tła, to dbam dalej o ich właściwe dopasowanie. Dlaczego? Ponieważ każde medium społecznościowe posiada inne wymagania, co do wymiarów zdjęć do postów i wielu innych zastosowań. Wspominałem o tym w artykule “Program do obróbki zdjęć do social media“.

Już wiesz, jak szybko, za darmo i automatycznie usuwać tło ze zdjęcia przez prosty program online Remove. Wykorzystaj jego możliwości, aby prowadzić swój biznes online na jeszcze wyższym poziomie. Powodzenia!

4 Comments

  1. Jak Się Rozwijać

   Zgadza się, sami korzystamy, choć realizując projekty w CANVA PRO nie jest nam to potrzebne, bo tam jest taka opcja. Choć nadal poszukujemy nowych rozwiązań, więc myślimy, że niedługo znajdzie się coś lepszego.

 1. Kamil

  Fajny artykuł. Ja do obróbki zdjęć używam gimpa. Jest darmowy i z dodatkami można za jego pomocą zrobić cuda.

  1. Jak Się Rozwijać

   Kiedyś i my z niego korzystaliśmy. Choć aktualnie nasze wszelkie oczekiwania spełnia CANVA 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1