O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Usuwanie tła ze zdjęcia online - za DARMO i Automatyczne

Chcesz czasami szybko i automatycznie usunąć tło ze zdjęcia za pomocą pewnego programu online? Okazuje się, że takie narzędzie istnieje i usuwa tło ze zdjęcia w przeciągu 5 sekund. Dzięki temu omija Cię żmudna praca związana z samodzielnym usuwaniem tła ze zdjęć w jakimś programie graficznym typu Photoshop czy innym.

Na początek takie usuwanie tła ze zdjęcia online dotyczyło jedynie zdjęć portretowych. Natomiast niedawno nastąpiła aktualizacja. I dzięki temu możemy za pomocą tego narzędzia online Romove usuwać również tło ze zdjęć produktowych, które na przykład przygotowujemy do sklepu internetowego czy na naszą stronę www. To kolejne udogodnienie.

Zobacz film z kanału #JakSieRozwijac prezentujący możliwości programu online Remove do automatycznego usuwania tła ze zdjęcia:

Jak wykorzystuję automatyczny i darmowy program do usuwania tła ze zdjęcia online REMOVE?

Już zdjęcie na tym blogu w panelu bocznym ukazujące mnie, moją ukochaną żonę Agatkę i naszego pieska Lucky, zostało przygotowane w tym programie do usuwania tła ze zdjęcia. Tak więc przydaje się on również przy blogowaniu i prowadzeniu kanałów Social Media(np. YouTube – do miniaturek filmów; Instagram – do ulepszania zdjęć na posty Direct, Feed czy Stories; Facebook – do zdjęć w postach; LinkedIn).

Dodatkowo w przypadku Social Media, gdy odpowiednie zdjęcia są już przygotowane bez tła, to dbam dalej o ich właściwe dopasowanie. Dlaczego? Ponieważ każde medium społecznościowe posiada inne wymagania, co do wymiarów zdjęć do postów i wielu innych zastosowań. Wspominałem o tym w artykule „Program do obróbki zdjęć do Social Media„.

Już wiesz, jak szybko, za darmo i automatycznie usuwać tło ze zdjęcia przez prosty program online Remove. Wykorzystaj jego możliwości, aby prowadzić swój biznes online na jeszcze wyższym poziomie. Powodzenia!

Podobne wpisy

4 thoughts on “Usuwanie tła ze zdjęcia online – za DARMO i Automatyczne!

    1. Zgadza się, sam korzystam, choć realizując projekty w CANVA PRO nie jest mi to potrzebne, bo tam jest taka opcja. Choć nadal poszukuję nowych rozwiązań, więc myślę, że niedługo znajdę coś lepszego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *