Recenzja podkładki pod nadgarstki do klawiatury – do komputera i laptopa

Recenzja podkładki pod nadgarstki do klawiatury – do komputera i laptopa

Podkładka pod nadgarstki to ergonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu pracujemy, uczymy się bądź gramy przy komputerze i laptopie dbając o swoje zdrowie. Przekonaj się, jak ważne są podkładki pod nadgarstki do komputera i laptopa i które z nich okazują się najlepsze na rynku. Wyjaśniam to w poniższej recenzji wideo. Sam korzystam z takich podkładek, ponieważ sporo piszę każdego dnia na komputerze. Nie chcę mieć problemu z cieśniami nadgarstka bądź skurczami. Podkładki świetnie pomagają osiągnąć mi ten cel. Zachęcam więc do oglądania, a jeśli szukasz takich podkładek, to poniżej wideo znajduje się ich ranking w najlepszej cenie!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Ranking podkładek pod nadgarstki w najlepszej cenie:

Chcesz opanować obsługę komputera / laptopa, urządzeń IT, Internetu i wielu narzędzi Google? Dołącz do kursu „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki, które tylko na tym blogu są dostępne w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszam!

2 Comments

  1. Aneta

    Nigdy nie zastanawiałam się nad podkładką na nadgarstki – bardziej koncentrowałam się jaką wybrać klawiaturę do pisania, by rączki się nie męczyły. Warto wiedzieć, że jest coś takiego.

    1. Szymon Owedyk

      Dokładnie, ja przez wiele lat o tym nie wiedziałem. Ale teraz nie mogę pisać bez tej podkładki, nadgarstki w znacznie lepszej kondycji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *