O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Stwórz stronę WordPress w 1 godzinę - poradnik krok po kroku!

Tworzenie strony WWW w technologii WordPress nie wymaga posiadania wiedzy programisty, stosowania specjalnego kodu i innych utrudnień. Wszystko jest przejrzyste i dość proste do wdrożenia. Dowodem na to jest ten poradnik, w którym tłumaczę jak w przeciągu 1 godziny, a nawet szybciej, stworzyć swoją pierwszą stronę WordPress. Oczywiście znacznie więcej materiałów wideo(wszelkie nowości o WordPressie), wsparcie moje i pozostałych uczestników, otrzymasz w kursie „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW„. Może Ci się także przydać moja książka o WordPressie(dostępna w wersji drukowanej i e-book).

Poniżej w poradniku ukażę Ci jak od A do Z przygotować swoją stronę WordPress. A jeśli nie masz jeszcze zakupionej domeny i hostingu, to polecam Ci w Cyber_Folks. Ode mnie masz specjalny rabat -10% bądź podczas realizacji zamówienia wpisz kod rabatowy: 74916045. Powodzenia!

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *