Widok na Giewont i Tatry w Kościelisko / Zakopane + śpiew ptaków

Widok na Giewont i Tatry w Kościelisko Zakopane + śpiew ptaków

Będąc w górach, we wsi Kościelisko położonej około 4 kilometry od Zakopanego, udało mi się uchwycić piękny widok Tatr i samego Giewontu. Cały materiał nagrany na balkonie, do którego mieliśmy dostęp w naszym pokoju. Udało się wstać o 5-6 rano i nagrać ten widok, jak i śpiew ptaków. Miłego oglądania i słuchania.

Jeśli chcesz mieć prosty dostęp do wyjątkowego widoku na Tatry, to polecam znaleźć jakiś ciekawy apartament / noclegi, najlepiej z jedzeniem (np. od SportFood) i dobrymi opiniami, we wsi Kościelisko. Przy okazji mniej tam tłumów i hałasów. My byliśmy w “Górskim Pałacyku“.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Pamiętaj, by zajrzeć do kategorii “Turystyka“, gdzie masz dostęp do ciekawych relacji ze zwiedzania różnych tras górskich wraz ze wskazówkami i mapkami. Materiały te mogą Ci się przydać. A jeśli szukasz tanie loty i noclegi, to najnowsze promocje Booking spełnią Twoje oczekiwania. Naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1