O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Widok na Giewont i Tatry w Kościelisko Zakopane + śpiew ptaków

Będąc w górach, we wsi Kościelisko położonej około 4 kilometry od Zakopanego, udało mi się uchwycić piękny widok Tatr i samego Giewontu. Cały materiał nagrany na balkonie, do którego mieliśmy dostęp w naszym pokoju. Udało się wstać o 5-6 rano i nagrać ten widok, jak i śpiew ptaków. Miłego oglądania i słuchania.

Jeśli chcesz mieć prosty dostęp do wyjątkowego widoku na Tatry, to polecam znaleźć jakiś ciekawy apartament / noclegi, najlepiej z jedzeniem i dobrymi opiniami, we wsi Kościelisko. Przy okazji mniej tam tłumów i hałasów.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Pamiętaj, by zajrzeć do kategorii „Turystyka„, gdzie masz dostęp do ciekawych relacji ze zwiedzania różnych tras górskich wraz ze wskazówkami i mapkami. Materiały te mogą Ci się przydać!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *