O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Prowadzenie i rozwój kanału YouTube jest możliwe. Ale nie wystarczy tylko dodawać nowe materiały wideo. Musisz również zadbać o: tytuł, opis, wygląd i nazwę miniaturki. Dawniej znaczenie odgrywały również Tagi, które dodawało się do tytułu, opisu filmu czy bardzo dużą ilość w edycji filmu w zakładce „Tagi”(należy ją wyszukać klikając tam „pokaż więcej”. I można dodać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tagów w puste pole, po przecinku(słowa kluczowe). Do wykorzystania 500 znaków.

Natomiast teraz te tagi nie mają już większego znaczenia, jak YouTube będzie promował Twój film i cały kanał w swoim serwisie. Zobacz, jak dokładniej wyjaśniam to w poniższym filmie. Wyjaśniono to również w artykule pochodzącym z serwisu YouTube pt. „Dodawanie tagów do filmów„.

To jedna z wielu lekcji dostępnych w moim kursie „YouTube Mareting – ja prowadzić kanał YT i na nim zarabiać?„. Tam możesz liczyć na znacznie więcej. Przejdź więc do oferty, poznaj ją, opinie klientów i dołącz do nas!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *