Tagi niepotrzebne gdy dodajesz filmy na YouTube – lekcja z kursu o YT

Prowadzenie i rozwój kanału YouTube jest możliwe. Ale nie wystarczy tylko dodawać nowe materiały wideo. Musisz również zadbać o: tytuł, opis, wygląd i nazwę miniaturki. Dawniej znaczenie odgrywały również Tagi, które dodawało się do tytułu, opisu filmu czy bardzo dużą ilość w edycji filmu w zakładce “Tagi”(należy ją wyszukać klikając tam “pokaż więcej”. I można dodać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tagów w puste pole, po przecinku(słowa kluczowe). Do wykorzystania 500 znaków.

Natomiast teraz te tagi nie mają już większego znaczenia, jak YouTube będzie promował Twój film i cały kanał w swoim serwisie. Zobacz, jak dokładniej wyjaśniam to w poniższym filmie. Wyjaśniono to również w artykule pochodzącym z serwisu YouTube pt. “Dodawanie tagów do filmów“.

To jedna z wielu lekcji dostępnych w moim kursie “YouTube Mareting – ja prowadzić kanał YT i na nim zarabiać?“. Tam możesz liczyć na znacznie więcej. Przejdź więc do oferty, poznaj ją, opinie klientów i dołącz do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1