MENU Rozwijane WordPress – podmenu, submenu i kategorie

WordPress MENU rozwijane

Chcesz stworzyć wyjątkowe menu na swojej stronie WordPress – na stronie firmowej, blogu bądź w sklepie internetowym? Zobacz, jak rozwijane menu WordPress przygotować krok po kroku w panelu administracyjnych. Nie musisz więc instalować dodatkowych wtyczek.

Rozwijane menu WordPress to świetne udogodnienie dla użytkowników

W filmie poniżej z kanału #JakSieRozwijac dowiedz się, jak wygląda takie menu WordPress i jak możesz je przygotować je u siebie. Powodzenia!

Wykorzystaj takie Rozwijane MENU WordPress, by ułatwić użytkownikom poruszanie się po Twojej stronie. Na przykład prowadząc blog możesz w menu ustawić pozycję „Spis treści”(jak to jest u mnie), a następnie w podmenu ukazać poszczególne „Kategorie tematyczne”, w które użytkownicy mogą zajrzeć i wybrać tą, która najbardziej ich interesuje.

Ale także nie przesadzaj w drugą stronę i nie twórz skomplikowanego menu rozwijanego, ukazującego kilkanaście czy kilkadziesiąt linków odnoszących do podstron czy artykułów. Zawsze więc myśl o swoich użytkownikach! I pamiętaj, że jeszcze więcej o WordPress i krok po kroku, z moim wsparciem, dowiesz się w kursie online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga„. Dodatkowo mogą Cię zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *