O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Pozycjonowanie bloga i stron internetowych w Google

Pozycjonowanie bloga i stron internetowych to ogromne wyzwanie, biorąc pod uwagę, że istnieje bilion stron www, które chcą uzyskać jak najlepszą pozycję w Google. Nie uzyskasz dobrego ruchu na stronie, gdy tylko skupisz się na dostarczaniu treści. Nawet, jeśli przygotujesz codziennie nowy wpis na blogu, to nie myśl, że od razu po kilku miesiącach zdobędziesz ruch w ramach 10 czy 100 wyświetleń od unikalnych użytkowników.

Co więc zrobić, aby uzyskać taki ruch, a nawet 1 milion wyświetleń strony w ciągu miesiąca? Pomoże Ci w tym ponownie narzędzie Ubersuggest. Zobacz poniżej w filmie, jak możesz z niego skorzystać!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Mam nadzieję, że po kolei będziesz ulepszał swoje najlepsze podstrony/artykuły, które już uzyskują wysoką pozycję w Google. Wszystko po to, aby uzyskały one wysoką pozycję na kolejne słowa kluczowe.

I pamiętaj o cierpliwości. Pozycjonowanie bloga i stron internetowych to ciągły proces. Efekty nie będą tutaj widoczne od razu, czasami dopiero po 30 dniach, od rozbudowania swoich Topowych podstron / artykułów, zauważysz dużą zmianę na lepsze czyli jeszcze większy ruch na Twojej stronie internetowej. Powodzenia!

Jeszcze więcej na ten temat dowiesz się w moim kursie online „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www„. Dodatkowo mogą Cię zainteresować inne moje kursy online i książki o WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Podobne wpisy

2 thoughts on “Pozycjonowanie bloga i stron w Google – trik na milion wyświetleń

  1. Pozycjonowanie stron to długi i żmudny proces, ale wart zachodu. Aktualizacja już istniejących wpisów — rozbudowanie treści, dodanie słów kluczowych przynosi dobre efekty. Na moim poprzednim blogu to był strzał w dziesiątkę. Teraz po założeniu nowej strony skupiam się na innych działaniach w ramach SEO 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *