Pozycjonowanie bloga i stron w Google – trik na milion wyświetleń

Pozycjonowanie bloga i stron internetowych w Google

Pozycjonowanie bloga i stron internetowych to ogromne wyzwanie, biorąc pod uwagę, że istnieje bilion stron www, które chcą uzyskać jak najlepszą pozycję w Google. Nie uzyskasz dobrego ruchu na stronie, gdy tylko skupisz się na dostarczaniu treści. Nawet, jeśli przygotujesz codziennie nowy wpis na blogu, to nie myśl, że od razu po kilku miesiącach zdobędziesz ruch w ramach 10 czy 100 wyświetleń od unikalnych użytkowników.

Co więc zrobić, aby uzyskać taki ruch, a nawet 1 milion wyświetleń strony w ciągu miesiąca? Pomoże Ci w tym ponownie narzędzie Ubersuggest. Zobacz poniżej w filmie, jak możesz z niego skorzystać!

Mam nadzieję, że po kolei będziesz ulepszał swoje najlepsze podstrony/artykuły, które już uzyskują wysoką pozycję w Google. Wszystko po to, aby uzyskały one wysoką pozycję na kolejne słowa kluczowe.

I pamiętaj o cierpliwości. Pozycjonowanie bloga i stron internetowych to ciągły proces. Efekty nie będą tutaj widoczne od razu, czasami dopiero po 30 dniach, od rozbudowania swoich topowych podstron / artykułów, zauważysz dużą zmianę na lepsze czyli jeszcze większy ruch na Twojej stronie internetowej. Powodzenia!

2 Comments

  1. Agnieszka Wieczorek

    Pozycjonowanie stron to długi i żmudny proces, ale wart zachodu. Aktualizacja już istniejących wpisów — rozbudowanie treści, dodanie słów kluczowych przynosi dobre efekty. Na moim poprzednim blogu to był strzał w dziesiątkę. Teraz po założeniu nowej strony skupiam się na innych działaniach w ramach SEO 🙂

    1. Jak Się Rozwijać

      Super podejście. Wtedy statystyki w Google Analytics zaczynają nas cieszyć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1