WordPress Mobile – jak stworzyć wersję mobilną strony WP

WordPress Mobile - jak stworzyć wersję mobilną strony WP

WordPress Mobile to termin oznaczający „wersję mobilną strony WordPress”. Czy i Ty zadbałeś już o to, aby Twoja strona WordPress posiadała wersję mobilną? Czy po prostu korzystasz z motywu responsywnego. On niby dostosowuje się do wszystkich urządzeń tak, by wyświetlić poprawnie Twoją stronę również na telefonach i tabletach. Natomiast szybkość działania motywu responsywnego WordPress na urządzenia mobilne jest bardzo słaba. Nie wierzysz?!

Sprawdź szybkość ładowania się Twojej strony WordPress w narzędziu PageSpeed Insights.

Wiesz już, że szybkość Twojej strony WP na urządzeniach mobilnych nie jest najlepsza. Zamierzasz to zmienić?! Pomoże Ci w tym poniższy film. Właśnie w nim tłumaczę, jak wykorzystać najlepsze wtyczki AMP przeznaczone do dostosowania strony WordPress do wersji mobilnej.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Udało Ci się dostosować swoją stronę WordPress do urządzeń mobilnych? Mam nadzieję, że przynajmniej udało Ci się zainstalować wtyczkę AMP for WP, a następnie włączyć jej podstawowe ustawienia. To już duży sukces!

A może potrzebujesz jeszcze dokładniejszych wskazówek?! Znacznie więcej dowiesz się w moim kursie „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Pracy zdalnej i Biznesie online oraz Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *