Zostań swoim własnym szefem

Zostań swoim własnym szefem

Podejmujesz kolejne, niestety nieudane próby znalezienia odpowiedniej pracy dla siebie? Nawet jeśli już pozyskasz etat, niechętnie podejmujesz powierzone Ci zadania? Każdy z nas chyba na swojej zawodowej drodze przechodził takie rozterki. I nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie ten moment to etap, proces dzięki któremu być może podejmiesz ryzyko i z pomocą odpowiednich kwalifikacji zdobędziesz wymarzone stanowisko. Może też być tak, że dzięki rozwijaniu swoich umiejętności postanowisz być samym sobie szefem. 

Czy to realne? I od czego zacząć? Z pewnością droga ta nie będzie krótka. Ale z pomocą innych, profesjonalistów w swoim fachu, którzy z chęcią przekażą Ci odpowiednią wiedzę nabierzesz pewności siebie a co za tym idzie łatwiej będzie Ci podjąć kolejne kroki by osiągnąć sukces. 

Jeśli więc zastanawiasz się jaki powinien być ten pierwszy krok. To podpowiemy – zapisz się do bezpłatnej szkoły policealnej GoWork.eu Do wyboru masz wiele, atrakcyjnych i obecnie potrzebnych kierunków. 

Ale zacznijmy może od tego, że sam decydujesz jaki tryb nauki Cię interesuje. Możesz się jej podjąć w trybie dziennym, wieczorowym lub zaocznym. Mamy świadomość tego, że nie wszyscy mogą z dnia na dzień porzucić dotychczasowe obowiązki ale chętnie poświęcą swój wolny czas na naukę. 

Zatem nie musisz natychmiast rezygnować z dotychczasowej posady a jedynie odpowiednio rozplanować swój tydzień. I być zdyscyplinowany. Ale o to chyba nie trudno kiedy chcemy sięgać po własne marzenia. 

Jeśli już wiesz kiedy mógłbyś się doszkalać czas wybrać odpowiedni kierunek. A na naszej uczelni mamy ich największy wybór. By nie przedłużać a zachęcić opowiemy o tych cieszących się największą popularnością. 

Technik masażysta

Najchętniej wybierana forma relaksu, stanowi także nieodłączny element rehabilitacji. Dzięki tym zająć będziesz w stanie indywidualnie dopasować masaż do potrzeb pacjenta a także rozpocząć pracę w ośrodkach odnowy biologicznej, rehabilitacyjnych czy też rekreacyjno – wypoczynkowych. Będziesz także miał szansę założyć własną działalność i leczyć na przykład sportowców, którzy niestety na brak kontuzji nie narzekają. 

Ten kierunek Cię nie przekonuje? Spokojnie to dopiero początek!

Technik usług kosmetycznych

Drugi najbardziej popularny kierunek na naszej uczelni. Co zyskujesz? Przede wszystkim będziesz w stanie zdiagnozować pacjenta pod kątem dermatologicznym. Dobrać odpowiednie zabiegi oraz profilaktykę leczenia zarówno twarzy jak i ciała. Podczas zajęć nauczymy Cię także jak założyć swój własny zakład kosmetyczny. 

Od zawsze interesowało Cię uzębienie? Świetnie! Nasze studium policealne przygotuje Cię do bycia asystentką lub higienistką stomatologiczną. 

Nauczysz się wykonywania wszelkich zabiegów stomatologicznych. Zdobędziesz wiedzę z zakresu dobierania odpowiednich środków do utrzymania higieny jamy ustnej. Poznasz narzędzia niezbędne do wykonywania czynności, takich jak: piaskowanie, skaling, polerowanie, lakowanie, lakierowanie zębów, impregnacja zębów mlecznych, polerowanie, wybielanie zębów i wykańczanie wypełnień zębowych. A co najważniejsze z łatwością znajdziesz etat. Ponieważ ten zawód dopiero od 2011 roku stał niezbędny w każdym profesjonalnym gabinecie stomatologicznym.

Wolisz jednak całkowicie unikać bezpośredniego cielesnego kontaktu z klientem? Rozumiemy to i wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Jesteś dokładny a tworzenie raportów to Twoje drugie imię. Zatem technik BHP to szkolenie, które czeka właśnie na Ciebie. Nauczysz się odpowiednio oceniać ryzyko w miejscu pracy, nauczysz się także przekazywać swoją wiedzę pracownikom miejsc pracy z którymi – co jest pewne – będziesz nawiązywał wieloletnie współpracę. Najistotniejsze chyba jest jednak to, że z łatwością możesz stać się szefem sam sobie posiadając dyplom technika BHP. A od bezpieczeństwa nigdy nie da się uciec. 

Ostatni kierunek, który naszym zdaniem wygrywa w rankingach to technik administracji. Urzędowe pisma oraz obieg tych informacji przestaną być dla Ciebie zagadką. Redagowanie oraz prowadzenie dokumentacji biurowej to będzie czysta przyjemność. Co ciekawe, dzięki pracy zdalnej, która przyszła do nas wraz z pandemią okazuje się, że ten zawód także może być wykonywany na własnych zasadach. Bardzo potrzebne i poszukiwane obecnie są tak zwane wirtualne asystentki. Tak, więc i tu możesz być kowalem własnego losu. 

Mając podstawy do tego by założyć własny biznes czyli odpowiednie kwalifikacje od samego początku jesteś na wygranej pozycji. Teraz jedynie zareklamuj swoją działalność i odważnie krocz po szczeblach kariery. 

Tekst sponsorowany: Szkoła policealna GoWork.eu w Warszawie – https://policealna.gowork.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1