O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Odzyskaj dane z dysku zewnętrznego gdy plik katalog uszkodzony nieczytelny

Masz problem z dyskiem zewnętrznym, gdy podłączasz go do komputera? Pojawia się informacja, że plik lub katalog jest uszkodzony bądź nieczytelny? W takim razie poznaj ten poradnik, w którym dowiesz się, jak odzyskać dane z takiego dysku i nadal z niego korzystać. To jedna z wielu lekcji, dostępnych w kursie „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. Miłego oglądania!

Film z kanału #jaksierozwijac:

A znacznie więcej o obsłudze komputera dowiesz się w kursie online „Podstawowa obsługa komputera nie tylko dla seniorów„. To szkolenie może przydać się Tobie bądź komuś innego. Zapraszam do jego wykorzystania. W kursie już ponad 10 godzin wyjątkowych materiałów, wsparcie moje i pozostałych uczestników 🙂

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *