O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak ukryć listę znajomych na FB w 30 sekund!

Posiadasz swoje konto Facebook, ustawiasz je jako publiczne, natomiast nie chcesz, aby Twoja lista znajomych była dostępna dla wszystkich?! W takim razie FB daje Ci możliwość ukrycia listy znajomych. Możesz wtedy zadecydować czy będzie ona dostępna „publicznie”, „dla Twoich znajomych” czy „prywatna”. Zobacz, jak ukryć listę znajomych na FB w kilkadziesiąt sekund.

Lista Twoich znajomych na Facebooku jest w Twoich rękach. Zdecyduj, co się z nią stanie, gdy inni będą przeglądać Twoje konto FB!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Już wiesz, jak ukryć listę znajomych na FB. Udało Ci się się?! Jeśli było Ci to potrzebne, to na pewno. Możliwe, że skorzystają na tym również Twoi znajomi, ponieważ nie udostępniasz ich danych osobowych publicznie.

Mogą Cię także zainteresować moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Korzysta z nich już tysiące zadowolonych Klientów, którzy mogą liczyć na moje indywidualne wsparcie. Serdecznie Zapraszam!

Podobne wpisy

2 thoughts on “Jak ukryć listę znajomych na FB w 30 sekund?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *