O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak pobrać kopię danych z Facebooka

Korzystanie z Facebooka jest czymś powszechnym. Zapewne i my posiadamy konto Facebook bądź korzystaliśmy z niego w przeszłości. A może niedługo się na to zdecydujemy. Nie ważne, jak jest. Ważne, abyśmy wiedzieli, jak pobrać kopię danych z Facebooka!

Czyli jak pobrać swoje dane z Facebooka?

Właśnie tego się tutaj dowiesz. Poniżej zapoznaj się z filmem bądź artykułem, który Ci to wszystko wyjaśni. A to sprawi, że Twoja kopia danych z Facebooka już niedługo pojawi się na Twoim komputerze lub telefonie. 


Film z kanału #JakSieRozwijac:

Artykuł dla ulubieńców tekstu i zdjęć:

 • Zaloguj się na nasze konto Facebook.
 • Kliknij w trójkącik w prawym górnym rogu dowolnej strony Facebook i przechodzisz do „Ustawienia„.
 • Następnie pojawiają się „Ogólne ustawienia konta” i klikasz na samym dole w link „Pobierz kopię„.
Pobierz kopię swoich danych z facebooka
 • Klikasz w „Uruchom moje archiwum„. Podajesz hasło logowania do naszego konta. Po chwili będziesz mógł pobrać przygotowany plik z danymi.
Uruchom archiwum Facebook aby wykonać kopię zapasową swoich danych zanim dowiedz się jak usunąć fb

Na e-mail otrzymasz 2 wiadomości. Pierwsza dotyczy potwierdzenia żądania kopii zapasowych danych z Facebooka. Natomiast drugi e-mail zapewnia link, z którego pobierasz archiwum.

Co zawiera kopia danych zapasowych Facebook:

 •  udostępnione przez Ciebie posty, zdjęcia i filmy
 • dane ze strony o mnie
 • historia statusu konta
 • informację o znajomych
 • osoby obserwujące i obserwowane
 • informacje na temat aktywnych sesji
 • dodane do konta aplikacje
 • informacje o datach, godzinach i tytułach klikniętych reklam, a nawet listę dla reklam behawioralnych stworzoną na podstawie zainteresowań danego użytkownika, polubień itp.
 • informacje o powiązanych z kontem adresów email

Pamiętaj: Nie tylko zadbaj o wykonanie kopii zapasowej Facebook. Musisz jeszcze być ostrożny, aby ktoś go nie przechwycił. A to wymaga odpowiedniego zabezpieczenia komputera i wszystkich danych, które się na nim znajdują. O tym więcej w artykule „Jak dbać o bezpieczeństwo swojej strony i komputera?„. Zapraszam!

Podobne wpisy

6 thoughts on “Jak pobrać kopię danych z Facebooka?

 1. witam serdecznie, chciałabym pobrać kopię moich danych z fb, jadnak, jeżeli robię to w dokładnie taki sam sposób, jaki jest pokazany, nie wyswietla mi sie w ustawieniach w lewym dolnym rogu, pobierz kopię..Co w takim wypadku mogę zrobić ? pozdrawiam i liczę na pomoc 🙂 Kasia

  1. Witaj. Będąc zalogowanym na FB, przechodzisz w prawym górnym rogu do Ustawienia – Ustawienia i prywatność – klikasz w Ustawienia. Następnie po lewej stronie klikasz w „Twoje informacje na Facebooku”. I wybierasz na głównym ekranie(na środku) „Pobieranie Twoich informacji”. Tam następnie przechodzisz przez etap pobierania kopii swoich danych z FB. Powodzenia!

  1. Jeśli nie ma tej opcji, to jest bardzo podobna. Tym razem należy wejść w ustawienia, następnie Twoje informacje Facebook i tam kliknąć w „Pobierz swoje informacje”(Dawniej „pobierz kopię zapasową danych z Facebooka). Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *