Jak pobrać kopię danych z Facebooka?

Jak pobrać kopię danych z Facebooka

Korzystanie z Facebooka jest czymś powszechnym. Zapewne i my posiadamy konto Facebook bądź korzystaliśmy z niego w przeszłości. A może niedługo się na to zdecydujemy. Nie ważne, jak jest. Ważne, abyśmy wiedzieli, jak pobrać kopię danych z Facebooka!

Czyli jak pobrać swoje dane z Facebooka?

Właśnie tego się tutaj dowiesz. Poniżej zapoznaj się z filmem bądź artykułem, który Ci to wszystko wyjaśni. A to sprawi, że Twoja kopia danych z Facebooka już niedługo pojawi się na Twoim komputerze lub telefonie. 


 • Zaloguj się na nasze konto Facebook.
 • Kliknij w trójkącik w prawym górnym rogu dowolnej strony Facebook i przechodzisz do “Ustawienia“.
 • Następnie pojawiają się “Ogólne ustawienia konta” i klikasz na samym dole w link “Pobierz kopię“.
Pobierz kopię swoich danych z facebooka
 • Klikasz w “Uruchom moje archiwum“. Podajesz hasło logowania do naszego konta. Po chwili będziesz mógł pobrać przygotowany plik z danymi.
Uruchom archiwum Facebook aby wykonać kopię zapasową swoich danych zanim dowiedz się jak usunąć fb

Na e-mail otrzymasz 2 wiadomości. Pierwsza dotyczy potwierdzenia żądania kopii zapasowych danych z Facebooka. Natomiast drugi e-mail zapewnia link, z którego pobierasz archiwum.

Co zawiera kopia danych zapasowych Facebook:

 •  udostępnione przez Ciebie posty, zdjęcia i filmy
 • dane ze strony o mnie
 • historia statusu konta
 • informację o znajomych
 • osoby obserwujące i obserwowane
 • informacje na temat aktywnych sesji
 • dodane do konta aplikacje
 • informacje o datach, godzinach i tytułach klikniętych reklam, a nawet listę dla reklam behawioralnych stworzoną na podstawie zainteresowań danego użytkownika, polubień itp.
 • informacje o powiązanych z kontem adresów email

Pamiętaj: Nie tylko zadbaj o wykonanie kopii zapasowej Facebook. Musisz jeszcze być ostrożny, aby ktoś go nie przechwycił. A to wymaga odpowiedniego zabezpieczenia komputera i wszystkich danych, które się na nim znajdują. O tym więcej w artykule “Jak dbać o bezpieczeństwo swojej strony i komputera?“. Zapraszam!

6 Comments

 1. katarinka

  witam serdecznie, chciałabym pobrać kopię moich danych z fb, jadnak, jeżeli robię to w dokładnie taki sam sposób, jaki jest pokazany, nie wyswietla mi sie w ustawieniach w lewym dolnym rogu, pobierz kopię..Co w takim wypadku mogę zrobić ? pozdrawiam i liczę na pomoc 🙂 Kasia

  1. Jak Się Rozwijać

   Witaj. Będąc zalogowanym na FB, przechodzisz w prawym górnym rogu do Ustawienia – Ustawienia i prywatność – klikasz w Ustawienia. Następnie po lewej stronie klikasz w “Twoje informacje na Facebooku”. I wybierasz na głównym ekranie(na środku) “Pobieranie Twoich informacji”. Tam następnie przechodzisz przez etap pobierania kopii swoich danych z FB. Oczywiście z czasem menu FB może się zmieniać. Powodzenia!

 2. Michał Czyżewski

  Jeżeli mam zablokowane konto , to nie mogę już przywrócić swoich danych z fb ?

  1. Jak Się Rozwijać

   Konto FB musisz wtedy najpierw odblokować i wtedy masz opcję przywrócenia danych z FB.

 3. tt

  klikasz na samym dole w link “Pobierz kopię”. Nie ma tej opcji już w szajsbuku.

  1. Jak Się Rozwijać

   Jeśli nie ma tej opcji, to jest bardzo podobna. Tym razem należy wejść w ustawienia, następnie Twoje informacje Facebook i tam kliknąć w “Pobierz swoje informacje”(Dawniej “pobierz kopię zapasową danych z Facebooka). Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1