Jak stworzyć stronę WordPress wraz ze sklepem Woocommerce?

Jak stworzyć stronę WordPress wraz ze sklepem Woocommerce?

Tworzenie strony internetowej, to wyzwanie przed którym staje dość spora grupa osób. Zapewne i Ty się teraz nad tym zastanawiasz. Może sam potrzebujesz pewnej strony WWW i WordPress wydaje Ci się najlepszą technologią do jej przygotowania. A może chcesz nauczyć się tworzyć strony internetowe, aby później na tym zarabiać. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć stronę WordPress, to na pewno dowiesz się tego tutaj. Otrzymasz wiele cennych wskazówek, materiałów wideo, a zarazem zaproszenie do kursu online, który może Ci się tutaj szczególnie przydać. Przejdźmy więc do konkretów!

Jak stworzyć stronę WordPress? Zaczynamy od hostingu

Jeśli posiadasz już odpowiedni hosting oraz domenę, to możesz przejść do kolejnego kroku, czyli zainstalowanie WordPressa, jak i jego dokładne ustawienie. W poniższych materiałach zobaczysz, jak wygląda panel WordPress i jak tam możesz sterować wyglądem strony WWW. Poznasz nawet popularne wtyczki WordPress, które warto zainstalować.

Jak stworzyć stronę WordPress? Wygląd i ustawienie

1. Tworzymy stronę WordPress z darmowym motywem Astra

2. Tworzymy stronę Wordress od A do Z

3. Najszybsze tworzenie strony WordPress

Pamiętaj: To tylko podstawy, ale znacznie więcej materiałów wideo i PDF, moje wsparcie i pozostałych uczestników, uzyskasz w kursie „Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW„. Tam również jest rozdział poświęcony tworzeniu sklepu Woocommerce, więc i ta wiedza może okazać się Tobie bardzo przydatna. Zajrzyj do zakładki „sklep” i poznaj najlepszą ofertę tego i wielu innych kursów online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *