Jak stworzyć stronę WordPress wraz ze sklepem Woocommerce?

Jak stworzyć stronę WordPress wraz ze sklepem Woocommerce?

Tworzenie strony internetowej, to wyzwanie przed którym staje dość spora grupa osób. Zapewne i Ty się teraz nad tym zastanawiasz. Może sam potrzebujesz pewnej strony WWW i WordPress wydaje Ci się najlepszą technologią do jej przygotowania. A może chcesz nauczyć się tworzyć strony internetowe, aby później na tym zarabiać. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć stronę WordPress, to na pewno dowiesz się tego tutaj. Otrzymasz wiele cennych wskazówek, materiałów wideo, a zarazem zaproszenie do kursu online, który może Ci się tutaj szczególnie przydać. Przejdźmy więc do konkretów!

Jak stworzyć stronę WordPress? Zaczynamy od hostingu

  • Cyber_Folks – korzystam z usług tej firmy hostingowej od 2012 roku. Dzięki nim serwery pracują naprawdę dobrze, a kontakt z supportem jest naprawdę prosty i szybki. Wykorzystaj mój link i kod rabatowy: 74916045, który zmniejszy koszt zakupu hostingu i domeny WordPress, Woocommerce i Pretashop o minimum 10%. Jak przebiega zakup i instalacja WordPress z użyciem tego hostingu wyjaśniam tutaj.
  • LH to firma działająca w wielu wielu wielu lat i posiada pozytywną historię oraz ogromną rzeszę stałych klientów. Dzieje się tak, ponieważ oni przez cały czas pracują nad tym, by klienci byli zadowoleni z jakości hostingu oraz atrakcyjnych cen. Zobacz sam, jak mało zapłacisz za 1 rok korzystania z hostingu… (kod rabatowy: “jaksierozwijac” zmniejszy koszt hostingu o -20%).
  • Atthost to również polska firma, która działa od 2012 roku i uzyskuje naprawdę świetne wyniki. Ceniona jest za wysoki poziom bezpieczeństwa, innowacyjne rozwiązania, stałe ceny za hosting i domeny.
  • Hosting Bluehost – jedna z najlepszych zagranicznych firm hostingowych. Polecana przez większość twórców online, w szczególności przez blogerów.

Jeśli posiadasz już odpowiedni hosting oraz domenę, to możesz przejść do kolejnego kroku, czyli zainstalowanie WordPressa, jak i jego dokładne ustawienie. W poniższych materiałach zobaczysz, jak wygląda panel WordPress i jak tam możesz sterować wyglądem strony WWW. Poznasz nawet popularne wtyczki WordPress, które warto zainstalować.

Jak stworzyć stronę WordPress? Wygląd i ustawienie

1. Tworzymy stronę WordPress z darmowym motywem Astra

2. Tworzymy stronę Wordress od A do Z

3. Najszybsze tworzenie strony WordPress

Pamiętaj: To tylko podstawy, ale znacznie więcej materiałów wideo i PDF, moje wsparcie i pozostałych uczestników, uzyskasz w kursie “Ogarnij WordPress i tworzenie stron WWW“. Tam również jest rozdział poświęcony tworzeniu sklepu Woocommerce, więc i ta wiedza może okazać się Tobie bardzo przydatna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1