O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak usunąć nieużywane motywy WordPress

Chcesz skutecznie i szybko usunąć niepotrzebne motywy WordPress. Zobacz, jak możesz to uczynić krok po kroku. Do Twojej dyspozycji są 2 opcje, czyli usunięcie motywu WP z panelu administracyjnego WordPress i za pomocą panelu DirectAdmin.

Usuń niepotrzebne motywy WordPress już teraz!


Film z kanału #JakSieRozwijac:


Sprawdź czy masz nieużywane motywy WordPress

Przechodzisz do panelu administracyjnego WordPress i klikasz po lewej stronie w „Wygląd” i „Motywy„. Tam widzisz, jakie motywy znajdują się na twoim WordPressie. Pewne znajdują się już po zainstalowaniu na hostingu WordPressa i są polecane przez WP. Przez to możesz posiadać niepotrzebne motywy czyli te, z których nie korzystasz.

Nie warto, aby zajmowały miejsce na Twoim hostingu, co pogarsza szybkość działania strony. Dodatkowo takie motywy WP mogłyby stanowić zagrożenie, gdyby nie były regularnie aktualizowane, więc tym bardziej warto się ich pozbyć.

Usuń nieużywane motywy WordPress i przyśpiesz stronę WP?

1 opcja: Klikasz w „Wygląd” i „Motywy” i następnie klikasz w wybrany niepotrzebny motyw i tam w „Usuń” i potwierdzasz.

usuwanie niepotrzebnych motywów wordpress

2 opcja: Usuwasz niepotrzebny motyw WordPress w panelu DirectAdmin. Logujesz się tam, przechodzisz do swoich plików, do folderu „domeny”, wybierasz folder swojej domeny, później „public_html„, następnie „wp-content” i „themes„. Zaznaczasz teraz odpowiedni nieużywany motyw WordPress, który chcesz usunąć i usuwasz.

Usuń niepotrzebne motywy wordpress w directadmin

Wykorzystaj jeden z tych sposobów, a dzięki temu pozbędziesz się niepotrzebnych motywów na swojej stronie WordPress. Dzięki temu będzie ona działała o wiele szybciej, a to wpłynie na zadowolenie użytkowników, którzy trafiają na Twoją stronę. Powodzenia!

Więcej o WordPress dowiesz się w moim kursie online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„, w którym możesz liczyć na moje indywidualne wsparcie, wyjątkowe materiały wideo + pliki PDF. Zapraszam do udziału w tym szkoleniu!

Podobne wpisy

2 thoughts on “Jak usunąć nieużywane motywy WordPress? WordPress Poradnik!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *