Jak usunąć News Feed Facebook / Tablicę FB czyli FB bez reklam?

Jak usunąć News Feed Facebook / Tablicę FB czyli FB bez reklam?

Jak usunąć News Feed z Facebooka? Czyli przeróżne posty swoich znajomych, posty z grup, w których jest się zapisanych i wiele innych postów tuż po zalogowaniu na głównej Tablicy FB?

Jest wyjście z tej sytuacji i nie jest ono związane z usunięciem konta Facebook(choć to też jakieś wyjście), ponieważ w pewnych sprawach (np. firmowych, prowadząc biznesu online) takie konto FB może okazać Ci się potrzebne.

Jeśli nie chcesz rozpraszać swojego umysłu postami/rekomendacjami na tablicy Facebook, to dobrze trafiłeś.


Film z kanału #JakSieRozwijac:


Usuń News Feed Facebook czyli polecane posty na tablicy FB?

Sprawdza się tutaj wtyczka News Feed Eradicator for Facebook. Kiedy włączysz tą wtyczkę, na przykład w przeglądarce Chrome/Firefox, to po odświeżeniu strony Facebook tablica FB nie będzie posiadała już rekomendacji.

Gdy więc będziesz chciał cokolwiek zrobić na swoim koncie Facebook, to nie będzie cię korcić przeglądanie przeróżnych i często niepotrzebnych postów. W zamian za to po każdym zalogowaniu się na FB będziesz mógł zobaczyć krótki cytat z popularnych książek i inne kilkuzdaniowe słowa motywacyjne z ciekawym przesłaniem.

Spraw, by Twoje konto Facebook działało znacznie lepiej. A gdybyś chciał wyczyścić sobie tablicę na kanale YouTube(by nie widzieć tam polecanych filmów i reklam), to zajrzyj do artykułu "Jak usunąć rekomendacje na YouTube". Powodzenia!

2 Responses

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *