Jak usunąć Newsfeed Facebook czyli wyczyścić tablicę FB?

Jak usunąć Newsfeed Facebook czyli wyczyścić tablicę FB?

Jak usunąć Newsfeed z Facebooka? Czyli przeróżne posty swoich znajomych, posty z grup, w których jest się zapisanych i wiele innych postów tuż po zalogowaniu na głównej Tablicy FB?

Jest wyjście z tej sytuacji i nie jest ono związane z usunięciem konta Facebook(choć to też jakieś wyjście), ponieważ w pewnych sprawach (np. firmowych, prowadząc biznesu online) takie konto FB może okazać Ci się potrzebne.

Jeśli nie chcesz rozpraszać swojego umysłu postami/rekomendacjami na tablicy Facebook, to dobrze trafiłeś.


Film z kanału #JakSieRozwijac:


Usuń Newsfeed Facebook czyli polecane posty na tablicy FB?

Sprawdza się tutaj wtyczka News Feed Eradicator for Facebook. Kiedy włączysz tą wtyczkę, na przykład w przeglądarce Chrome/Firefox, to po odświeżeniu strony Facebook tablica FB nie będzie posiadała już rekomendacji.

Gdy więc będziesz chciał cokolwiek zrobić na swoim koncie Facebook, to nie będzie cię korcić przeglądanie przeróżnych i często niepotrzebnych postów. W zamian za to po każdym zalogowaniu się na FB będziesz mógł zobaczyć krótki cytat z popularnych książek i inne kilku zdaniowe słowa motywacyjne z ciekawym przesłaniem.

Spraw, by Twoje konto Facebook działało znacznie lepiej 🙂


ps. A gdybyś chciał wyczyścić sobie tablicę na YouTube(by nie widzieć polecanych filmów, kanałów yt i pewnych reklam), to zajrzyj do artykułu "Jak usunąć rekomendacje na YouTube".

Jak usunąć Newsfeed Facebook czyli wyczyścić tablicę FB?
5 (100%) 4 vote[s]
2 Responses

Dodaj komentarz :)