O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak usunąć Newsfeed Facebook czyli wyczyścić tablicę FB

Jak usunąć News Feed z Facebooka? Czyli przeróżne posty swoich znajomych, posty z grup, w których jest się zapisanych i wiele innych postów tuż po zalogowaniu na głównej Tablicy FB?

Jest wyjście z tej sytuacji i nie jest ono związane z usunięciem konta Facebook(choć to też jakieś wyjście), ponieważ w pewnych sprawach (np. firmowych, prowadząc biznesu online) takie konto FB może okazać Ci się potrzebne.

Jeśli nie chcesz rozpraszać swojego umysłu postami/rekomendacjami na tablicy Facebook, to dobrze trafiłeś.


Film z kanału #JakSieRozwijac:


Usuń News Feed Facebook czyli polecane posty na tablicy FB?

Sprawdza się tutaj wtyczka News Feed Eradicator for Facebook. Kiedy włączysz tą wtyczkę, na przykład w przeglądarce Chrome/Firefox, to po odświeżeniu strony Facebook tablica FB nie będzie posiadała już rekomendacji.

Gdy więc będziesz chciał cokolwiek zrobić na swoim koncie Facebook, to nie będzie cię korcić przeglądanie przeróżnych i często niepotrzebnych postów. W zamian za to po każdym zalogowaniu się na FB będziesz mógł zobaczyć krótki cytat z popularnych książek i inne kilkuzdaniowe słowa motywacyjne z ciekawym przesłaniem.

Spraw, by Twoje konto Facebook działało znacznie lepiej. A gdybyś chciał wyczyścić sobie tablicę na kanale YouTube(by nie widzieć tam polecanych filmów i reklam), to zajrzyj do artykułu „Jak usunąć rekomendacje na YouTube„. Powodzenia!

Podobne wpisy

2 thoughts on “Jak usunąć News Feed Facebook / Tablicę FB czyli FB bez reklam?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *