Jak usunąć News Feed Facebook / Tablicę FB czyli FB bez reklam?

Jak usunąć Newsfeed Facebook czyli wyczyścić tablicę FB

Jak usunąć News Feed z Facebooka? Czyli przeróżne posty swoich znajomych, posty z grup, w których jest się zapisanych i wiele innych postów tuż po zalogowaniu na głównej Tablicy FB?

Jest wyjście z tej sytuacji i nie jest ono związane z usunięciem konta Facebook(choć to też jakieś wyjście), ponieważ w pewnych sprawach (np. firmowych, prowadząc biznesu online) takie konto FB może okazać Ci się potrzebne.

Jeśli nie chcesz rozpraszać swojego umysłu postami/rekomendacjami na tablicy Facebook, to dobrze trafiłeś.


Usuń News Feed Facebook czyli polecane posty na tablicy FB?

Sprawdza się tutaj wtyczka News Feed Eradicator for Facebook. Kiedy włączysz tą wtyczkę, na przykład w przeglądarce Chrome/Firefox, to po odświeżeniu strony Facebook tablica FB nie będzie posiadała już rekomendacji.

Gdy więc będziesz chciał cokolwiek zrobić na swoim koncie Facebook, to nie będzie cię korcić przeglądanie przeróżnych i często niepotrzebnych postów. W zamian za to po każdym zalogowaniu się na FB będziesz mógł zobaczyć krótki cytat z popularnych książek i inne kilkuzdaniowe słowa motywacyjne z ciekawym przesłaniem.

Spraw, by Twoje konto Facebook działało znacznie lepiej. A gdybyś chciał wyczyścić sobie tablicę na kanale YouTube(by nie widzieć tam polecanych filmów i reklam), to zajrzyj do artykułu „Jak usunąć rekomendacje na YouTube„. Powodzenia!

2 Comments

  1. udajesie

    Od kiedy to zrobiłam parę dni temu moje życie odzyskało smak 🙂 Pozdrawiam
    Sonia

    1. Jak Się Rozwijać

      Nasze również, a korzystamy z tych narzędzi już ponad rok 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *