Jak skopiować link do postu na FB / Facebooku? Poradnik Facebook

Jak zrobić skopiować link do postu na FB Facebooku Poradnik!

Chcesz wiedzieć, jak skopiować link do postu na FB? Nie wiesz, skąd pobrać taki link do postu? I dlaczego warto go posiadać i później dalej używać? Tego wszystkiego dowiesz się w tym poradniku Facebook. Zapraszam, by z niego w pełni skorzystać!

I Ty będziesz wiedzieć, jak skopiować link do postu na Facebooku!

Taki link do postu sprawi, że będziesz mógł się nim podzielić także w innych kanałach Social Media, na samym Facebooku czy również na swojej stronie www.

Jak skopiować link do postu na FB?

Obejrzyj film z kanału #JakSieRozwijac:

Dzięki temu możesz już uzyskać link do swoich najważniejszych postów na Facebooku. Podziel się nimi w różnych miejscach. Tak, aby uzyskały one znacznie większy zasięg. Pomocą są tutaj także różne grupy na Facebooku, do których warto dołączyć. Niech one pasują do tematyki Twojego Fanpage czy strony www.

Później w takich miejscach możesz opublikować link do swoich ciekawych postów na FB. Wtedy członkowie takich grup facebookowych będą mogli zareagować na taki wpis i jeśli się im spodoba, to zaczną obserwować Twoją stronę Facebook.

Jak dalej promować swój Fanpage?

Jest jeszcze wiele innych technik, które pozwoli Ci zwiększyć popularność swojego Fanpage. Większość z nich opisałem w artykule “Jak promować stronę na FB?“. Tutaj jednak chciałem zwrócić uwagę na możliwości, które daje Ci reklama Facebook Ads. Otóż od kilku lat także w nią inwestuję i muszę przyznać, że robi dobrą rzecz.

Dzięki reklamie Facebook udaje mi się docierać do odpowiedniej grupy docelowej z ważnym komunikatem. To informacja dotycząca subskrypcji tego bloga. Stworzyłem reklamę, w której informuję, że ten, kto się zapisze do newslettera, otrzyma ode mnie 5 prezentów na swoją skrzynkę email.

Mam zainstalowany pixel Facebooka na tym blogu, więc tworzą reklamę na Facebooku udało mi się ustalić dobrą grupę odbiorczą. Są to osoby, które już pojawiły się na moim blogu bądź podobne do nich. W efekcie każdego dnia do newslettera zapisuje się znacznie więcej osób. Ponoszę w tym kierunku codziennie koszty rzędu 5-10 zł, ale naprawdę warto!

Mam nadzieję, że uda Ci się już skopiować link do każdego postu na FB, także do swoich postów. I już wiesz, jak warto z takich linków dalej korzystać, by promować swoje posty z Facebooka w Internecie. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1