O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Kurs YouTube - jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na YouTube w 2020

Kurs YouTube, w którym tłumaczę, jak utworzyć swój kanał YouTube, jak go właściwie ustawić, publikować w nim filmy, dbać o jego dalszą promocję. A następnie wyjaśniam, jak skutecznie zarabiać na swoim kanale YouTube. Jeśli więc chcesz uzyskać popularny kanał YouTube i na nim zarabiać, do promocji siebie bądź swojego biznesu, to zapraszam!

Nowy film z kanału #JakSieRozwijac:

Przedstawiam w nim zaktualizowany kurs online „Jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?” oraz pomocne wskazówki i narzędzia za darmo.

W filmie tym nie tylko zachęcę Cię do udziału w moim kursie, ale ukażę Ci także, jak aktualizować filmy opublikowane na kanale YouTube, gdzie i dlaczego dodawać nowe „Tagi” do filmów oraz jakie arkusze Google warto wykorzystać prowadząc swój kanał YT. Zapraszam do oglądania!

A poniżej jeszcze ostatni przelew otrzymany pod koniec roku 2019, który otrzymałem od Google za włączone reklamy na moim kanale YouTube:

przychód z Google Adsense za reklamy na kanale YouTube

Może powiesz, że mało? Ale chciałbym zaznaczyć, że swój kanał YouTube #JakSieRozwijac prowadzę w ramach promocji swoich kursów online i książek. Dlatego nie zależy mi przede wszystkim na zwiększaniu przychodów z samym reklam Google Adsense. To dodatkowe kieszonkowe, które w ciągu roku daje naprawdę ciekawą sumę! I przy okazji, również z takich dochodów należy się rozliczyć, na co zwróciłem uwagę w artykule „Jak rozliczyć zagraniczne przychody?„.

A jeśli chcesz bliżej poznać ten kurs o YouTube, to koniecznie przejdź do oferty kursu „Jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?„. Tam dokładnie dowiesz się, dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu, co znajduje się w środku kursu i na co jeszcze możesz liczyć. Z kursu tego korzysta już ponad zadowolonych studentów. Ty możesz być następny!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *