Kurs YouTube jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na YouTube

Kurs YouTube - jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na YouTube w 2020

Kurs YouTube, w którym tłumaczę, jak utworzyć swój kanał YouTube, jak go właściwie ustawić, publikować w nim filmy, dbać o jego dalszą promocję. A następnie wyjaśniam, jak skutecznie zarabiać na swoim kanale YouTube. Jeśli więc chcesz uzyskać popularny kanał YouTube i na nim zarabiać, do promocji siebie bądź swojego biznesu. Najlepszą ofertę mojego kursu o YouTube otrzymasz w zakładce “sklep“.

Poznaj kilka filmów o moim kursie na kanale #JakSieRozwijac:

A poniżej jeszcze ostatni przelew otrzymany pod koniec roku 2019, który otrzymałem od Google za włączone reklamy na moim kanale YouTube:

przychód z Google Adsense za reklamy na kanale YouTube

Może powiesz, że mało? Ale chciałbym zaznaczyć, że swój kanał YouTube #JakSieRozwijac prowadzę w ramach promocji swoich kursów online i książek. Dlatego nie zależy mi przede wszystkim na zwiększaniu przychodów z samym reklam Google Adsense. To dodatkowe kieszonkowe, które w ciągu roku daje naprawdę ciekawą sumę! I przy okazji, również z takich dochodów należy się rozliczyć, na co zwróciłem uwagę w artykule “Jak rozliczyć zagraniczne przychody?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1