Najlepsze motywy WordPress na strony firmowe i biznesowe

najlepsze motywy szablony wordpress firmowe

Ważną rolę w promowaniu każdej działalności gospodarczej, firmy, odgrywa strona internetowa. Jeśli myślisz o zastosowaniu szablonów WordPress, to przejrzyj “Najlepsze motywy WordPress dla firm“. Poznaj ich krótką charakterystykę, obejrzyj, i wybierz ten najlepszy motyw, który pasuje do Twojej firmy! Po sprawdzeniu wersji darmowej zachęcam, aby zakupić pełną wersję. Szczególnie, jeśli z takiego szablonu chcesz korzystać przez długie lata.

Lista ta będzie regularnie aktualizowana 🙂

Uzyskaj 7% rabatu na wszystkie produkty w TemplateMonster lub 10% rabatu na abonament MonsterOne. I twórz dzięki temu wyjątkowe strony WWW. Idealne rozwiązanie dla osoby, która tworzy własną stronę WWW bądź zajmuje się profesonalnym tworzeniem stron internetowych. Pamiętaj: By uzyskać rabat na wszelkie produkty -7% to podczas składania zamówienia wprowadzć kod rabatowyJAKSIEROZWIJAC7. Aby jednak zdobyć promocję -10% na subskrypcję MonsterOne, to wprowadź kod rabatowyJAKSIEROZWIJAC10.

Najlepsze motywy WordPress firmowe – Top 7

Poniżej 3 propozycje niemalże najlepszych szablonów WordPress, a tak naprawdę platform bogatych w przeróżne szablony, na których warto pracować. Dzięki nim wybranie i dostosowanie szablonu do swoich potrzeb okazuje się bardzo proste.

1. Divi

szablon motyw wordpress divi

obejrzyj szablon DIVI

2. Avada

szablon motyw wordpress avada

Obejrzyj szablon Avada

3. Xtheme

szablon motyw wordpress xtheme

obejrzyj szablon Xtheme

4. Ascendio

motyw biznesowy wordpress Ascendio

Obejrzyj i pobierz

5. Easy Jet

easy jet uniwersalny motyw wordpress

Obejrzyj i pobierz

6. Monstroid 2

Monstroid 2 uniwersalny motyw i szablon wordpress

Obejrzyj i pobierz

7. Malcolmy – szablon dla projektanta

szablon wordpress malcolmy dla portfolio projektanta

Obejrzyj i pobierz za darmo


Dawniejsze motywy WordPress firmowe:

Rambo Lite – już nie darmowy (ok. 60$)

Rambo najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo Rambo Lite ; pobierz szablon Rambo Lite
Charakterystyka: nowy i prosty w użyciu szablon dostosowany do strony firmowej każdego rodzaju działalności. Dostosowany do urządzeń mobilnych. Posiada 4 kolumny widgetów, ciekawy baner na samej górze, dział usługi i portfel. Motyw ten cechuje jeszcze fulll width czyli pełna szerokość strony. Współpracuje z takimi popularnymi wtyczkami WordPress, jak: Mapy Google WP, Gallery JetPack, Formularz kontaktowy 7, WPML i Polylang.

Zerif Lite

Zeril Lite najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo Zerif Lite ; pobierz szablon Zerif Lite
Charakterystyka: one site czyli wszystko na jednej stronie i na pełnym ekranie. Nadaje się dla biznesu: osobistego, korporacyjnego i agencji. Jest responsywny, minimalny, nowoczesne i posiada efekt paralaksy. Działa z wtyczkami: RTL, WPML, SEO Friendly, WooComerce.

Flat Responsive

Flat Responsive free najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo Flat Responsive ; pobierz szablon Flat Responsive
Charakterystyka: responsywny szablon bogaty w wiele szablonów stron i formatów postów. Umożliwia przygotowanie niestandardowych motywów potomnych i dostosowanie do wtyczki WooCommerce oraz Jetpack. Bogaty w samouczcki pozwalające poznać wszystkie funkcje motywu. Nadaje się do prowadzenia niemalże każdej strony biznesowej. Bogaty w osobny układ na bloga.

Customizr

Customizr najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo Customizr ; pobierz szablon Customizr
Charakterystyka: robiący dobre wrażenie, przyciągający wzrok, dostosowany w pełni do smartfonów. To popularny motyw wordpress, oceniony przez serwis WordPress.org na 5 gwiazdek, używany na ponad 100 tys. stronach.

Cath Responsive

Cath responsive pro najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo Cath Responsive ; pobierz szablon Cath Responsive
Charakterystyka: responsywny, a każdy element idealnie dostosowany do wszystkich urządzeń oraz przeglądarek. Oparty na najnowszym CSS3 i HTML5. Wtyczka WordPress Theme Customizer pozwala na dostosowanie wyglądu na żywo, czyli w czasie rzeczywistym. Bogaty w wiele widgetów, menu nawigacyjne, nagłówek promocji i polecane treści. Motyw pasuje do stworzenia każdego profesjonalnego serwisu internetowego.

Franz Josef

Franz Josef najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo Franz Josef ; pobierz szablon Franz Josef
Charakterystyka: nowoczesny i responsywny szablon dla każdego biznesu, posiadający własny kreator stron. Pozwala na szybkie dostosowanie motywu do swoich potrzeb.

Llorix One Lite

Llorix one lite najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo Llorix One Lite ; pobierz szablon Llorix One Lite
Charakterystyka: one site / landing page czyli wszystko na jednej stronie. Minimalistyczny, dostosowany do urządzeń mobilnych i bogaty w efekt paralax. Wyposażony w responsywną sekcją blog. Współpracuje z wtyczkami: Woocommerce, bbPress, WPML, Formularz Kontaktowy 7, Photo Gallery Grid, SiteOrigin Page Builder, JetPack. Idealny motyw do prowadzenia strony firmy, agencji i własnego portfolio.

isleMag

Islemag najlepszy darmowy szablon motyw wordpress

obejrzyj demo IsleMag ; pobierz szablon IsleMag
Charakterystyka: czysty, nowoczesny szablon do prowadzenia bardziej rozbudowanych stron internetowych, blogów, serwisów informacyjnych czy portfolio. Posiada filtrowane kategorie, wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym przez Live Customizer. W pełni responsywny, przyjazny SEO i wyposażone w oryginalne linki social media. Współpracuje z wtyczkami: Formularz kontaktowy 7, SiteOrigin Page Builder, WPML, Photo Gallery Grid, JetPack. Prosty do tłumaczenia.


Instalacja szablonu WordPress

Jeśli już wybrałeś odpowiedni szablon WP dla swojej strony firmowej, to przekonaj się, jak krok po kroku zainstalować go na swoim serwerze, a później zadbać o jego dostosowanie do swoich potrzeb. Jak to wygląda?!

  1. Zakup hosting uwzględniający aplikację WordPress bądź przejdź do kolejnego kroku
  2. Zakup domenę dostosowaną do Twojego biznesu
  3. Zainstaluj przez DirectAdmin na wybranej domenie aplikację WordPress
  4. Zaloguj się do WordPressa i przejdź do “Wygląd” i “Motywy”
  5. Dodaj nowy motyw i go zainstaluj, a następnie “Włącz”
  6. Przejdź do “Wyglądu” i dostosuj szablon wordpress do swoich potrzeb
  7. Dodaj na stronę odpowiednią treść, dostosowaną pod względem pozycjonowania, najlepiej z wykorzystaniem wtyczki Yoast SEO
  8. Sprawdź szybkość działania szablonu przez PageSpeed Insights i popraw ją zgodnie z otrzymanymi wskazówkami
  9. Dbaj o aktualizację wordpressa i szablonu
  10. Zadbaj o skuteczne pozycjonowanie swojej strony

Koniecznie zajrzyj do tych artykułów o WordPressie:

Co jeszcze? Zadbaj o hosting, domenę i certyfikat SSL. Powodzenia w tych zmaganiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1