Optymalizacja WordPress pod SEO czyli Przyśpieszenie strony

Optymalizacja WordPress pod SEO czyli Przyśpieszenie strony

Różne wtyczki przyczyniają się do optymalizacji strony WordPress. Na przykład kompresują kod JavaScript, HTML, CSS i pozostałe treści dostępne na stronie. W efekcie strona ładuje się znacznie szybciej, przez co uzyskuje lepszą ocenę od Google i Internautów. Tym bardziej warto sprawdzić, która wtyczka pozwoli nam uzyskać jak najlepsze wyniki szybkości naszej strony WordPress. Już kiedyś wspominałem o Autoptimize, a teraz o W3C Total Cache. Jest ona jeszcze bardziej zaawansowana, więc warto poznać zakres jej możliwości.

Przyśpieszenie strony WordPress jest możliwe w kilku krokach

Obejrzyj ten film i przekonaj się, jak zainstalować wtyczkę W3C Total Cache na stronie WordPress, a następnie zadbać o jej podstawowe ustawienie. Następnie sprawdź, jak dzięki temu poprawiła się szybkość ładowania strony WordPress.

Tak przeprowadzona optymalizacja WordPress pod SEO to tylko podstawy. Znacznie więcej dowiesz się w Spisie treści tego bloga, w kategorii "WordPress". Dodatkowo może Cię zainteresować mój kurs online "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www". A jeśli chcesz jeszcze prościej i szybciej nauczyć się tworzyć stronę / bloga, to skorzystaj z kursu "Tworzenie stron WIX - jak stworzyć stronę, bloga, sklep w 1 godzinę". Serdecznie zapraszam!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *