O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Optymalizacja WordPress pod SEO Przyśpieszenie strony W3C Total Cache

Różne wtyczki przyczyniają się do optymalizacji strony WordPress. Na przykład kompresują kod JavaScript, HTML, CSS i pozostałe treści dostępne na stronie. W efekcie strona ładuje się znacznie szybciej, przez co uzyskuje lepszą ocenę od Google i Internautów. Tym bardziej warto sprawdzić, która wtyczka pozwoli nam uzyskać jak najlepsze wyniki szybkości naszej strony WordPress. Już kiedyś wspominałem o Autoptimize, a teraz o W3C Total Cache. Jest ona jeszcze bardziej zaawansowana, więc warto poznać zakres jej możliwości.

Przyśpieszenie strony WordPress jest możliwe w kilku krokach

Obejrzyj ten film i przekonaj się, jak zainstalować wtyczkę W3C Total Cache na stronie WordPress, a następnie zadbać o jej podstawowe ustawienie. Następnie sprawdź, jak dzięki temu poprawiła się szybkość ładowania strony WordPress.

Tak przeprowadzona optymalizacja WordPress pod SEO to tylko podstawy. Znacznie więcej dowiesz się w Spisie treści tego bloga, w kategorii „WordPress„. Dodatkowo może Cię zainteresować mój kurs online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„. A jeśli chcesz jeszcze prościej i szybciej nauczyć się tworzyć stronę / bloga, to skorzystaj z kursu „Tworzenie stron WIX – jak stworzyć stronę, bloga, sklep w 1 godzinę„. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *