Optymalizacja WordPress pod SEO czyli Przyśpieszenie strony

Optymalizacja WordPress pod SEO Przyśpieszenie strony W3C Total Cache

Różne wtyczki przyczyniają się do optymalizacji strony WordPress. Na przykład kompresują kod JavaScript, HTML, CSS i pozostałe treści dostępne na stronie. W efekcie strona ładuje się znacznie szybciej, przez co uzyskuje lepszą ocenę od Google i Internautów. Tym bardziej warto sprawdzić, która wtyczka pozwoli nam uzyskać jak najlepsze wyniki szybkości naszej strony WordPress. Już kiedyś wspominałem o Autoptimize, a teraz o W3C Total Cache. Jest ona jeszcze bardziej zaawansowana, więc warto poznać zakres jej możliwości.

Przyśpieszenie strony WordPress jest możliwe w kilku krokach

Obejrzyj ten film i przekonaj się, jak zainstalować wtyczkę W3C Total Cache na stronie WordPress, a następnie zadbać o jej podstawowe ustawienie. Następnie sprawdź, jak dzięki temu poprawiła się szybkość ładowania strony WordPress.

Tak przeprowadzona optymalizacja WordPress pod SEO to tylko podstawy. Znacznie więcej dowiesz się w Spisie treści tego bloga, w kategorii „WordPress„. Dodatkowo może Cię zainteresować mój kurs online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„. A jeśli chcesz jeszcze prościej i szybciej nauczyć się tworzyć stronę / bloga, to skorzystaj z kursu „Tworzenie stron WIX – jak stworzyć stronę, bloga, sklep w 1 godzinę„. Serdecznie zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *