Artykuły sponsorowane co to jest? Przykłady i moc SEO

Artykuły sponsorowane co to jest Przykłady, moc SEO + Oferta!

Artykuły sponsorowane są to artykuły umieszczane na innych stronach WWW, blogach, serwisach, które tematycznie pasują do promowanej strony WWW. Artykuły te są bogate w odpowiednie słowa kluczowe i linki (dofollow i/lub nofollow). Okazuje się, że artykuły sponsorowane mogą w szybkim czasie poprawić pozycję naszej strony internetowej w Google. Z czego to wynika? Serwisy tematyczne, na których pojawiają się artykuły sponsorowane, są bardzo pozytywnie odebrane przez wyszukiwarkę Google.

W skrócie wygląda to tak, że w Internecie możesz odnaleźć wiele stron internetowych i opublikować na nich artykuły sponsorowane, które będą zwracać uwagę na Twoją stronę WWW (w postaci delikatnej reklamy bądź na wiele innych sposobów). Ale co ważne moc SEO danej witryny, gdzie publikowany jest artykuł sponsorowany, przekazywana jest do Twojej strony internetowej.

Pojawia się na nich unikalny Content, o konkretnej tematyce(np. biznes, finanse, medycyna, uroda, sport, marketing, it, lifestyle, moda, kulinaria, motoryzacja itp.). Serwisy te dbają o to, aby takie artykuły sponsorowane tylko w minimalnym stopniu nawiązywały i promowały pewną stronę internetową. Zazwyczaj ograniczają się do umieszczenia w takim artykule sponsorowanym 1-2 linków zewnętrznych. Dzięki temu posiadają one silną moc SEO.

Poznaj więc bliżej te artykuły sponsorowane i ich dużą moc SEO.

Wiele wyjaśniam w poniższym filmie, który dokładnie zwróci Ci uwagę na kilka przykłady artykułów sponsorowanych i serwisów tematycznych. Zobaczysz, jak one wyglądają i dlaczego są tak cenne.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Zachęciłem Cię do tego, by stosować artykuły sponsorowane do skutecznego pozycjonowania swoich stron www?! Jeśli tak, to pozwól, że polecę Ci atrakcyjny Cennik / Ofertę na Artykuły Sponsorowane. Masz tam do dyspozycji ponad 1000 serwisów tematycznych do wyboru o tematyce: Elektronika / Gry / Technologia / RTV / AGD; Motoryzacja; Marketing / IT; Turystyka; Dziecko / Ciąża / Mama; Dom / Ogród / Budownictwo; Biznes / Finanse; Zdrowie / Uroda oraz Ogólnotematyczne. Ciekawą ofertę tysięcy serwisów, w których może pojawić się reklama Twojej strony www zapewnia również Linkhouse i WhitePress. Dodatkowo mocne linki SEO możesz uzyskać przez Marketing szeptany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1