Biurko z regulacją wysokości i mata antyzmęczeniowa – jakość + rabat

Biurko elektryczne i meble do domowego biura - wysoka jakość + rabat

Praca przed komputerem, praca zdalna, praca ręczna typu hand made, a nawet nauka wykonywana przed biurkiem stanowi nie lada wyzwanie. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepszą wydajność w takiej pracy, a przy tym zadbać o swoje zdrowie, warto postarać się o meble biurowe dobre jakości.

Ja miałem okazję wypróbować meble biurowe różnych firm, typu Jysk, Black Red White i wielu innych. Natomiast postanowiłem znaleźć takiego producenta mebli biurowych, który spełni moje oczekiwania dotyczące jakości produktu i zastosowania najnowszej technologii. I właśnie to sprawiło, że natrafiłem na meble biurowe firmy ELZAP. Pierwszym moim zakupem okazało się biurko elektryczne oraz mata antyzmęczeniowa, a poniżej masz dokładną recenzję tego biurka, którą opublikowałem na moim kanale YouTube #jaksierozwijac.

Dla moich widzów otrzymałem specjalny rabat -5% na wszystkie meble biurowe ELZAP. Możesz więc kupić biurko elektrycznę, matę antyzmęczeniową czy jeszcze inne produkty w niższej cenie. Wystarczy wykorzystać kod rabatowy: JSR5ELZAP.

Biurko z regulacją wysokości ELZAP – moje spostrzeżenia:

Trudno sobie wyobrazić pracę przed komputerem bez biurka elektrycznego firmy Elzap. Jego złożenie zajmuje nawet 5-10 minut i nie trzeba się długo zastanawiać nad instrukcją(wszystko bardzo proste i jasne). Poza tym każdy element biurka jest naprawdę trwały, mocny, przez co całe biurko jest stabilne i odporne na największe obciążenia. Podobają mi się jeszcze możliwość ustawienia kilku pozycji dla biurka(np. 1 – siedząca, 2-stojąca), dzięki temu, gdy pracuję na stojąco i za chwilę chciałbym sobie pracować na siedząco, to przyciskam sobie nr 1 i wtedy ustawia mi się biurka automatycznie na odpowiedniej wysokości(wystarczy to tylko wcześniej, bardzo prosto zaprogramować). Z takim unowocześnieniem nie spotkałem się nigdy wcześniej.

Stół bardzo stabilny, sami możemy wybrać jego kolor, rodzaj drewna i jeszcze inne materiały. Jest on dość gruby, ciężki, przez co stabilny. Podobnie można wypowiedzieć się o nogach, które są dość ciężkie i przez to stabilne. Dzięki temu biurko się nie rusza, nie buja, gdy z niego korzystamy.

Możesz poznać wszystkie biurka z regulacją wysokości marki ELZAP. A poniżej jeszcze kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować, czyli wyższe biurko elektryczne i specjalna podstawka pod laptopa:

Mata antyzmęczeniowa ELZAP

A co mogę napisać o macie antyzmęczeniowej Elzap? Jest naprawdę świetna. Nie wiedziałem, że tak mała zmiana może sprawić, że praca na stojąco przy biurko jest znacznie wygodniejsza. Już po kilku dniach czuję, że moje stawy i kręgosłup czują się lepiej. A mam problemy z kręgosłupem, szczególnie z częścią lędźwiową, więc takie udogodnienie bardzo mnie interesowało.

Jeśli więc i Ty chcesz pozwolić sobie na wygodną pracę na stojąco przy komputerze, to pamiętaj, aby zaopatrzyć się w taką matę antyzmęczeniową. Możesz dopasować jej kolor, wymiar, jak i wykonanie.

Może i Ty miałeś styczność z takimi meblami biurowymi bądź innymi. Jeśli tak bądź masz po prostu pewne pytania, to pisz w komentarzu, a chętnie pomogę. Do następnego razu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *