O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Czy można sprzedawać na Amazon e-booki i produkty wirtualne bez firmy

Sprzedaż na Amazon jest możliwa i daje szerokie możliwości zarabiania. Gdy je dobrze poznamy, to sami dojdziemy do wniosku, że nie jest to trudne i nam również może się to udać. Właśnie o tym nawiązuje w kolejnym filmie opublikowanym na moim kanale YouTube, gdzie szkolę innych, jak sprzedawać na Amazon z Polski swoje zeszyty, kalendarze, plannery, ebooki, książki i inne produkty. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do oglądania i dalszego rozwoju!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Wspomniane w filmie linki do artykułów:

  1. Artykuł o działalności nierejestrowanej
  2. Artykuł jak zapłacić podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego
  3. Jak i kiedy wypełnić PIT-36?
  4. Jak i kiedy wypełnić PIT-37?

Jak sprzedawać na Amazon z Polski – moja sprzedaż i wyniki

Od kilku lat udaje mi się prowadzić sprzedaż na Amazon. Zaczynałem od prostych zeszytów(przeszedłem kurs online na ten temat). Dodatkowo czytałem blogi i inne materiały na temat sprzedaży w Amazon KDP. Rozwijałem się i dzięki temu udało mi się publikować na moim koncie Amazon coraz to nowe produkty. Poza zeszytami, zacząłem sprzedawać różne plannery, kalendarze.

Nauczyłem się wystawiać coraz lepsze tytuły takich produktów, w coraz to nowych i lepszych okładkach. Dzięki temu widziałem, jak z tygodnia na tydzień poprawia się moja sprzedaż. Aktualnie mam blisko 1000 różnych produktów na swoim koncie Amazon KDP, które regularnie się sprzedają. Pewne produkty są te same, np. jeden zeszyt w linie, ale ukazany w przeróżnych okładkach(dostosowanych do dzieci, rodziców, studentów i innych osób). Taką zasadę przyjmuje w przypadku każdego produktu wystawionego przez Amazon.

Cieszy mnie, że Amazon będzie już niedługo dostępny na rynku Polskim, więc także i tutaj ta sprzedaż będzie mogła się poprawić. Będzie mogło mnie to zachęcić do wystawienia swoich książek i ebooków w języku polskim na Amazon, który na pewno stanie się dość popularny, szczególnie gdy rozpocznie współpracę z najlepszymi i tani kurierami.

ps. Niedawno 1 mój produkt(prosty zeszyt) ktoś zakupił w ilości 30 sztuk. Może nauczycielka kupiła zeszyty dla całej klasy!

sprzedaż na amazon kdp ebooki zeszyty plannery kalendarze

Znacznie więcej informacji otrzymasz w moim kursie online „Jak zarabiać na Amazon KDP wystawiając ebooki i produkty wirtualne?„. Tam przedstawiam dokładne wskazówki krok po kroku, które pozwolą Ci zacząć sprzedawać na Amazon KDP coraz więcej. Serdecznie zapraszam!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *