Jak sprzedawać na Amazon z Polski bez firmy / działalności legalnie?

Czy można sprzedawać na Amazon e-booki i produkty wirtualne bez firmy

Sprzedaż na Amazon jest możliwa i daje szerokie możliwości zarabiania. Gdy je dobrze poznamy, to sami dojdziemy do wniosku, że nie jest to trudne i nam również może się to udać. Właśnie o tym nawiązuje w kolejnym filmie opublikowanym na moim kanale YouTube, gdzie szkolę innych, jak sprzedawać na Amazon z Polski swoje zeszyty, kalendarze, plannery, ebooki, książki i inne produkty. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do oglądania i dalszego rozwoju!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Wspomniane w filmie linki do artykułów:

  1. Artykuł o działalności nierejestrowanej
  2. Artykuł jak zapłacić podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego
  3. Jak i kiedy wypełnić PIT-36?
  4. Jak i kiedy wypełnić PIT-37?

Jak sprzedawać na Amazon z Polski – moja sprzedaż i wyniki

Od kilku lat udaje mi się prowadzić sprzedaż na Amazon. Zaczynałem od prostych zeszytów(przeszedłem kurs online na ten temat). Dodatkowo czytałem blogi i inne materiały na temat sprzedaży w Amazon KDP. Rozwijałem się i dzięki temu udało mi się publikować na moim koncie Amazon coraz to nowe produkty. Poza zeszytami, zacząłem sprzedawać różne plannery, kalendarze.

Nauczyłem się wystawiać coraz lepsze tytuły takich produktów, w coraz to nowych i lepszych okładkach. Dzięki temu widziałem, jak z tygodnia na tydzień poprawia się moja sprzedaż. Aktualnie mam blisko 1000 różnych produktów na swoim koncie Amazon KDP, które regularnie się sprzedają. Pewne produkty są te same, np. jeden zeszyt w linie, ale ukazany w przeróżnych okładkach(dostosowanych do dzieci, rodziców, studentów i innych osób). Taką zasadę przyjmuje w przypadku każdego produktu wystawionego przez Amazon.

Cieszy mnie, że Amazon będzie już niedługo dostępny na rynku Polskim, więc także i tutaj ta sprzedaż będzie mogła się poprawić. Będzie mogło mnie to zachęcić do wystawienia swoich książek i ebooków w języku polskim na Amazon, który na pewno stanie się dość popularny, szczególnie gdy rozpocznie współpracę z najlepszymi i tani kurierami.

ps. Niedawno 1 mój produkt(prosty zeszyt) ktoś zakupił w ilości 30 sztuk. Może nauczycielka kupiła zeszyty dla całej klasy!

sprzedaż na amazon kdp ebooki zeszyty plannery kalendarze

Znacznie więcej informacji otrzymasz w moim kursie online „Jak zarabiać przez Internet na Amazon KDP?„. Tam przedstawiam dokładne wskazówki krok po kroku, które pozwolą Ci zacząć sprzedawać na Amazon KDP coraz więcej. Serdecznie zapraszam!

2 Comments

  1. Justyna Pająk

    Cześć, fajny blog! Dzięki, przydał się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *