Jak sprzedawać na Amazon z Polski bez firmy / działalności legalnie?

Czy można sprzedawać na Amazon e-booki i produkty wirtualne bez firmy

Sprzedaż na Amazon jest możliwa i daje szerokie możliwości zarabiania. Gdy je dobrze ją poznasz, to sam dojdziesz do wniosku, że nie jest to trudne i Ci również może się to udać. Właśnie o tym nawiązuje w kolejnym filmie opublikowanym na naszym kanale YouTube, gdzie szkolimy innych, jak sprzedawać na Amazon KDP różne proste produkty (zeszyty, kalendarze, plannery, ebooki, książki i inne). Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do oglądania i dalszego rozwoju!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Wspomniane w filmie linki do artykułów:

  1. Artykuł o działalności nierejestrowanej
  2. Artykuł jak zapłacić podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego
  3. Jak i kiedy wypełnić PIT-36?
  4. Jak i kiedy wypełnić PIT-37?

Jak sprzedawać na Amazon z Polski – sprzedaż i wyniki

Od kilku lat udaje się nam prowadzić sprzedaż na Amazon. Zaczynaliśmy od prostych zeszytów (ukończyliśmy szkolenie od specjalistów działających na Amazon KDP, w języku angielskim). Dodatkowo czytaliśmy blogi i inne materiały na temat sprzedaży w Amazon. Rozwijaliśmy się i dzięki temu udało się nam publikować na koncie Amazon KDP coraz to nowe produkty. Poza zeszytami, zaczeliśmy sprzedawać różne plannery, kalendarze itp.

Nauczyliśmy się wystawiać coraz lepsze tytuły takich produktów, w coraz to nowych i lepszych okładkach. Dzięki temu widzieliśmy, jak z tygodnia na tydzień poprawia się sprzedaż. Aktualnie mamy blisko 1000 różnych produktów na Amazon KDP, które regularnie się sprzedają. Pewne produkty są te same, np. jeden zeszyt w linie, ale ukazany w przeróżnych okładkach (dostosowanych do dzieci, rodziców, studentów i innych osób). Taką zasadę przyjmujemy w przypadku każdego produktu wystawionego przez Amazon.

Cieszy nas to, że Amazon będzie już niedługo dostępny na rynku polskim, więc także i tutaj ta sprzedaż będzie mogła się poprawić. Będzie mogło nas to zachęcić do wystawienia swoich książek i ebooków w języku polskim na Amazon (który na pewno stanie się dość popularny, szczególnie gdy rozpocznie współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi działającymi w naszym kraju).

ps. Niedawno 1 nasz produkt(prosty zeszyt) ktoś zakupił w ilości 30 sztuk. Może nauczycielka kupiła zeszyty dla całej klasy!

sprzedaż na amazon kdp ebooki zeszyty plannery kalendarze

Znacznie więcej informacji otrzymasz w naszym kursie online “Jak zarabiać przez Internet na Amazon KDP?“. Tam przedstawiamy dokładne wskazówki krok po kroku, które pozwolą Ci zacząć sprzedawać na Amazon KDP coraz więcej. Serdecznie zapraszamy!

2 Comments

  1. Justyna Pająk

    Cześć, fajny blog! Dzięki, przydał się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1