Pozycjonowanie strony w Google przez artykuły sponsorowane

Pozycjonowanie strony w Google w LinkHouse przez treści sponsorowane

Jak pozycjonować stronę to pytanie, które zadaje sobie wielu właścicieli stron www, blogów, serwisów czy forów internetowych. To naturalne, że chcemy, aby nasza strona www była wysoko w wyszukiwarce Google, odwiedzana przez coraz większą ilość internautów. A może mają to być nasi potencjalni Klienci. Okazuje się, że pozycjonowanie strony w Google nie jest czymś skomplikowanym, jeśli regularnie inwestujemy w mocne backlinki. To mocne miejscówki, inne silne strony www, te popularne i pozytywnie ocenione przez Google, gdzie pojawia się ciekawa treść i link dofollow bądź nofollow prowadzący do naszej witryny internetowej.

Pozycjonowanie strony w Google przez Artykuły sponsorowane? Możliwe, ale należy to uczynić bezpiecznie. Zobacz!

Pozycjonowanie przez treści sponsorowane z Linkhouse

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Regularnie udaje mi się przeszukiwać serwisy, blogi i inne miejsca, w których mógłby pojawić się link prowadzący do mojej strony www, bloga. Czasami taki link staram się umieścić w dawnych artykułach w takich serwisach i blogach, ponieważ Google już pozytywnie go oceniło i będzie to dobry link. A innym razem tworzę do takich serwisów własne artykuły sponsorowane, w których naturalnie wplatam linki prowadzące do moich stron www.

Najczęściej są to linki nofollow, zgodnie z wytycznymi Google, które chce, aby wszelkie treści sponsorowane posiadały takie linki. Gdyby wykryło, że uzyskaliśmy link dofollo w popularnym serwisie za opłatą, to wartość takiego linku mogłaby znacząco osłabnąć. A nawet nasza strona byłaby narażona na spadek z pozycji bądź jeszcze inne konsekwencje. Dodatkowo użytkownicy takich serwisów i blogów od razu mogą dowiedzieć się, że dany artykuł to forma reklamy i jeśli będzie dobrze przygotowana, to potraktują to jako coś wartościowego.

Pozycjonowanie strony w Google przez artykuły sponsorowane – kiedy to działa?

Ciekawy materiał od Google w sprawie artykułów sponsorowanych i tego, jak na nie patrzeć poniżej:

Widzisz więc, że warto inwestować w artykuły sponsorowane, ale rozsądnie i z głową. Właśnie tak staram się to czynić, choć czasami w niektórych serwisach pozostawiam jeszcze link dofollow prowadzący do moich stron www, ale dzieje się to już coraz rzadziej. Także i Ty o to zadbaj!

Link do serwisu Linkhouse, w którym możesz zarejestrować się jako reklamodawca, by skutecznie inwestować w promocję swojej strony www, bloga, sklepu czy kanałów Social Media. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1