Kurs YouTube Marketing - jak promować firmę i biznes na YouTube?

To kurs o YouTube Marketing czyli cenne szkolenie dla osób, które chcą krok po kroku zacząć prowadzić swój kanał YouTube. I chcą to uczynić jak najlepiej. Tak, by kanał YouTube szybko się rozwijał, pozyskiwał tysiące nowych subskrybentów i pozwalał nam zarabiać coraz więcej.

Kurs "Jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?" sprawi, że Twój kanał YouTube już niedługo stanie się popularny i pozwoli ci zarabiać ciekawe pieniądze. Z tego kursu korzysta już ponad 130 zadowolonych studentów / aktualnie YouTuberów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - autor kursu "Jak prowadzić kanał YouTube i na nim zarabiać?"

Witaj. Od blisko 2008 roku jestem Specjalistą SEO, Projektantem stron WordPress, Copywriterem, a zarazem właścicielem kanału YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online. Znajdują się w nim także artykuły o tematyce Social Media(w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia z YouTube

Od 2008 roku prowadzę różnego rodzaju blogi i z czasem zauważyłem, że coraz większa ilość internautów uwielbia oglądanie filmów, także tych edukacyjnych. Uznałem więc na początku roku 2016, że warto byłoby stworzyć własny kanał YouTube, który będę później sukcesywnie prowadził i promował także na swoim blogu oraz w kanałach Social Media.

Zdobyte doświadczenie w SEO, pozwoliło mi jeszcze lepiej zarządzać moim kontem YouTube. Dzięki temu dokładnie wiem, jak powinny wyglądać tytuły filmów, sam kanał YouTube od środka. Dzięki temu posiadam kanał, który jest regularnie oglądamy i pozytywnie oceniany. Mogę więc i Ci doradzić, jak możesz uzyskać takie wyniki.

Od 2017 roku zacząłem już zarabiać na swoim kanale YouTube #JakSieRozwijac. Każdego miesiąca zapewnia mi kilkaset zł przychodu(500-600 zł) z samych reklam, a dodatkowo dzięki niemu promuję swój biznes online i sprzedaje własne produkty. Dodatkowo kanał na bieżąco się rozwija, co sprawia, że te przychody również się zwiększają. W kursie podpowiadam, jak i Ty możesz to osiągnąć!

Poniżej zestawienie przychodów z samych reklam, które mam włączone w pewnych filmach na kanale YouTube:

Ostatnie przychody z prowadzenia kanału YouTube

A tutaj jeszcze potwierdzenie faktycznych wypłat z reklam Google Adsense włączonych na moim koncie YouTube:

dochody z reklam Google Adsense na kanale YouTube

Dla wielu osób poprawne założenie kanału YouTube, jego odpowiednie ustawienie, tworzenie nowych filmów i ich dalsza promocja staje się czymś bardzo trudnym. Postanowiłem więc stworzyć kurs online, który Ci wszystko to wyjaśni w bardzo przystępny sposób. Sprawdź go!

Co Ci da kurs Jak promować firmę i biznes na YouTube?

z kursu online jak stworzyć i prowadzić kanał youtube i na nim zarabiać

Stworzysz swój kanał YouTube i nauczysz się nagrywać oraz edytować filmy zgodnie z zasadami SEO

skuteczna promocja kanału YouTube i zarabianie na nim

Nauczysz się skutecznie promować swój kanał YouTube i pozyskiwać nowych subskrybentów

jak zarabiać coraz więcej na kanale YouTube

Dowiesz się, jak krok po kroku zarabiać coraz więcej na swoim kanale YouTube

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kurs "Jak prowadzić kanał YouTube i na nim zarabiać?" - na co możesz liczyć?!

wysokiej jakości filmy z kursu o prowadzeniu i zarabianiu na kanale YouTube
stały kontakt z instruktorem kursu o kanale YouTube
dostęp do materiałów z kursu jak prowadzić i zarabiać na kanale YouTube
nauka prowadzenia kanału YouTube i zarabiania na nim krok po kroku

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania mu pytać dotyczących Twoich problemów i pytań w sprawie prowadzenia i rozwijania kanału YouTube oraz zarabiania na nim.

Wieczny dostęp do materiałów z kursu - wideo, pdf i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada!

Opinie Klientów / Studentów

"Kurs jest dobry. Informacje uzyskane uważam za przydatne. Zachęca do pracy i rozwoju. Polecam
"

(Krzysztof Sobkowiak)

"Początek kursu był bardzo dobry! Bardzo wciągające lekcje, które pomogły mi w realizacji swojego kanału na YouTube"

(Maja Osińska)

Kurs online o YouTube od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o kanale YouTube - jak go prowadzić, dalej rozwijać i zacząć na nim zarabiać coraz więcej. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu o YouTube?

  1. 4,5 godziny filmów na życzenie
  2. 4 zasoby PDF do pobrania
  3. Całkowity dożywotni dostęp
  4. Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i telewizorach
  5. Certyfikat ukończenia po przejściu całego kursu
  6. Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas przechodzenia kursu - przy każdym filmie możesz mi wysłać pewne pytanie, na które ja i inni szybko odpowiadają!

Wyjaśnienie ceny?

Na samym dole tej strony otrzymujesz najlepszą cenę kursu "Jak prowadzić kanał YouTube i na nim zarabiać?". Wysokość tej ceny wynika z wielu czynników. Płacisz za dostęp do wszystkich materiałów tego kursu, a powyżej dowiedziałeś się, że jest tego dość sporo.

Dodatkowo w czasie przechodzenia kursu zawsze możesz liczyć na wsparcie Instruktora(gdy masz pytanie bądź pewne trudności z wdrożeniem wskazówek z danego wykładu), to wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w przeciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Powstaje coraz to więcej osób, które chciałoby pracować zdalnie i zarabiać online. Duże możliwości w tym kierunku daje własny kanał YouTube. Natomiast blisko 90% osób zakładających własny kanał YouTube, napotyka wiele trudności związanych z jego prowadzeniem i rozwijaniem. To sprawia, że po pewnym czasie przestają go prowadzić. Z Tobą nie musi tak być. W kursie zostaniesz poprowadzony krok po kroku. Gdy zastosujesz się do wskazówek, to Twój kanał na pewno stanie się popularny, a Ty będziesz mógł również na tym zarabiać. Zapraszam więc, by dołączyć do tego szkolenia!

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: Jeżeli ten kurs nie okaże Ci się przydatny, to masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!