Kurs online Jak prowadzić kanał YouTube i na nim zarabiać

Kurs o YouTube Marketingu jest cennym szkoleniem dla osób, które chcą zacząć prowadzić swój kanał na YouTube i na nim zarabiać. A zarazem dla tych, którzy chcą skutecznie promować swój biznes na kanale YouTube. Krok po kroku pokażę Ci, co zrobić, aby Twój kanał na YouTube szybko się rozwijał, pozyskiwał tysiące nowych subskrybentów i pozwalał Ci czerpać coraz większe zyski finansowe.

Kurs „YouTube Marketing – jak prowadzić kanał na YT i na nim zarabiać?” sprawi, że Twój kanał na YouTube już niedługo stanie się popularny i pozwoli Ci zarabiać dodatkowe pieniądze. Z tego kursu korzysta już ponad 250 zadowolonych osób – aktualnych lub przyszłych youtuberów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - autor kursu "Jak prowadzić kanał YouTube i na nim zarabiać?"

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia z YouTube

Od 2008 roku prowadzę różnego rodzaju blogi i z czasem zauważyłem, że coraz większa liczba internautów uwielbia oglądać filmy, także edukacyjne. Na początku 2016 roku uznałem więc, że warto byłoby stworzyć własny kanał na YouTube, który będę później sukcesywnie rozwijał i promował także na swoim blogu oraz w social mediach.

Zdobyte doświadczenie związane z SEO, pozwoliło mi jeszcze lepiej zarządzać moim kontem na YouTube. Dzięki temu dokładnie wiem, jak powinny wyglądać tytuły filmów i sam kanał na YouTube od środka. Posiadam kanał, który jest regularnie oglądany i pozytywnie oceniany. Mogę więc i Tobie doradzić, jak możesz uzyskać analogiczne wyniki.

Od 2017 roku zacząłem już zarabiać na swoim kanale #JakSieRozwijac. Każdego miesiąca zapewnia mi on kilkaset (500-700) złotych przychodu z samych reklam, a dodatkowo dzięki niemu promuję swój biznes online i sprzedaję własne produkty. Kanał cały czas się rozwija, co sprawia, że moje przychody również się zwiększają. W kursie podpowiadam, jak i Ty możesz to osiągnąć!

Poniżej zestawienie przychodów z samych reklam, które są włączone w niektórych filmach na moim kanale:

Ostatnie przychody z prowadzenia kanału na YouTube

A tutaj jeszcze potwierdzenie faktycznych wypłat z reklam Google AdSense włączonych na moim kanale:

Dochody z reklam Google AdSense na moim kanale na YouTube

Dla wielu osób poprawne założenie kanału na YouTube, jego odpowiednie ustawienie, tworzenie nowych filmów i ich dalsza promocja są czymś bardzo trudnym. Postanowiłem więc stworzyć kurs online, który wszystko to wyjaśni w bardzo przystępny sposób. Sprawdź go!

Co możesz uzyskać?

  • Stworzysz swój kanał na YouTube i nauczysz się nagrywać oraz edytować filmy zgodnie z zasadami SEO.
  • Nauczysz się skutecznie promować swój kanał na YouTube i pozyskiwać nowych subskrybentów.
  • Dowiesz się, jak krok po kroku zarabiać coraz więcej dzięki swojemu kanałowi na YouTube.

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Na co możesz liczyć?

wysokiej jakości filmy z kursu o prowadzeniu i zarabianiu na kanale YouTube
stały kontakt z instruktorem kursu o kanale YouTube
dostęp do materiałów z kursu jak prowadzić i zarabiać na kanale YouTube
nauka prowadzenia kanału YouTube i zarabiania na nim krok po kroku

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania pytań dotyczących Twoich problemów, a także pytań w sprawie prowadzenia i rozwijania kanału na YouTube oraz zarabiania na nim.

Nieograniczony dostęp do materiałów z kursu w formie wideo, plików PDF i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, które najbardziej Ci odpowiada!

Opinie klientów

„Kurs jest dobry. Informacje uzyskane uważam za przydatne. Zachęca do pracy i rozwoju. Polecam.”

(Krzysztof Sobkowiak)

„Początek kursu był bardzo dobry! Bardzo wciągające lekcje, które pomogły mi w realizacji swojego kanału na YouTube.”

(Maja Osińska)

„Fantastyczny kurs.”

(Agnieszka)

„Polecam.”

(Artur Olejniczak)

Kurs o YouTube od środka

Obejrzyj zapowiedź, która zawiera dokładne wyjaśnienie treści kursu, lekcji, dostępnych materiałów oraz przedstawia korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu. Pamiętaj, że dzięki mojemu kursowi dowiesz się, jak prowadzić kanał na YouTube, jak go rozwijać i zacząć na nim coraz więcej zarabiać. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu o YouTube?

  • około 5 godziny filmów
  • dostęp do aktualizacji kursu i nowych filmów
  • 9 plików PDF do pobrania
  • dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
  • dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
  • certyfikat ukończenia kursu
  • wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!

Cena

Na samym dole strony, zobaczysz cenę kursu. Pamiętaj, że cena obejmuje zarówno dostęp do wszystkich materiałów jak i moje wsparcie. Zakres materiałów jest obszerny, a dostęp do nich jest dożywotni.

Dodatkowo w czasie trwania kursu zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Odpowiem na Twoje pytania i pomogę, jeśli będziesz miał trudności z wdrożeniem wskazówek z jakiegoś wykładu. Jeśli masz z czymkolwiek problem, wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w ciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Pojawia się coraz więcej osób, które chciałyby pracować zdalnie i zarabiać online. Duże możliwości ku temu daje własny kanał na YouTube. Jednocześnie blisko 90% osób zakładających swój kanał, napotyka wiele trudności związanych z jego prowadzeniem i rozwijaniem. To sprawia, że po pewnym czasie przestają go prowadzić. Z Tobą nie musi tak być. Podczas kursu zostaniesz poprowadzony krok po kroku i gdy zastosujesz się do moich wskazówek, Twój kanał na pewno stanie się popularny, a Ty będziesz mógł również na tym zarabiać. Zapraszam Cię więc do wzięcia udziału w moim szkoleniu!

I co? Przekonałem Cię? Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się przydatne, masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!