Teksty SEO i artykuły na bloga na zamówienie

Teksty SEO i artykuły na bloga na zamówienie

Chcesz zamówić teksty seo, proste artykuły na blogi bądź inne rodzaje tekstów w bardzo atrakcyjnej cenie? Zależy Ci na tym, aby były one w pełni unikalne, a zarazem dostosowane do Twoich potrzeb? W takim razie skorzystaj z atrakcyjnej oferty, którą zapewniają Ci serwisy copywriterskie. Jest ich aktualnie coraz więcej, więc chciałbym Wam polecić szczególnie te, które przetestowałem  i uznałem za najlepsze na rynku.

Jednym z nich okazuje się  serwis GoodContent i gieldatekstow. To właśnie w nich mam możliwość zamówienia tekstów pozycjonujących, tekstów seo. Dowiedz się jednak najpierw,które teksty warto zamawiać w tym serwisach i co one Ci zapewniają?


Które teksty seo i artykuły warto zamawiać?

które teksty warto zamawiać

GoodContent to serwis zrzeszający Copywriterów z całego kraju. Ocenia się, że jest ich kilka tysięcy. Oni odpowiadają za realizację tekstów, które im zlecimy. Jakie więc teksty pozycjonujące warto im powierzyć?

1. Teksty SEO

Są to teksty pozycjonujące, które nawiązują do konkretnej tematyki i posiadają w treści odpowiednie słowa kluczowe. Są średniej jakości, bezbłędne i poprawnie merytorycznie. Stosowane są później do blogów pozycjonujących, które podnoszą pozycję głównej strony www.

2. Teksty katalogowe

Teksty te wykorzystujemy do tworzenia ogłoszeń w popularnych katalogach internetowych. Najczęściej nawiązują one do treści znajdującej się na danej stronie internetowej (na przykład opisują firmę, jej usługi i produkty).

3. Teksty Pressel page czyli Precle

Teksty niskiej jakości, które są tylko bezbłędne i minimalnie nawiązują do konkretnego tematu i słów kluczowych. Ocenia się, że są już nisko oceniane przez wyszukiwarki internetowe, takie jak Google.

4. Proste artykuły na bloga

Artykuły tematyczne dostosowane do czytelników, z uwzględnieniem słów kluczowych i prostych zasad SEO. Stosowane są na blogi prostych stron firmowych i sklepów internetowych.


Które teksty nie zamawiać w serwisach Copywriterskich?

W serwisie tym pracują mniej i bardziej doświadczeni Copywriterzy. Gdybyśmy więc potrzebowali wysokiej jakości teksty, to o wiele lepiej będzie skorzystać z pomocy wykwalifikowanego Copywritera. Których tekstów nie zamawiać?

1. Opisy produktów

To wysokiej jakości teksty sprzedażowe, które dotyczą pewnych produktów i usług. Muszą być w pełni dostosowane do czytelników, a zarazem uwzględniać wszelkie zasady SEO. Przyczyniają się do pozycjonowania sklepu internetowego, a zarazem utrzymywania dobrych relacji z Klientami.

2. Teksty reklamowe

Teksty pojawiające się w ofercie handlowej, na ulotkach, do email marketingu. Są starannie przygotowywane, aby zachęcały odbiorców do konkretnych działań, na przykład skłoniły do wejścia na stronę lub zakupu pewnego produktu czy usługi.

3. Teksty na strony www

Content Marketing to treść, która znajduje zastosowanie na stronach internetowych. Internauci każdą nową stronę oceniają w przeciągu kilku sekund, co oznacza, że powinna się na niej pojawić najwyższej klasy treść. Pozwalają na to teksty, które są idealnie dopasowane do internautów, wszelkich zasad SEO i technik sprzedażowych.

Jeśli więc szukasz wyższej jakości tekstów, to lepiej będzie postawić na umiejętności 1 doświadczonego copywritera, który pozwoli Ci uzyskać najlepsze teksty sprzedażowe.


Jak ja zamawiam teksty SEO i artykuły?

Jak CopywriterExpert korzysta z serwisów copywriterskich goodcontent i gieldatekstow

Mogłoby to wydawać się dziwne, że jako Copywriter współpracuję z innymi Copywriterami. Jednak, gdyby temu dokładnie się przyjrzeć, to dochodzi się do całkowicie innych wniosków. Specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości tekstów.

Natomiast czasami potrzebuje niskiej lub średniej jakości teksty, które przydają mi się do pozycjonowania własnych i klientów stron internetowych. Właśnie wtedy korzystam z pomocy GoodContent czy GiełdyTekstów.

Jak ostrożnie wybieram copywriterów?

W tych serwisach copywriterskich jest możliwość samodzielnego wybrania pewnych copywriterów. Mi udaje się znaleźć kilku dzięki zamówieniu krótkich tekstów, a następnie sprawdzeniu ich możliwości. Wyszukuje tych, którzy zaznaczyli, że specjalizują się w konkretnej branży. Oceniam to już po kilku zleconych im tekstach i decyduje się z nimi na dłuższą współpracę bądź na jej zakończenie.

GoodContent jak zostać zleceniodawcą tekstów seo - jak wybieram copywriterów

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z giełdy copywriterów w GoodContent.pl czy GiełdzieTekstów.pl to zapraszam jak najszybciej. Dzięki temu jako zleceniodawca pozyskasz szybko niskie i średniej jakości teksty. Możliwe, że uda Ci się wyszukać copywriterów, z którymi będziesz współpracować dłużej, nawet przez wiele lat.

Ale pamiętaj, by wyższej jakości teksty zlecić doświadczonemu copywriterowi. Wyszukasz go już przez portal useme oraz w Google, więc zdecyduj się na któreś z tych rozwiązań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1