Yoast SEO – Poradnik, Konfiguracja i Sitemap

Yoast SEO - Poradnik, Konfiguracja i Sitemap

WordPress sprawia, że aktualnie rozwija się przeszło 90% wszystkich stron na całym świecie. Jest to możliwe, ponieważ co pewien czas odbywa się nowa aktualizacja oprogramowania WordPress. A dzięki niemu strony są bezpieczniejsze, działają szybciej i uzyskują wyższą pozycję w wyszukiwarce Google i Social Media. W tym wszystkim pomaga również skuteczne pozycjonowanie strony WordPress. Jak jednak sobie z tym poradzić, jeśli nie jesteśmy specjalistami SEO? Z pomocą przychodzi prosta w obsłudze wtyczka Yoast SEO, która uczy nas, jak tworzyć stronę i treści na niej, które są później popularne w Internecie.

Instalowanie, konfiguracja i przesłanie Sitemap to bułka z masłem, więc na pewno sobie z tym poradzisz.

W jaki sposób? Obejrzyj film poniżej z kanału #JakSieRozwijac, w którym tłumaczę, jak dokładnie korzystać z wtyczki Yoast SEO na stronach WordPress:

Udało Ci się skonfigurować wtyczkę Yoast SEO na swojej stronie WordPress? Mam taką nadzieję. Jeśli nie, to daj znać w komentarzu, a chętnie pomogę.

Więcej wskazówek na temat WordPressa otrzymasz w moim kursie online „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www„, w którym krok po kroku tłumaczę, jak tworzyć stronę i bloga. Możesz w nim liczyć na moje indywidualne wsparcie. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *