Google Sites PL – Kreator tworzenia stron www i bloga za darmo – Poradnik

Google Sites PL - Kreator stron www i bloga - Poradnik!

Tworzenie stron www za darmo i bez żadnego kodowania. Wszystko prosto, intuicyjnie, a zarazem od razu widzimy efekty. W tym wszystkim pomaga nam Google Sites PL czyli darmowy kreator tworzenia stron www od firmy Google. Warto, abyśmy przyjrzeli mu się bliżej, a nawet od razu skorzystali, aby zbudować dzięki niemu naszą pierwszą bądź kolejną stronę www czy bloga.

Kreator Stron Google / Google Sites PL idealnie nadaje się do stworzenia strony wizytówkowej naszej firmy, bloga i do wielu innych projektów. W poniższym filmie otrzymujemy dokładne wskazówki, jak działa ten kreator stron Google i jak możemy w nim krok po kroku stworzyć stronę internetową. Skorzystajmy z tego szkolenia!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Czy udało się nam stworzyć swoją pierwszą stronę www w Google Sites PL / Kreatorz stron Google? Jeśli tak, to super. To wspaniałe osiągnięcie i pamiętajmy, że regularnie będziemy mogli bardziej poznawać to narzędzie. Dzięki temu uda się nam zaktualizować naszą stronę www, aby prezentowała się jeszcze lepiej. Taka aktualizacja naszej witryny sprawi, że również Google będzie spoglądało na nią bardziej pozytywniej. A przy tym i użytkownicy, którzy trafiają na taką stronę www, będą bardziej zadowoleni. Zachwyćmy ich odpowiednią treścią, zdjęciami, materiałami wideo i innymi ważnymi informacjami.

A dalej nie zapominajmy, by skutecznie promować naszą stronę wizytówkową przygotowaną w kreatorze stron Google. Dalej chcemy ją promować w Internecie, na przykład przez mocne linki SEO, optymalizację strony www, prowadzenie bloga, reklamę sponsorowaną, prowadzenie swoich kanałów social media i inne działania.

Nie zaniedbujmy naszej strony www, także tej stworzonej za darmo w kreatorze stron Google – Google Sites PL. I pamiętajmy że możemy tam dodać do niej unikalną domenę. Wystarczy, że wcześniej taką domenę wykupimy i następnie udowodnimy, że jesteśmy jej właścicielami. W kreatorze stron Google jest taka możliwość w “Ustawienia” i “Niestandardowe URL-e”. Otrzymujemy tam więcej informacji, co musimy wteczy uczynić!

Google Sites PL mógł nam przypaść do gustu. Nie ma się co dziwić, prawdziwi fachowcy się nad nimi natrudzili i dalej go ulepszają. Z czasem, gdy będziemy dalej z niego korzystać, poznamy jego nowe możliwości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1