Cześć i czołem 🙂

Chcesz się ze mną skontaktować? Bardzo się cieszę! Każdego dnia otrzymuję wiadomości od czytelników mojego bloga. To bardzo miłe. Nie wszystkie wiadomości czytam od razu, ale staram się na każdą odpowiedzieć. Zachęcam Cię do kontaktu 🙂

Przed napisaniem do mnie wiadomości, sprawdź dokładnie blog oraz zobacz, jakie kursy online i książki przygotowałem. W ten sposób będziesz mógł uzyskać odpowiedź na wiele swoich pytań, np.: Jak zacząć pracować jako copywriter czy freelancer? Jak zacząć zarabiać lub oszczędzać? Jak pracować zdalnie? Jak sprzedawać online? Jak skutecznie pozycjonować strony WWW? I wiele innych. A jeśli mamy coś razem stworzyć na blogu, zareklamować lub masz inne pomysły – koniecznie zajrzyj do zakładki współpraca. Stamtąd dowiesz się, jakie są możliwości współpracy i poznasz dokładne statystyki mojego bloga i wszystkich kanałów social media.

Masz może pomysł na kolejny artykuł na blogu, a może chcesz napisać mi info z podziękowaniami – zapraszam do wysłania wiadomości przez poniższy formularz bądź bezopśrednio na email kontakt@jaksierozwijac.pl. Możesz mnie również złapać LinkedIn.