Ranking konta osobiste i firmowe - Zarabiaj!

Strona ta będzie na bieżąco aktualizowana!

Hej! Chcemy podzielić się z Tobą sposobem na lepszą organizację Twoich finansów. Stworzyliśmy dla Ciebie prosty, ale skuteczny ranking przedstawiający najlepsze promocje bankowe, na których Ty możesz zarobić (pieniądze, vouchery, darmowe smartfony, wakacje, wejściówki do kina i siłowni itp.).

Dołącz do grona osób, które już skorzystały z naszych promocji i zyskaj kontrolę nad swoimi finansami.

wypłata z promocji bankowej czyli karta podarunkowa od Allegro
wypłata premi z promocji bankowej 250 zł
wypłata premi z promocji bankowej 100 zł

Porównuj oferty, unikaj dodatkowych opłat i ucz się zarządzać budżetem w sposób efektywny. Z nami bankowanie staje się prostsze i bardziej opłacalne. Sprawdź aktualne promocje bankowe już dziś i zacznij osiągać więcej!

Chcemy być transparentni: na tej stronie umieszczamy linki afiliacyjne. Korzystając z nich, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz naszą pracę. Dzięki temu w 1 miejscu otrzymujesz najlepsze i zawsze aktualne promocje bankowe. Skorzystaj nawet z kilku na raz, a zarobisz jeszcze więcej. I koniecznie daj o tym znać swoim bliskim (niech i oni zarabiają na promocjach bankowych).

Najlepsze i Aktualne Promocje Bankowe:

A. Promocje bankowe na konta osobiste dla dorosłych:

B. Promocje bankowe na konta firmowe:

C. Promocje bankowe na konta osobiste dla młodych (od 18-24 lat): wkrótce 🙂

D. Promocje bankowe na najlepsze lokaty:

Promocje Bankowe Na Konta Osobiste Dla Dorosłych:

1. Bank Millennium daje 500 zł za proste warunki

Odkryj, jak prosto możesz zdobyć aż 500 zł z kontem Millennium 360° i zacznij korzystać z pełni możliwości swoich finansów już dziś! Ta specjalna oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy chcą skorzystać z zalet nowoczesnego bankowania.

Pierwszy krok do 200 zł

Zacznij od założenia konta Millennium 360° online – to szybkie, wygodne i bezpieczne. Pamiętaj, aby dołączyć kartę debetową i zaakceptować wymagane zgody, co jest kluczowe do wzięcia udziału w promocji. Następnie pobierz aplikację mobilną Banku Millennium i zaloguj się do niej choćby raz, aby zbliżyć się do swojej premii.

Aby zdobyć pierwsze 200 zł, wystarczy, że:

 • Zasilisz swoje nowo otwarte konto kwotą minimum 1000 zł w ciągu 14 dni od jego otwarcia.
 • Wykonasz minimum 5 transakcji kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 360 zł w okresie wskazanym w regulaminie promocji.

Jak zgarnąć dodatkowe 300 zł?

Chcesz więcej? Oto, co należy zrobić, aby zdobyć następne premie:

 • 100 zł: Spełnij powyższe warunki (logowanie do aplikacji, zasilanie konta, płatności kartą lub BLIKIEM) w każdym z trzech miesięcy, począwszy od drugiego pełnego miesiąca po założeniu konta.
 • Dodatkowe 200 zł: Jeśli w każdym miesiącu promocji na twoje konto Millennium 360° wpłynie twoje wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1000 zł, otrzymasz dodatkowe 200 zł.

Ważne informacje

 • Termin: Nie przegap, promocja trwa do 4.04.2024 r. lub do wyczerpania puli na nowe konta.
 • Zachowaj warunki: Pamiętaj, aby nie odwoływać wcześniej udzielonych zgód i nie zamykać konta przed wypłatą premii.
 • Weryfikacja tożsamości: Jeśli zakładasz konto online, nie zapomnij potwierdzić swojej tożsamości i złożyć wzór podpisu w placówce banku w ustalonym terminie.

Kto może skorzystać?

Ta promocja jest otwarta dla osób, które:

 • Są pełnoletnie i mają pełną zdolność do czynności prawnych.
 • Posiadają polskie obywatelstwo, numer PESEL oraz dowód osobisty.
 • Mają numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora.
 • Nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium od 1 stycznia 2020 roku.

To idealny moment, aby dołączyć do grona zadowolonych klientów Banku Millennium i cieszyć się nie tylko wygodą nowoczesnego bankowania, ale też atrakcyjnym bonusem. Nie czekaj, skorzystaj z promocji i zobacz, jak łatwo może przyjść Ci dodatkowa gotówka!

Sam sprawdź warunki tej promocji i tabele opłat:

2. BNP Paribas daje 430 zł za proste warunki

BNP_Zrób_coś_dla_siebie_promocja_bankowa

Rozważasz zmianę banku lub otwarcie nowego konta osobistego? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Skorzystaj z promocji „Promocja dla Ciebie” organizowanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. we współpracy z Hagen Sp. z o.o. To ekskluzywna oferta dostępna tylko dla nowych klientów, obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwia zdobycie nagród o łącznej wartości 430 zł! Ale pamiętaj, liczba rejestracji jest ograniczona do 9000, a czas na skorzystanie z tej oferty mija 17 maja 2024 roku. Nie przegap tej szansy!

Jak możesz skorzystać z tej promocji?

 1. Zarejestruj się w promocji – wystarczy wypełnić Formularz rejestracyjny dostępny online. Pamiętaj, masz czas do 17 maja 2024 roku, aby dołączyć do promocji.
 2. Zawrzyj umowę o Konto Osobiste z Kartą i dostępem do Bankowości Elektronicznej – zrób to łatwo przez aplikację GOmobile lub przez Internet, korzystając z Linku promocyjnego. Nie zapomnij aktywować swojej karty! Cały proces musi zostać zakończony do 31 maja 2024 roku.

Nagrody czekające na Ciebie:

 • Po miesiącu od spełnienia warunków: otrzymasz pierwszą nagrodę – 50 zł przelewem na Konto Osobiste.
 • W kolejnym miesiącu, po spełnieniu dodatkowych warunków, takich jak wpływ na konto w wysokości min. 900 zł, wykonanie min. 4 transakcji BLIK i min. 2 przelewów na kwotę min. 50 zł każdy, czekają na Ciebie kolejne nagrody o łącznej wartości 380 zł.

Dodatkowe korzyści z Konta Otwartego na Ciebie:

 • Brak opłat za prowadzenie rachunku,
 • Brak opłat za krajowe polecenia przelewu w złotych,
 • Darmowe wypłaty gotówkowe z bankomatów na terenie Oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce,
 • Możliwość korzystania z płatności mobilnych, takich jak BLIK, Google Pay, Apple Pay.

Nie czekaj zbyt długo! Liczba miejsc jest ograniczona, a korzyści z promocji „Promocja dla Ciebie” mogą znacząco wpłynąć na komfort Twojego codziennego zarządzania finansami. To świetna okazja, aby nie tylko zyskać dodatkowe środki, ale również cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem bankowości z BNP Paribas. Zarejestruj się już dziś i ciesz się korzyściami, które na Ciebie czekają!

Sam sprawdź warunki tej promocji i tabele opłat:

BNP_Zrób_coś_dla_siebie_promocja_bankowa_430_zl

3. Alior Bank daje 500 zł za proste warunki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest mieć konto bankowe, które naprawdę dostosowuje się do Twoich potrzeb? ZMIEŃ KORZYŚCI NA OKRĄGŁO. A JAKŻE. Przedstawiamy Ci ofertę, która może całkowicie zmienić Twoje postrzeganie bankowości – Konto Jakże Osobiste w Alior Bank.

Oto, co czyni tę ofertę wyjątkową:

 • Dopasuj korzyści do siebie. Wybierz spośród 11 dostępnych opcji, takich jak zwrot 1% za płatności mobilne (aż do 20 zł miesięcznie), pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych, bezpłatne bankomaty i wiele więcej. Wszystko to, by spełnić Twoje indywidualne potrzeby.
 • Zero opłat za podstawowe usługi, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na poziomie min. 1500 zł miesięcznie. Dwie wybrane korzyści otrzymasz bez opłat, a każda kolejna to tylko 3,5 zł miesięcznie.

A jak można skorzystać z tej promocji? To proste:

 1. Załóż Konto Jakże Osobiste online – możesz to zrobić przez internet, korzystając z procesu Videoselfie lub aplikacji Alior Mobile. Nie zapomnij wyrazić zgody marketingowej, aby aktywować możliwość otrzymania premii.
 2. Skorzystaj z promocji do 31 maja 2024 roku i odbierz nawet 500 zł premii. To 50 zł na start oraz możliwość zdobycia dodatkowych 450 zł (50 zł miesięcznie przez 9 miesięcy), realizując proste warunki, takie jak płatności kartą, zasilenie konta czy logowanie do aplikacji mobilnej.

Konto Jakże Osobiste to nie tylko elastyczność w doborze korzyści, ale i gwarancja, że nie płacisz za to, czego nie potrzebujesz. Zmień korzyści, kiedy tylko chcesz, aby Twoje konto zawsze odpowiadało aktualnym potrzebom, od zwrotu za płatności mobilne, przez bezpłatne przelewy, po brak opłat za prowadzenie konta i kartę (w określonych warunkach).

Sam sprawdź warunki tej promocji i tabele opłat:

Promocje Bankowe Na Konta Firmowe:

1. Alior Bank daje do 2900 zł

Rozważasz otwarcie konta firmowego i szukasz atrakcyjnej oferty? Mamy coś specjalnego, co nie tylko wzbogaci Twój biznes, ale również pozwoli zaoszczędzić na paliwie! Zapoznaj się z promocją „Odjazdowo Zyskujesz i Taniej Tankujesz„, która oferuje szereg korzyści dla Twojej firmy.

Co zyskujesz?

 • 400 zł na start – otwórz iKonto Biznes z kodem PROMO400 i odbierz bonus za wykonanie przelewu do US lub ZUS.
 • Do 1500 zł premii – bankując regularnie i korzystając z wybranych usług, Twoja firma może otrzymać nawet 1500 zł w ciągu roku. Premia jest wypłacana miesięcznie, do 125 zł, za różne aktywności bankowe.
 • Do 1000 zł zwrotu za paliwo – korzystając z karty Mastercard z Plusem na stacjach paliw, możesz otrzymać zwrot 10% wydanych kwot, aż do 200 zł miesięcznie przez 5 miesięcy.

Dodatkowe korzyści:

 • Brak opłat miesięcznych za korzystanie z karty – ciesz się brakiem opłat za kartę Mastercard z Plusem aż do końca 2024 roku.
 • Płatności bezgotówkowe dostępne od razu – zacznij płacić bezgotówkowo, nawet zanim karta fizycznie trafi do Twoich rąk.
 • Darmowe wypłaty gotówki – korzystaj z bankomatów Alior Banku bez dodatkowych opłat.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Załóż iKonto Biznes – używając kodu PROMO400 przy składaniu wniosku.
 2. Wykonaj przelew do US lub ZUS – i odbierz 400 zł na start.
 3. Korzystaj z wybranych usług bankowych – i zyskuj premie aż do 1500 zł w ciągu roku.
 4. Płać kartą Mastercard z Plusem na stacjach paliw – i ciesz się zwrotem aż do 1000 zł.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zwiększyć zyski Twojej firmy i oszczędzać na paliwie. Załóż konto już dziś i zacznij korzystać z wielu korzyści. Zapraszamy do Alior Banku, gdzie Twoja firma może więcej!

2. Bank Millennium daje 1000 zł za opłacenie ZUS

Rozważasz rozwój swojej działalności i szukasz korzystnych rozwiązań finansowych? Sprawdź, co oferuje nasz najnowszy program promocyjny, który może przynieść Twojej firmie aż do 1000 zł! Oto, jak możesz skorzystać z naszej oferty:

Załóż Konto Mój Biznes i weź udział w promocji „1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS„. Dzięki niej, opłacając regularnie składki ZUS, przez 5 miesięcy otrzymasz po 200 zł miesięcznie zwrotu. To łącznie aż do 1000 zł na wsparcie Twojej działalności!

Dodatkowo, ciesz się zerowymi opłatami za prowadzenie konta w PLN, kont walutowych (GBP, EUR, CHF, USD), obsługę karty kredytowej Millennium Visa Business oraz pakiet Samodzielnej Księgowości przez pierwsze 2 lata. A po tym okresie? Nadal możesz korzystać z tych usług za 0 zł, spełniając proste warunki.

Jak dołączyć do promocji? Promocja trwa od 1 grudnia 2023 r. do 8 kwietnia 2024 r. Możesz wziąć w niej udział, jeśli jesteś obecnym Klientem naszego banku lub zdecydujesz się nawiązać z nami nową relację, otwierając Konto Mój Biznes. Ważne, abyś był przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą lub zarejestrował ją w trakcie promocji.

Kroki do zdobycia premii:

 1. Przejdź do promocji „1000 zł zł zwrotu za opłacenie składek ZUS„, zapoznaj się z regulaminem promocji i zaakceptuj go.
 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej banku po otwarciu konta.
 3. Zapewnij wpływy zewnętrzne na konto na poziomie 1000 zł w każdym z 5 miesięcy.
 4. Dokonaj płatności kartą debetową na poziomie min. 500 zł w każdym z tych miesięcy.

Otrzymaj premię za spełnienie warunków – do 1000 zł za płatności do ZUS i dodatkowe środki za założenie firmy i konto za pośrednictwem kanałów zdalnych.

Nie przegap okazji do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty! Więcej szczegółów, w tym pełen regulamin promocji, znajdziesz na naszej stronie internetowej. To doskonała okazja, aby zyskać dodatkowe wsparcie finansowe dla swojej firmy, jednocześnie ciesząc się wieloma korzyściami związanymi z prowadzeniem Konta Mój Biznes. Zapraszamy do skorzystania z promocji i wspólnego rozwoju Twojego biznesu!

3. Nest Bank daje 1300 zł

Czy marzysz o dodatkowej gotówce dla swojej firmy? Nest Bank ma dla Ciebie fantastyczną ofertę! Skorzystaj z promocji i zyskaj nawet 500 zł zwrotu za zakupy na stacjach paliw oraz dodatkowe 800 zł od Allegro. Brzmi kusząco? Oto, co musisz zrobić:

 1. Załóż Konto Firma na Allegro: To proste! Załóż konto firmowego w Nest Banku, a otrzymasz w aplikacji mobilnej link do założenia Konta Firma na Allegro. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę marketingową podczas składania wniosku – dzięki temu nie przegapisz żadnych ważnych informacji.
 2. Wystaw ofertę na Allegro: Pokaż światu, co masz do zaoferowania. Wystarczy jedna oferta, by zbliżyć się do dodatkowych korzyści.
 3. Wskaż konto w Nest Banku: Ustaw swoje konto firmowe w Nest Banku jako preferowane do wypłat za transakcje dokonane na Allegro. To Twój klucz do otrzymania bonusu.
 4. Odbierz kartę podarunkową od Allegro: Kiedy spełnisz wszystkie warunki, Allegro przyzna Ci kartę podarunkową o wartości 800 zł, którą możesz wykorzystać na zakupy na ich platformie.

Ale to nie wszystko! Załóż konto firmowe w Nest Banku i ciesz się szeregiem dodatkowych korzyści:

 • Do 500 zł zwrotu za zakupy na stacjach paliw: Oszczędzaj na każdym tankowaniu.
 • Konto firmowe za darmo na stałe: Bez dodatkowych opłat, bez ukrytych kosztów.
 • Specjalne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym: Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania do kwoty 100 tys. zł.

Załóż konto firmowe w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy – czy to przez rozmowę wideo, potwierdzenie wniosku przelewem na 1 zł, podpisanie umowy w obecności kuriera, czy umówienie się na wizytę w placówce.

Pamiętaj, promocja trwa od 1 lutego do 29 lutego 2024 r., lub do wyczerpania puli kart podarunkowych. Nie czekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej oferty już dziś i pozwól swojej firmie skorzystać na dodatkowych środkach! Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym w Nest Banku.

Promocje Bankowe Na Konta Osobiste Dla Młodych:

1. PEKAO daje 200 zł i 8000 puntków w programie Mastercard Bezcenne Chwile

konto przekorzystne dla młodych PEKAO - promocja bankowa

Szukasz konta, które nie tylko zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo, ale również dodatkowe korzyści? Otwórz Konto Przekorzystne online w PEKAO i zgarnij aż do 200 zł! Nie dość tego, możesz zyskać nawet 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienisz na fantastyczne nagrody gamingowe o wartości 100 zł!

Ale to jeszcze nie wszystko. Konto Przekorzystne to również:

 • Prowizja 0 zł za prowadzenie konta dla osób do 26. roku życia, a także za obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą.
 • Atrakcyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym – nawet 7% w skali roku przez 5 miesięcy!
 • Możliwość korzystania z aplikacji PeoPay, która umożliwia szybkie i wygodne zarządzanie finansami, płatności zbliżeniowe, zakup biletów komunikacji miejskiej i wiele więcej.

Aby skorzystać z promocji:

 1. Otwórz Konto Przekorzystne online z kartą płatniczą z grafiką gamingową: Załóż konto do 3 kwietnia 2024 roku, aby zakwalifikować się do promocji i otrzymać 50 zł.
 2. Przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile: Wybierz aplikację PeoPay lub bankowość elektroniczną Pekao24. Następnie przejdź do sekcji bonusów i zapisz się do programu.
 3. Spełnij warunki dodatkowe: Po otwarciu konta, dokonaj co najmniej 5 płatności kartą Mastercard w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Po spełnieniu tych warunków, otrzymasz dodatkowe 150 zł premii. Termin wypłaty nagród zależy od dnia, kiedy przystąpisz do promocji.
 4. Otrzymaj kod w wiadomości: Po spełnieniu warunków, otrzymasz kod w wiadomości w aplikacji PeoPay lub bankowości elektronicznej Pekao24.
 5. Zarejestruj kod w programie: Zaloguj się na stronie bezcennechwile.pl, przejdź do sekcji „MOJE KONTO”, wybierz „KODY PROMOCYJNE” i wpisz otrzymany kod.
 6. Oczekuj na punkty: Twoje punkty zostaną naliczone na Twoje konto w programie w ciągu 2 dni i będą ważne przez 6 miesięcy od daty naliczenia.
 7. Zyskaj oprocentowanie: Jeśli na Koncie Oszczędnościowym zgromadzisz do 100 000 zł, otrzymasz oprocentowanie wynoszące 7% w skali roku przez 5 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy o konto, o ile spełnisz warunki opisane w regulaminie promocji.
 8. Kto może skorzystać z promocji: Promocja jest dostępna dla nowych klientów banku, którzy dotychczas nie mieli żadnych produktów w Pekao S.A., oraz dla obecnych klientów, których suma średniomiesięcznych sald na rachunkach w okresie od 1 kwietnia 2023 roku do 8 stycznia 2024 roku nie przekroczyła 2 000 zł.
 9. Oferta „Otwórz Konto Przekorzystne online i otrzymaj nagrodę” – edycja XI jest ważna do 3 kwietnia 2024 roku. Natomiast promocja „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XIV” trwa do 12 kwietnia 2024 roku i dotyczy kont otwartych do 3 kwietnia 2024 roku.

To wszystko! Postępując zgodnie z tymi krokami, możesz skorzystać z promocji i cieszyć się korzyściami oferowanymi przez Konto Przekorzystne online w PEKAO. Dzięki temu możesz także wymienić zgromadzone punkty na bonusy gamingowe, takie jak vouchery do Steam, doładowania do PlayStation Store czy kody cyfrowe do Xbox Live.

Sam sprawdź warunki tej promocji i tabele opłat:

konto przekorzystne PEKAO dla młodych

Najlepsze Lokaty Bankowe:

1. Lokata Na Nowe Środki w VeloBank do 5,8%

lokata na nowe środki velobank do 5.8%

Oferta lokaty w VeloBanku jest doskonałą okazją do pomnażania oszczędności w sposób bezpieczny i korzystny. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z tej możliwości:

 1. Wysokie oprocentowanie: Lokata na nowe środki oferuje atrakcyjne oprocentowanie w skali roku:
 • 5,8% na 3 miesiące
 • 5,5% na 2 miesiące
 • 5% na 6 miesięcy
porównaj ile zaoszczędzisz i zarobisz na lokacie velobank
 1. Dodatkowe zyski: Porównanie z oprocentowaniem w Twoim obecnym banku jasno pokazuje, że z VeloBankiem możesz zarobić więcej. Dla przykładowej kwoty 50 000 zł, zysk po 3 miesiącach wynosi aż 715,08 zł, co stanowi istotną różnicę.
 2. Szybka i prosta procedura: Wystarczy wypełnić krótki wniosek online, otrzymać numer rachunku lokaty, wpłacić środki w ciągu 7 dni i cieszyć się zyskiem.
 3. Elastyczność: Dla tych, którzy lubią elastyczność w zarządzaniu oszczędnościami, VeloBank oferuje również Elastyczne Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem do 7% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków.
 4. Bezpieczeństwo i zaufanie: Jako klient VeloBanku masz pewność, że Twoje oszczędności są bezpieczne, a bank dba o ochronę Twoich danych osobowych.

Nie zwlekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, zainwestuj swoje środki w lokatę w VeloBanku i poczuj satysfakcję z coraz większych oszczędności.

Sam sprawdź warunki tej promocji:

lokata na nowe środki velobank do 5.8%

2. Lokata Online Nowe Środki w Santander Consumer Bank do 5%

Lokata Online Nowe Środki w Santander Consumer Bank do 5%

Wartościowy wybór finansowy to taki, który pozwala Ci pomnażać oszczędności w sposób bezpieczny i korzystny. Dlatego zachęcam do zapoznania się z naszą propozycją lokaty na nowe środki w Santander Consumer Banku. Oto dlaczego warto:

 1. Atrakcyjne oprocentowanie do 5%: Oferujemy stabilne oprocentowanie nominalne w skali roku dla nowych środków, co pozwoli Ci osiągnąć satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Oprocentowanie nominalne stałe w skali roku. Minimalna kwota lokaty Online Nowe Środki 1 000 zł, maksymalna kwota lokaty 400 000 zł. Brak opłat za otwarcie i powadzenie rachunku lokaty. 
 2. Brak opłat: U nas nie ma ukrytych opłat ani prowizji za otwarcie i prowadzenie rachunku lokaty. Wszystko jest jasne i transparentne.
 3. Bezpieczeństwo: Jako bank dbający o bezpieczeństwo naszych klientów, zapewniamy, że Twoje dane są zabezpieczone, a proces składania wniosku odbywa się w sposób bezpieczny.
 4. Prosta procedura: Złożenie wniosku o lokatę online to szybki i łatwy proces. Wypełnij formularz, zatwierdź dokumentację i wpłać kwotę lokaty – resztą zajmiemy się my.
lokata online nowe środki Santander Consumer Bank

Zachęcamy do korzystania z propozycji i odkrycia możliwości, jakie daje lokata na nowe środki w Santander Consumer Banku. Dzięki temu możesz zarządzać swoimi oszczędnościami w sposób elastyczny i bezpieczny.

Sam sprawdź warunki tej promocji:

Lokata Online Nowe Środki w Santander Consumer Bank do 5%

4 Comments

 1. Agata

  Świetny ranking i chyba jedyne miejsce, w którym wszystko jest fajnie wytłumaczone. Udało się skorzystać z promocji i zarobić ponad 1000 zł (zakładając konto osobiste i firmowe). Dziękuję 🙂

  1. Jak Się Rozwijać

   Cieszymy się bardzo. Zachęcamy, aby co jakiś czas tutaj zaglądać, ponieważ ranking najlepszych kont osobistych, firmowych i lokat będzie na bieżąco aktualizowany 🙂 I proszę nam powiedzieć, z jakich promocji udało się skorzystać?

   1. Agata

    Jakiś czas temu w Santander była opcja uzyskania karty poradunkowej 700 zł do Allegro za założenie konta firmowego. A dodatkowo zmieniła konto osobiste na inny bank czyli Millennium (zobaczymy na jak długo) przez co zyskałam 500 zł. Pozdrawiam.

    1. Jak Się Rozwijać

     Dziękujemy za podzielenie się tymi informacjami. Kilka osób w naszym zespole także skorzystało z tej karty podarunkowej do Allegro. Gdy pojawią się ponownie, to damy o nich znać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1