Ranking konta osobiste i firmowe - Zarabiaj!

Strona ta będzie na bieżąco aktualizowana!

Hej! Chcemy podzielić się z Tobą sposobem na lepszą organizację Twoich finansów. Stworzyliśmy dla Ciebie prosty, ale skuteczny ranking przedstawiający najlepsze promocje bankowe, na których Ty możesz zarobić (pieniądze, vouchery, darmowe smartfony, wakacje, wejściówki do kina i siłowni itp.).

Dołącz do grona osób, które już skorzystały z naszych promocji i zyskaj kontrolę nad swoimi finansami.

wypłata z promocji bankowej czyli karta podarunkowa od Allegro
wypłata premi z promocji bankowej 250 zł
wypłata premi z promocji bankowej 100 zł

Porównuj oferty, unikaj dodatkowych opłat i ucz się zarządzać budżetem w sposób efektywny. Z nami bankowanie staje się prostsze i bardziej opłacalne. Sprawdź aktualne promocje bankowe już dziś i zacznij osiągać więcej!

Chcemy być transparentni: na tej stronie umieszczamy linki afiliacyjne. Korzystając z nich, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz naszą pracę. Dzięki temu w 1 miejscu otrzymujesz najlepsze i zawsze aktualne promocje bankowe. Skorzystaj nawet z kilku na raz, a zarobisz jeszcze więcej. I koniecznie daj o tym znać swoim bliskim (niech i oni zarabiają na promocjach bankowych).

Najlepsze i Aktualne Promocje Bankowe + Lokaty:

A. Na konta osobiste dla dorosłych:

B. Na konta firmowe:

C. Na konta osobiste dla młodych (od 18-26 lat):

D. Najlepsze lokaty:

Konta Osobiste Dla Dorosłych:

1. BNP Paribas daje 430 zł za proste warunki

BNP_Zrób_coś_dla_siebie_promocja_bankowa

Rozważasz zmianę banku lub otwarcie nowego konta osobistego? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Skorzystaj z promocji “Promocja dla Ciebie” organizowanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. we współpracy z Hagen Sp. z o.o. To ekskluzywna oferta dostępna tylko dla nowych klientów, obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwia zdobycie nagród o łącznej wartości 430 zł! Ale pamiętaj, liczba rejestracji jest ograniczona do 9000, a czas na skorzystanie z tej oferty mija 17 maja 2024 roku. Nie przegap tej szansy!

Jak możesz skorzystać z tej promocji?

 1. Zarejestruj się w promocji – wystarczy wypełnić Formularz rejestracyjny dostępny online. Pamiętaj, masz czas do 17 maja 2024 roku, aby dołączyć do promocji.
 2. Zawrzyj umowę o Konto Osobiste z Kartą i dostępem do Bankowości Elektronicznej – zrób to łatwo przez aplikację GOmobile lub przez Internet, korzystając z Linku promocyjnego. Nie zapomnij aktywować swojej karty! Cały proces musi zostać zakończony do 31 maja 2024 roku.

Nagrody czekające na Ciebie:

 • Po miesiącu od spełnienia warunków: otrzymasz pierwszą nagrodę – 50 zł przelewem na Konto Osobiste.
 • W kolejnym miesiącu, po spełnieniu dodatkowych warunków, takich jak wpływ na konto w wysokości min. 900 zł, wykonanie min. 4 transakcji BLIK i min. 2 przelewów na kwotę min. 50 zł każdy, czekają na Ciebie kolejne nagrody o łącznej wartości 380 zł.

Dodatkowe korzyści z Konta Otwartego na Ciebie:

 • Brak opłat za prowadzenie rachunku,
 • Brak opłat za krajowe polecenia przelewu w złotych,
 • Darmowe wypłaty gotówkowe z bankomatów na terenie Oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce,
 • Możliwość korzystania z płatności mobilnych, takich jak BLIK, Google Pay, Apple Pay.

Nie czekaj zbyt długo! Liczba miejsc jest ograniczona, a korzyści z promocji “Promocja dla Ciebie” mogą znacząco wpłynąć na komfort Twojego codziennego zarządzania finansami. To świetna okazja, aby nie tylko zyskać dodatkowe środki, ale również cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem bankowości z BNP Paribas. Zarejestruj się już dziś i ciesz się korzyściami, które na Ciebie czekają!

Sam sprawdź warunki tej promocji i tabele opłat:

BNP_Zrób_coś_dla_siebie_promocja_bankowa_430_zl

2. Alior Bank daje 500 zł za proste warunki

promocja bankowa alior bank konto jakże osobiste 500 zł

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest mieć konto bankowe, które naprawdę dostosowuje się do Twoich potrzeb? ZMIEŃ KORZYŚCI NA OKRĄGŁO. A JAKŻE. Przedstawiamy Ci ofertę, która może całkowicie zmienić Twoje postrzeganie bankowości – Konto Jakże Osobiste w Alior Bank.

Oto, co czyni tę ofertę wyjątkową:

 • Dopasuj korzyści do siebie. Wybierz spośród 11 dostępnych opcji, takich jak zwrot 1% za płatności mobilne (aż do 20 zł miesięcznie), pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych, bezpłatne bankomaty i wiele więcej. Wszystko to, by spełnić Twoje indywidualne potrzeby.
 • Zero opłat za podstawowe usługi, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na poziomie min. 1500 zł miesięcznie. Dwie wybrane korzyści otrzymasz bez opłat, a każda kolejna to tylko 3,5 zł miesięcznie.

A jak można skorzystać z tej promocji? To proste:

 1. Załóż Konto Jakże Osobiste online – możesz to zrobić przez internet, korzystając z procesu Videoselfie lub aplikacji Alior Mobile. Nie zapomnij wyrazić zgody marketingowej, aby aktywować możliwość otrzymania premii.
 2. Skorzystaj z promocji do 31 maja 2024 roku i odbierz nawet 500 zł premii. To 50 zł na start oraz możliwość zdobycia dodatkowych 450 zł (50 zł miesięcznie przez 9 miesięcy), realizując proste warunki, takie jak płatności kartą, zasilenie konta czy logowanie do aplikacji mobilnej.

Konto Jakże Osobiste to nie tylko elastyczność w doborze korzyści, ale i gwarancja, że nie płacisz za to, czego nie potrzebujesz. Zmień korzyści, kiedy tylko chcesz, aby Twoje konto zawsze odpowiadało aktualnym potrzebom, od zwrotu za płatności mobilne, przez bezpłatne przelewy, po brak opłat za prowadzenie konta i kartę (w określonych warunkach).

Sam sprawdź warunki tej promocji i tabele opłat:

promocje bankowe alior bank konto jakże osobiste 500 zł

Konta Firmowe:

1. Alior Bank daje do 1500 zł

alior bank promocja bankowa 1500 zł na konto firmowe.png

Alior Bank oferuje nowym klientom biznesowym premię do 1500 zł za założenie i aktywne korzystanie z Rachunku firmowego 4×4.

Warunki:

 • załóż Rachunek firmowy 4×4 online.
 • aktywuj konto przelewem z innego banku.
 • wykonuj co najmniej 4 transakcje kartą debetową do rachunku w każdym miesiącu.
 • spełnij inne warunki określone w regulaminie promocji.

Nagrody: Do 125 zł premii miesięcznie za:

 • przelew do ZUS lub US (20 zł)
 • przelew SEPA (10 zł)
 • transakcje kartą debetową (25 zł)
 • skorzystanie z oferty kas fiskalnych (10 zł)
 • transakcje walutowe (25 zł)
 • przelew zagraniczny (15 zł)
 • średniomiesięczne saldo na Rachunku (do 20 zł)

Jak odebrać premię:

 • premia jest wypłacana w cyklach miesięcznych, nie więcej niż 125 zł w każdym miesiącu trwania Promocji.
 • szczegółowe informacje na temat sposobu odbioru premii znajdują się w regulaminie promocji.

Dodatkowe informacje:

 • rachunek 4×4 jest dostępny w 4 pakietach: Krajowy, Gotówkowy, Oszczędny i Zagraniczny.
 • każdy pakiet oferuje różne korzyści i opłaty.
 • więcej informacji na temat Rachunku 4×4 i pakietów można znaleźć na stronie internetowej Alior Banku.

Podsumowanie

Promocja “1500 zł dla firm” w Alior Banku to doskonała okazja dla nowych klientów biznesowych do otrzymania premii za założenie i aktywne korzystanie z Rachunku firmowego 4×4. Warunki promocji są proste do spełnienia, a nagroda jest atrakcyjna.

Uwaga:

promocja bankowa alior bank 1500 zł na konto firmowe.png

2. Bank Millennium daje 2000 zł

1500 zł dla firmy za założenie konta firmowego w bank millenium - promocja bankowa

Rozważasz rozwój swojej działalności i szukasz korzystnych rozwiązań finansowych? Sprawdź, co oferuje nasz najnowszy program promocyjny, który może przynieść Twojej firmie aż do 1000 zł! Oto, jak możesz skorzystać z naszej oferty:

Załóż Konto Mój Biznes i weź udział w promocji “1000 zł zwrotu za opłacanie składek ZUS“. Dzięki niej, opłacając regularnie składki ZUS, przez 5 miesięcy otrzymasz po 200 zł miesięcznie zwrotu. To łącznie aż do 1000 zł na wsparcie Twojej działalności!

Dodatkowo, ciesz się zerowymi opłatami za prowadzenie konta w PLN, kont walutowych (GBP, EUR, CHF, USD), obsługę karty kredytowej Millennium Visa Business oraz pakiet Samodzielnej Księgowości przez pierwsze 2 lata. A po tym okresie? Nadal możesz korzystać z tych usług za 0 zł, spełniając proste warunki.

Jak dołączyć do promocji? Promocja trwa od 9 kwietnia 2024 r. do 3 lipca 2024 r. Możesz wziąć w niej udział, jeśli jesteś obecnym Klientem naszego banku lub zdecydujesz się nawiązać z nami nową relację, otwierając Konto Mój Biznes. Ważne, abyś był przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą lub zarejestrował ją w trakcie promocji.

Uczestnik Promocji może otrzymać:

 1. do 1000 zł za wykonanie przelewu do ZUS (200 zł miesięcznie) z formatki ZUS w Millenet lub Aplikacji mobilnej, wykonanych w ciągu 5 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes,
 2. do 500 zł (100 zł miesięcznie), jeśli do 03.07.2024 r. złoży wniosek o otwarcie firmy z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych: Millenet lub Aplikacji mobilnej i skutecznie zarejestruje działalność w bazie CEIDG,
 3. do 500 zł (100 zł miesięcznie), jeśli do końca sierpnia 2024 podpisze umowę współpracy/umowę o Millennium POS (terminal) lub SoftPOS i zapewni na nim wpływ w wysokości 1000 zł na otwarte wcześniej konto w ciągu kolejnych 5 miesięcy.

Kroki do zdobycia premii:

 1. Przejdź do promocji “1000 zł zł zwrotu za opłacenie składek ZUS“, zapoznaj się z regulaminem promocji i zaakceptuj go.
 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej banku po otwarciu konta.
 3. Zapewnij wpływy zewnętrzne na konto na poziomie 1000 zł w każdym z 5 miesięcy.
 4. Dokonaj płatności kartą debetową na poziomie min. 500 zł w każdym z tych miesięcy.

Otrzymaj premię za spełnienie warunków – do 1000 zł za płatności do ZUS i dodatkowe środki za założenie firmy.

Nie przegap okazji do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty! Więcej szczegółów, w tym pełen regulamin promocji, znajdziesz na naszej stronie internetowej. To doskonała okazja, aby zyskać dodatkowe wsparcie finansowe dla swojej firmy, jednocześnie ciesząc się wieloma korzyściami związanymi z prowadzeniem Konta Mój Biznes. Zapraszamy do skorzystania z promocji i wspólnego rozwoju Twojego biznesu!

Sam sprawdź warunki tej promocji i tabele opłat:

3. Bank PEKAO SA daje 2000 zł za Konto Przekorzystne Biznes

konto przekorzystne biznes pekao sa promocja bankowa 2000 zł premii.png

Bank Pekao SA oferuje nowym klientom biznesowym premię do 2000 zł za założenie i aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego Biznes.

Warunki:

 • Załóż Konto Przekorzystne Biznes online.
 • Wykonaj określone czynności, takie jak:
  • Zaloguj się do Pekao24 i wyraź zgodę marketingową.
  • Zarejestruj się w Księgowości z Żubrem.
  • Podpisz umowę o terminal POS.
  • Spełnij inne warunki określone w regulaminie promocji.

Nagrody:

 • Do 2000 zł premii, w tym:
  • 200 zł za zdalne otwarcie konta.
  • Do 1800 zł za spełnienie dodatkowych warunków.

Dodatkowe korzyści:

 • 0 zł za prowadzenie konta przez 2 lata.
 • 0 zł za dzierżawę terminala POS przez 2 lata.
 • 0 zł za wystawianie faktur online bez limitu.

Podsumowanie

Promocja “2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe” w Banku Pekao SA to atrakcyjna oferta dla nowych klientów biznesowych, którzy szukają darmowego konta firmowego z premią za aktywne korzystanie. Warunki promocji są proste do spełnienia, a nagrody są warte uwagi.

Uwaga:

konto przekorzystne biznes pekao sa 2000 zł premii

Konta Osobiste Dla Młodych:

1. Bank PEKAO SA daje 200 zł i wiele gratisów

Szukasz konta, które nie tylko zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo, ale również dodatkowe korzyści? Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych w PEKAO SA na selfi i zgarnij 200 zł! Nie dość tego, możesz zyskać 7% na koncie oszczędnościowym.

Ale to jeszcze nie wszystko. Konto Przekorzystne to również:

 • Prowizja 0 zł za prowadzenie konta dla osób do 26. roku życia, a także za obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą.
 • Atrakcyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym – nawet 7% w skali roku przez 5 miesięcy!
 • Możliwość korzystania z aplikacji PeoPay, która umożliwia szybkie i wygodne zarządzanie finansami, płatności zbliżeniowe, zakup biletów komunikacji miejskiej i wiele więcej.

Aby skorzystać z promocji:

 1. Otwórz Konto Przekorzystne online z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 i aplikacją PeoPay (na selfi). Do 13 czerwca 2024 roku.
 2. Następnie wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z trzech miesięcy po założeniu konta i odbierz bonus w wysokości 200 zł.
 3. Posiadając to Konto Przekorzystne nie płacisz: za prowadzenie konta, opłaty banku za wypłaty w Polsce i za granicą, obsługę karty, przewalutowanie przy płatnościach kartą do konta, za przelewy bez ograniczeń w aplikacji peopay.

To wszystko! Postępując zgodnie z tymi krokami, możesz skorzystać z promocji i cieszyć się korzyściami oferowanymi przez Konto Przekorzystne online w PEKAO.

Sam sprawdź warunki tej promocji:

konto dla młodych pekao sa 200 zł promocja bankowa.png

2. mMank daje 150 zł na zakupy do Żabki

promocja bankowa ekonto mbank dla młodych 150 zł

mBank oferuje nowym klientom w wieku od 13 do 17 lat możliwość zyskania do 150 zł w bonach do Żabki za założenie eKonta możliwości i spełnienie określonych warunków.

Warunki:

 • Załóż eKonto w okresie od 29.02.2024 r. do 13.05.2024 r.
 • Wykonaj co najmniej 5 płatności telefonem lub BLIK-iem zbliżeniowym w ciągu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.
 • Utrzymuj aktywny cel oszczędnościowy z saldem min. 20 zł w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrody:

 • 3 bony o wartości 20 zł za spełnienie warunków I i II.
 • 3 bony o wartości 30 zł za spełnienie dodatkowego warunku III.

Dodatkowe korzyści:

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.
 • Dostęp do aplikacji mobilnej.
 • Możliwość założenia celu oszczędnościowego.

Podsumowanie:

Promocja “Z mBankiem możesz zyskać więcej III” to godna polecenia oferta dla młodych osób, które szukają darmowego konta osobistego z premią za aktywne korzystanie. Proste warunki, atrakcyjne nagrody i dodatkowe korzyści czynią tę ofertę niezwykle interesującą.

Uwaga:

promocja bankowa ekonto mbank dla młodych 150 zł

Lokaty Bankowe:

1. Lokata Na Nowe Środki w VeloBank do 5,8%

lokata na nowe środki velobank do 5.8%

Oferta lokaty w VeloBanku jest doskonałą okazją do pomnażania oszczędności w sposób bezpieczny i korzystny. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z tej możliwości:

 1. Wysokie oprocentowanie: Lokata na nowe środki oferuje atrakcyjne oprocentowanie w skali roku:
 • 5,8% na 3 miesiące
 • 5,5% na 2 miesiące
 • 5% na 6 miesięcy
porównaj ile zaoszczędzisz i zarobisz na lokacie velobank
 1. Dodatkowe zyski: Porównanie z oprocentowaniem w Twoim obecnym banku jasno pokazuje, że z VeloBankiem możesz zarobić więcej. Dla przykładowej kwoty 50 000 zł, zysk po 3 miesiącach wynosi aż 715,08 zł, co stanowi istotną różnicę.
 2. Szybka i prosta procedura: Wystarczy wypełnić krótki wniosek online, otrzymać numer rachunku lokaty, wpłacić środki w ciągu 7 dni i cieszyć się zyskiem.
 3. Elastyczność: Dla tych, którzy lubią elastyczność w zarządzaniu oszczędnościami, VeloBank oferuje również Elastyczne Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem do 7% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków.
 4. Bezpieczeństwo i zaufanie: Jako klient VeloBanku masz pewność, że Twoje oszczędności są bezpieczne, a bank dba o ochronę Twoich danych osobowych.

Nie zwlekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, zainwestuj swoje środki w lokatę w VeloBanku i poczuj satysfakcję z coraz większych oszczędności.

Sam sprawdź warunki tej promocji:

lokata na nowe środki velobank do 5.8%

2. Lokata Online Nowe Środki w Santander Consumer Bank do 5%

Lokata Online Nowe Środki w Santander Consumer Bank do 5%

Wartościowy wybór finansowy to taki, który pozwala Ci pomnażać oszczędności w sposób bezpieczny i korzystny. Dlatego zachęcam do zapoznania się z naszą propozycją lokaty na nowe środki w Santander Consumer Banku. Oto dlaczego warto:

 1. Atrakcyjne oprocentowanie do 5%: Oferujemy stabilne oprocentowanie nominalne w skali roku dla nowych środków, co pozwoli Ci osiągnąć satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Oprocentowanie nominalne stałe w skali roku. Minimalna kwota lokaty Online Nowe Środki 1 000 zł, maksymalna kwota lokaty 400 000 zł. Brak opłat za otwarcie i powadzenie rachunku lokaty. 
 2. Brak opłat: U nas nie ma ukrytych opłat ani prowizji za otwarcie i prowadzenie rachunku lokaty. Wszystko jest jasne i transparentne.
 3. Bezpieczeństwo: Jako bank dbający o bezpieczeństwo naszych klientów, zapewniamy, że Twoje dane są zabezpieczone, a proces składania wniosku odbywa się w sposób bezpieczny.
 4. Prosta procedura: Złożenie wniosku o lokatę online to szybki i łatwy proces. Wypełnij formularz, zatwierdź dokumentację i wpłać kwotę lokaty – resztą zajmiemy się my.
lokata online nowe środki Santander Consumer Bank

Zachęcamy do korzystania z propozycji i odkrycia możliwości, jakie daje lokata na nowe środki w Santander Consumer Banku. Dzięki temu możesz zarządzać swoimi oszczędnościami w sposób elastyczny i bezpieczny.

Sam sprawdź warunki tej promocji:

Lokata Online Nowe Środki w Santander Consumer Bank do 5%

4 Comments

 1. Agata

  Świetny ranking i chyba jedyne miejsce, w którym wszystko jest fajnie wytłumaczone. Udało się skorzystać z promocji i zarobić ponad 1000 zł (zakładając konto osobiste i firmowe). Dziękuję 🙂

  1. Jak Się Rozwijać

   Cieszymy się bardzo. Zachęcamy, aby co jakiś czas tutaj zaglądać, ponieważ ranking najlepszych kont osobistych, firmowych i lokat będzie na bieżąco aktualizowany 🙂 I proszę nam powiedzieć, z jakich promocji udało się skorzystać?

   1. Agata

    Jakiś czas temu w Santander była opcja uzyskania karty poradunkowej 700 zł do Allegro za założenie konta firmowego. A dodatkowo zmieniła konto osobiste na inny bank czyli Millennium (zobaczymy na jak długo) przez co zyskałam 500 zł. Pozdrawiam.

    1. Jak Się Rozwijać

     Dziękujemy za podzielenie się tymi informacjami. Kilka osób w naszym zespole także skorzystało z tej karty podarunkowej do Allegro. Gdy pojawią się ponownie, to damy o nich znać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja na kursy online!
1